generique plaquenil chloroquine chloroquine colchicine generique colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Protesto Ediyorum...................

önceki konu   diğer konu
33 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Protesto Ediyorum...................Herkes KATILSIN!
Moderator

4254 Mesaj -
Hakikati nezakete kurban edenleri kýnýyorum...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 23.10.2009 - 12:51 tarihinde.
Gönderen: 22.10.2009 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
922 Mesaj -

katiliyorum

Gönderen: 22.10.2009 - 23:46
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gizlizor su an offline gizlizor  
70 Mesaj -
konuya göre deðiþir bu dediðin...yerine göre doðru bir cümle
Gönderen: 23.10.2009 - 02:10
Bu Mesaji Bildir   gizlizor üyenin diger mesajlarini ara gizlizor üyenin Profiline bak gizlizor üyeye özel mesaj gönder gizlizor üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Okuyupta Hafýz Olmadýðýmý Protesto Ediyorum.
Gönderen: 23.10.2009 - 12:48
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
ilim Sahibi Olupta Þimdi Peygamber Efendimizin Hayatýný Yazan Kardeþlere Katýlamadýðým Ýçin Kendimi protesto Ediyorum.
Gönderen: 23.10.2009 - 12:50
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
NE KADAR ANLATIRSANIZ ANLATIN, ANLAMAK ÝSTEDÝKLERÝNÝ ANLAYANLARI PROTESTO EDIYORUM..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rahil tarafından, 23.10.2009 - 16:56 tarihinde.
Gönderen: 23.10.2009 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Çöpleri Getirip çöp konteynirin yanýna dökenleri kýnýyorum...
Gönderen: 24.10.2009 - 10:15
Moderator

4254 Mesaj -
Hakký bildiði halde kabul etmeyenleri protesto ediyorum....
Gönderen: 25.10.2009 - 23:33
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

Çöpleri Getirip çöp konteynirin yanýna dökenleri kýnýyorum...

kinamak yetmez kardes
egitmek gerek
Gönderen: 26.10.2009 - 01:07
Bu Mesaji Bildir   Dai üyenin diger mesajlarini ara Dai üyenin Profiline bak Dai üyeye özel mesaj gönder Dai üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
müslüman müslümanýn kardeþidir deyipde müslümanýn sorunlarýyla ilgilenmeyen ve müslüman kardeþlerimizin sýkýntýlarýný tvlerda bir filmmiþ gibi izleyen ve çokkkkkk rahat olanlarý protesto ediyorum
Gönderen: 26.10.2009 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Müslümana Yararli Olamamadigim icin kendimi protesto ediyorum
Gönderen: 30.11.2009 - 00:36
Moderator

4254 Mesaj -
Her sabah ve akþam bitmek tükenmek bilmeyen trafiði protesto ediyorum
Gönderen: 30.11.2009 - 00:40
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
herkes biseyleri protesto ediyor bende etmesem olmaz demi

canli canli boganin ayaklarini kesen sahsiyetsiz cani vahsi adami protesto ediyorum üzüntülü
Gönderen: 30.11.2009 - 01:41
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Müslüman Kardeþine Tahammül edemeyen Müslümaný protesto ediyorum.
Gönderen: 17.12.2009 - 15:42
Moderator

4254 Mesaj -

Temizlik önemine dem vururuz ama hayatýmýzda uygulamayýz.
Bunu hem dilinde sakýz eden ama yerlere tükürenleri protesto ediyorum.

Gönderen: 23.01.2010 - 11:14
seher gülü su an offline seher gülü  
112 Mesaj -
doðru olsam okgibi yabana atarlar beni egri olsam yaygibi elde tutarlar beniii
Gönderen: 24.01.2010 - 09:40
Bu Mesaji Bildir   seher gülü üyenin diger mesajlarini ara seher gülü üyenin Profiline bak seher gülü üyeye özel mesaj gönder seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -

Filistinde ve Dünyanin herhangi bir yerinde zulme ugrayan müslümanlara yardim edemedigim icin kendimi protesto ediyorum.

