ivermektine generique kaletra generique rhinocortkaletra chloroquine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Üye Adınızı (Nickname) niçin seçtiniz? ...

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Üye Adınızı (Nickname) niçin seçtiniz? ...
211 Mesaj -
konu daha önceden var mý bilmiyorum..
forumda kullandýðýnýz nickname mahlas üye adý vb. kendinizi simgeleyen isimleri niye seçtiniz ?
avatarýnýzý seçme nedeniniz nedir?

not: cevap gelirse bende kendi mahlasýmý ekleyeceðim.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son seyyahekim tarafından, 07.11.2009 - 09:21 tarihinde.
Gönderen: 07.11.2009 - 08:54
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ADA_ su an offline _ADA_  
27 Mesaj -
a.s.

Bu sitede bir çok isim kullandým son kullandýðým _ADA_

_ADA_ Soyadýmdan geliyor....

Avatarda bana çok benzediði için sevinçli
Gönderen: 07.11.2009 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   _ADA_ üyenin diger mesajlarini ara _ADA_ üyenin Profiline bak _ADA_ üyeye özel mesaj gönder _ADA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
ismim sevda
aceleye geldi o yüzden sevdaa1 yaptým denedim baþka þekilleride olmadý sevinçli
avatarda pcden baþka resim yükleyemediðim için seçtim sitedekilerden bu hoþuma gitti sevinçli
Gönderen: 07.11.2009 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
228 Mesaj -
Ic alemimde mesud oldugum icin ismimi mesud sectim. avatarimda o huzuru aralayan kapiyi gösterdigi icin.
Gönderen: 08.11.2009 - 19:53
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
RE:
1576 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdaa1

ismim sevda
aceleye geldi o yüzden sevdaa1 yaptým denedim baþka þekilleride olmadý sevinçli
avatarda pcden baþka resim yükleyemediðim için seçtim sitedekilerden bu hoþuma gitti sevinçli

sevinçli Canim kardesim....

Müsait bir zamanýn olunca bildir, ilgilenelim, sana istediðin ismi vermekte yardýmcý olalým.

Yüreðindeki sevdan solmasýn.....
Gönderen: 08.11.2009 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ADA_

a.s.

_ADA_ Kardeþim þu meþhur en sevdiðim ilahi yorumcusu CELALEDDÝN ADA'nýn akrabasýmýsýnýz???düsün

(konuyla pek alakasý yok ama aklýma takýldý sevinçli )
Gönderen: 11.11.2009 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
seyyahekim: seyyah ve hekim

dünyada kendimi bir garip yolcu gibi hissediyorum ve bana düþen görevde sanýrým hekimlik... gerçi henüz eðitim aþamasýndayým ama olsun... yola düþülünce takdiri ilahi ne ise o olacaktýr... avatarýmdaki kuþu ilk olarak ömer karaoðlunun kuþlar ezgisinin klibinde görmüþtüm daha sonra kuþlarla ilgili bir belgeselde gördüm hoþuma gitmiþti ve ayrýca bir gezgin için en uygunu sanýrým ...
Gönderen: 11.11.2009 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   seyyahekim üyenin diger mesajlarini ara seyyahekim üyenin Profiline bak seyyahekim üyeye özel mesaj gönder seyyahekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seyyahekim su an offline seyyahekim  
211 Mesaj -
Kuþlar, sizin kadar hür olmaktý hayalim,

Güneþin doðduðu yerden,
Güneþle birlikte doðmak
Kaf daðýnýn arkasýndaki,
Zümrüd-ü anka olmak
Kanat açmak gökyüzüne,
Sevdalarýn ülkesine
Kuþlar…

Kanatlarýmý kýrdýlar,
Umutlarýmý vurdular,
Ninnileri susturdular,
Yüreðimi daðladýlar,
Varamadým hasretine,
Sevdalarýn ülkesine,
Kuþlar…

ÖMER KARAOÐLU
NOT: bulup dinlemenizi tavsiye ederim...
Gönderen: 11.11.2009 - 22:39
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý seyyahekim

seyyahekim: seyyah ve hekim

dünyada kendimi bir garip yolcu gibi hissediyorum ve bana düþen görevde sanýrým hekimlik... gerçi henüz eðitim aþamasýndayým ama olsun... yola düþülünce takdiri ilahi ne ise o olacaktýr... avatarýmdaki kuþu ilk olarak ömer karaoðlunun kuþlar ezgisinin klibinde görmüþtüm daha sonra kuþlarla ilgili bir belgeselde gördüm hoþuma gitmiþti ve ayrýca bir gezgin için en uygunu sanýrým ...

böyle pirlanta gibi kardeslerimizi gördükce inanin cok mutlu oluyoruz
ALLAH-cc Hayrlisiyle tamaina erdirsin insAllah kardesim
Gönderen: 11.11.2009 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ADA_ su an offline _ADA_  
RE: RE:
27 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

Alıntı
Orijýnalý _ADA_

a.s.

_ADA_ Kardeþim þu meþhur en sevdiðim ilahi yorumcusu CELALEDDÝN ADA'nýn akrabasýmýsýnýz???düsün

(konuyla pek alakasý yok ama aklýma takýldý sevinçli )

Yok kardeþ... _ADA_ soyadýmýn bir kýsmý sonunda ek var.
Gönderen: 12.11.2009 - 12:15
Bu Mesaji Bildir   _ADA_ üyenin diger mesajlarini ara _ADA_ üyenin Profiline bak _ADA_ üyeye özel mesaj gönder _ADA_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ADA_

Yok kardeþ... _ADA_ soyadýmýn bir kýsmý sonunda ek var.

Tþkler _ADA_ bey kardeþim.. Saðolun...

Seyyahekim kardeþim ALLAH yolunuzu açýk etsin.. Yolunuzda daim ve muvaffak olursunuz inþaALLAH..
Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun...
Gönderen: 12.11.2009 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
seyyahhekimin yazdiklarini okuyunca ben yazmaya utaniyorum ama Esadullah cok sevdigim bir isimdi. etrafimda kimsede yoktu. Oglum olursa Esadullah koyacam ismini insallah. Avatarimda sakinligi derinligi gösterdiginden.
Gönderen: 12.11.2009 - 13:07
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
ESADULLAH manasý ALLAH'IN ASLANI demek deðil mi?

Gerçekten güzel bir isim.. ALLAH gönlündekini hayýrlýsýyla versin Kardeþim..
Herkesin nicki ayrý güzel.. Manalarýda öyle..
Gönderen: 12.11.2009 - 13:10
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
keskin metal soyad ve metalin birleþimiyle islamýn ilk silahlarýndan olan kýlnctan esinlenerek keskin metal
avatarýmsa esmaül hüsnada ilk söylendiði için allah c.c.
Gönderen: 12.11.2009 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
RE: RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

sevinçli Canim kardesim....

Müsait bir zamanýn olunca bildir, ilgilenelim, sana istediðin ismi vermekte yardýmcý olalým.

Yüreðindeki sevdan solmasýn.....

çok tþkler Allah razý olsun müsait zamanda söylerim o zman sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 12.11.2009 - 22:43 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2009 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 779 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57351 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.