generique stromectol ivermectin hydroxychloroquine stromectol ivermektin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » Bulun Bakalim?

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bulun Bakalim?
Moderator

4254 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 29.10.2009 - 00:50 tarihinde.
Gönderen: 29.10.2009 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
30 tane hayvan mý varmýþ bu kafada sevinçli bakayým sevinçli

1. fil
2.balina
3 yunus balýðý
4kanguru
5.kaplumbaða
6.ayý
7.ördek
8. bukelamun
9.tavus kuþu
10.kaplan
11.kirpi

bu kadarýný görebildim sevinçli

Gönderen: 29.10.2009 - 13:41
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
su_mavisi su an offline su_mavisi  
183 Mesaj -
1.fil
2.yýlan
3.kirpi
4. 2 adet yünüs balýðý
5.balina
6.bukelamun
7.at
8.çekirge
9.maymun
10.kaplumbaða
11.kelebek
12.tavþan
13.papaðan
14.ayý
15.tavus kuþu
16.kanguru
17.leylek galiba
18.kurt yada tilkide olabilir iyi seçemadým malüm yaþlýlýk iþte
19.pelikan yada ördek
20.aslan
21.dudak tada kartal var sanki
bende bukadarýný bulabildim hepsi doðruysa demekki benim gözlerde henüz iþ var kahkaha kahkaha
Gönderen: 29.10.2009 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
14 tane bulabildim sevinçli
Gönderen: 29.10.2009 - 20:34
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
demekki vahsi hayvanlardan korkuyorsunuz telaşlı

timsah ve yilanlari görmediginize göre kahkaha

bu arada gözleri ve burunu teskil eden hayvanlari secemedim yaf göz kırpma
Gönderen: 30.10.2009 - 00:56
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
benim buldugum 10 u gecmez ne?
Gönderen: 30.10.2009 - 11:39
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
183 Mesaj -
[quote]Orijýnalý Dai

demekki vahsi hayvanlardan korkuyorsunuz telaşlı

timsah ve yilanlari görmediginize göre kahkaha

bu arada gözleri ve burunu teskil eden hayvanlari secemedim yaf göz kırpma

kahkaha kahkaha vahþi hayvanlardan korkan kim yav abi ben uzun süre köyde yaþamýþtým onun için vahþi hayvanlar la yakýndan tanýþýrz özellik le yýlanlar la burnu temsil eden tavþanla papaðan burnun ucunda beyaz renk te tavþan var üsttede papaðan var gözlerin içinde bende biþey bulamadým henüzgöz kırpma göz kırpma göz kırpma
Gönderen: 30.10.2009 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
183 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

yani þimdi siz bulamadýðýný ýzý bize bulun dedin iz öylemi abi bende bizim bulamadýðýmýzý muhtazaf abi bize söyler diye düþüniyordum ama ben sadece 10 tanesini buldum yorsunuz tek kelimeyle süpersiniz vallah abim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.10.2009 - 12:05
RE: RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su_mavisi

Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

yani þimdi siz bulamadýðýný ýzý bize bulun dedin iz öylemi abi bende bizim bulamadýðýmýzý muhtazaf abi bize söyler diye düþüniyordum ama ben sadece 10 tanesini buldum yorsunuz tek kelimeyle süpersiniz vallah abim kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

fil
leylek
yunus balýðý
tavþan
kaplumbaða
kanguru
ayý
çekirge
kaplan
timsah
aslan
at
kipri
yýlan
papaðan
tavuskusu
maymun
deniz yýldýzý
balina
bukelamun
pirana
flamingo
kedi

bende bunlarý bulabildim kardesim gerisinide siz bulun kardeslerim
Gönderen: 30.10.2009 - 12:19
Dai su an offline Dai  
RE: RE: RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

pirana

ya hocam
özellikle su piranayi aradik bikac arkadas
ama bulamadik yaw
is de iyice inada bindi
gözünü sevem göster sunun yerini
Gönderen: 31.10.2009 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: RE: RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Dai

Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

pirana

ya hocam
özellikle su piranayi aradik bikac arkadas
ama bulamadik yaw
is de iyice inada bindi
gözünü sevem göster sunun yerini

O zaman isin tadi kacar kardes
Gönderen: 31.10.2009 - 23:28
Dai su an offline Dai  
RE: RE: RE: RE: RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

oynamiyom ben yaa
sen mizikcilik yapiyon
Gönderen: 31.10.2009 - 23:38
RE: RE: RE: RE: RE: RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Dai

Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

oynamiyom ben yaa
sen mizikcilik yapiyon

Dai kardes kücük cocuklar gibi kactin biraz uzasin dedik yani
al bütün isimler senin olsun
Cevap 30 hayvan
1-Kanguru
2-Ayý
3-Balýna
4-Tavus kusu
5-Kaplan
6-Kaplumbaga
7-Gorýl
8-At
9-Tavsan
10-Çekýrge
11-Papagan
12-Kunduz
13-Denýz yýldýzý
14-Maymun
15-Týlký
16-Yunus
17-Iguana
18-Fýl
19-Yýlan
20-Kýrpý
21-Yarasa
22-Mýdye
23-Pelýkan
24-Fare
25-Sýncap
26-Rakun
27-Kartal
28-Karabatak
29-TÝmsah
30-Ahtapot
Benim gözler olmayanlarida görmüs yani....
Gönderen: 01.11.2009 - 00:13
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
burda 30 degil adamin kafasini yemisler sanki hayvanlar kahkaha

iyi bari bi kafada anlasabiliyorlar kahkaha Elinize Saglik
Gönderen: 01.11.2009 - 03:14
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -
ya hocam
ben sana sadece pirananin yerini sormustum sen hepsini yazmissin
kabahat senin iki naz etmeye pes ettin hemen sevinçli
Gönderen: 02.11.2009 - 00:22
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Ben halen göremiyorum diðerlerini...telaşlı telaşlı telaşlı
Gönderen: 02.11.2009 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

Benim gibi gözlük takarsan o zaman görürsün insaallah kardesimKararsiz PC de
Gönderen: 02.11.2009 - 21:33
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

takma kafana kardes
sen benden daha iyisin sevinçli
ben cogunu tanimiyorum bile
Gönderen: 04.11.2009 - 02:00
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 794 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59015 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.