Gönderen: 21.02.2010 - 23:24
Sleep su an offline Sleep  
Protesto Ediyorum...................
84 Mesaj -
TV bir müslüman olarak vazgeçilmez boyutta tercihim olduðu için kendimi protestonun da ötesinde kýnýyorum.
Gönderen: 22.02.2010 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   Sleep üyenin diger mesajlarini ara Sleep üyenin Profiline bak Sleep üyeye özel mesaj gönder Sleep üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ESİLA su an offline ESİLA  
22 Mesaj -
Benim protesto edecek çok þeyim var...Hangi brini yazayým?

En baþta kendimi....Defalarca ayný hatalarý yaptýðým için, þeytanýn bacaðýný kýramadýðým için kendimi protesto ediyorum...

Sonra caným ailem annem ve babamý....Bizi dünyaya getirdiler Allah için bizi din üzerine terbiye etmeye çalýþtýlar Rabbim onlardan ebeden razý olsun ama kardeþlerim ve ben hepimiz farklý þehirlerdeyiz ana-babaya hasret kardeþlerime ablalarýma hasret bir yaþam sürüyoruz. Anne babamý bizi biraraya getiremedikleri için protesto ediyorum...Ama onlarý çoooook seviyorum Allah baþýmýzdan eksik etmesin... Onlarý çok özlüyorum...

Sonrada eþimi protesto ediyorum...Askerliðini benimle tanýþmadan önce yapmadýðý için....

En sonunda da bu gurbeti hasreti ayrýlýðý protesto ediyorum...
ağlar
Gönderen: 23.02.2010 - 22:45
Bu Mesaji Bildir   ESİLA üyenin diger mesajlarini ara ESİLA üyenin Profiline bak ESİLA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Afaki su an offline Afaki  
RE:
224 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ESÝLA
Anne babamý bizi biraraya getiremedikleri için protesto ediyorum

seni zorlami evlendirdiler kardesim ! sizleri zorlami gurbete itelediler ?

telaşlı

Sonrada eþimi protesto ediyorum...Askerliðini benimle tanýþmadan önce yapmadýðý için

e sende askerlikten sonra evlenseydin... acelen neydiki !

sevinçli

En sonunda da bu gurbeti hasreti ayrýlýðý protesto ediyorum

kardes.. biraz dikkatli olsan iyi edersin... MaazAllah Kaderini protesto ediyorsun !

arkadaslar... belliki bu konuyu birnevi desarj olmak icin kullaniyorsunuz...???
ama n'olur biraz dikkatli olun... farkinda olmadan sirk'e gitmeyesiniz !!!

selam ve dua ile
Gönderen: 07.03.2010 - 01:55
Bu Mesaji Bildir   Afaki üyenin diger mesajlarini ara Afaki üyenin Profiline bak Afaki üyeye özel mesaj gönder Afaki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ESİLA su an offline ESİLA  
Sayın Afaki Kardeşe
22 Mesaj -

Sýkýntýlý bir anýmda yazdýðým bir iletiydi.

Ben asla ve asla kaderimi tenkit etmiyorum. Sadece gurbetin hasretin zor olduðunu dile getirdim.Zorluðu dile getirmek kaderi protesto etmek deðildir...Bunu unutmayýn!...

Ben evlendiðim için gurbette deðilim onun öncesinde de gurbetteydim.Elbetteki zorla olmadý ama siz burdaki duyguyu anlamamýþsýnýz niye anlamadýðýnýz konu hakkýnda yorum yopýyorsunuz?...

Ayrýca " aceleniz neydi sonradan evlenseydiniz" söylemide ne kadar kaba bir tarif. Hayatýnda hiçbir bilgiye sahip olmadýðýnýz kiþi hakkýnda böyle biþey diyemezsiniz....

Gönderen: 07.03.2010 - 16:11
Bu Mesaji Bildir   ESİLA üyenin diger mesajlarini ara ESİLA üyenin Profiline bak ESİLA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Afaki su an offline Afaki  
224 Mesaj -
esile kardesim...
kusura bakma... sanirim üslubum biraz sert geldi sana...
diyelimki ben de senin gibi Sýkýntýlý bir an da yazdim...!
ama yazacaklarimi sakin bir sekilde okursan banada hak verecegine inaniyorum...
unutmamamiz gereken bisii var... ki, sanal alem umumidir... yani herkese acik...!
simdi... söylermisin bana kardesim...
analari, babalari, kocalari buralardan suclamak,
hatta kaderimizi (ki, kaderimizin sahibi Yaradanimizi) protesto etmek ne kadar dogru olur...?
hem... ananizin babanizin elindemiki hepinizi bir arada tutabilmek...?
hem... gurbeti ne sen-ben yarattik nede bir baskasi...!
hem... olaki ben senden daha da gurbetciyimdir... kimbilir...?

biraz mantikli düsünürseniz, eminim bana hak vereceksiniz...!

neyse kardesim...
afaki, müslüman kardesliginin vazifesini yerine getirmis oldu...
gayri gerisi senin bilecegin is...!

selam ve dua ile
Gönderen: 09.03.2010 - 00:44
Bu Mesaji Bildir   Afaki üyenin diger mesajlarini ara Afaki üyenin Profiline bak Afaki üyeye özel mesaj gönder Afaki üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Uzun süredir aramýzda olmadýðý için Keskinmetal abiyi Protesto ediyorum sevinçli))
Gönderen: 13.03.2010 - 21:28
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dai su an offline Dai  
RE:
922 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

Uzun süredir aramýzda olmadýðý için Keskinmetal abiyi Protesto ediyorum sevinçli))

sesini duymus galba... gelmis göz kırpma
Gönderen: 25.03.2010 - 02:03
655 Mesaj -
haklýsýnýz kardeþim ne diyeyim ama mazereti sevmeyenlerdenim
aranýzda olamamanýn acýsýný birde bana sorup keþke öyle protesto etseydiniz
ama ben sizleri allah için seviyor ve protestonuzu memmunlukla karþýlýyorum
ve sizse þapka cýkartýyorum
selam ve saygýlar
ama hatýrlandýðým içinde Te$ekkürler
Gönderen: 25.03.2010 - 23:35
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erdal1 su an offline erdal1  
3 Mesaj
Protesto ediyorum herkez katýlsýn...Bende bunu yazaný protesto ediyorum,ne þimdi bu kardeþþþ..
Gönderen: 17.04.2010 - 01:04
Bu Mesaji Bildir   erdal1 üyenin diger mesajlarini ara erdal1 üyenin Profiline bak erdal1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -

ALLAH rýzasýný gözetmeden sadece kendi nefsini düþünenleri kendimde dahil protesto ediyorum.

Gönderen: 18.04.2010 - 01:30
655 Mesaj -
cok insan gördüm üzerinde elbise yok
cok elbise gördüm içinde insan yok deyipde dediklerine inanmayanlarý pretosto ediyorum
Gönderen: 19.04.2010 - 22:04
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý erdal1

Protesto ediyorum herkez katýlsýn...Bende bunu yazaný protesto ediyorum,ne þimdi bu kardeþþþ..

Bende sizi protesto ederek hakkýmý kullanýyorum.
Gönderen: 21.06.2010 - 04:32
655 Mesaj -
siteyi siyaet aranasýna cevirmeye çalýþanlarý ve onlarýn kokuþmuþ zihniyetlerini protesto ediyorum
Gönderen: 02.07.2010 - 10:29
Konu icon    RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý keskinmetal

siteyi siyaset aranasýna cevirmeye çalýþanlarý ve onlarýn kokuþmuþ zihniyetlerini protesto ediyorum

katiliyorum kardesim
Gönderen: 02.07.2010 - 17:20
sonsuz yolculuk su an offline sonsuz yolculuk  
160 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý keskinmetal

cok insan gördüm üzerinde elbise yok
cok elbise gördüm içinde insan yok deyipde dediklerine inanmayanlarý pretosto ediyorum

ÞÝDDETLE KATILIYORUM...

protesto edecek o kadar çok kiþi durum ve olay var ki... buraya hepsini sýralamak zaman alýr...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sonsuz yolculuk tarafından, 02.07.2010 - 21:51 tarihinde.
Gönderen: 02.07.2010 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sonsuz yolculuk su an offline sonsuz yolculuk  
160 Mesaj -
BÝR ÝÞE BAÞLAYIP YARIM BIRAKTIÐIM ZAMAN KENDÝMÝ PROTESTO EDÝYORUM

baþladýðým iþi bitirmeliyim.herþey yarým kalýrsa.......
Gönderen: 02.07.2010 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 870 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62197 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.