fluvoxamine budesonide kaletra lopinavir ritonavir stromectol detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » ....nickmi avatarmı imzamı üsteki kullanıcının neyini beğendin :)...

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ....nickmi avatarmı imzamı üsteki kullanıcının neyini beğendin :)...
1090 Mesaj -
yeni bir oyun da benden altaki üye bir üsteki üyenin
nickinimi avatarýnýmý imzasýnýmý en çok neyini beðendin sevinçli
hadi baþlýyalým cevap ver altakisevinçli??

Gönderen: 20.10.2009 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReYYaN su an offline ReYYaN  
Hepsi
288 Mesaj -
Imzaniz hayat durusunuzsa, isminiz davanizsa, avatarinizdaki beyazlik masumiyeti simgeliyorsa hepsi cok anlamli.. Güzelden öte göz kırpma
Gönderen: 20.10.2009 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   ReYYaN üyenin diger mesajlarini ara ReYYaN üyenin Profiline bak ReYYaN üyeye özel mesaj gönder ReYYaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Yüreðini.. gül
Gönderen: 21.10.2009 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
hepsisevinçli
Gönderen: 21.10.2009 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
Uçurumun kenarýnda bile olsan sýrf hayata gýcýklýk olsun diye GÜLÜMSEMENÝ beðendim sevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 22.10.2009 - 10:25
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Avatariniz güzel kardes. Isminizin anlamini bilmedigim icin de bisey diyemeyecegim.
Gönderen: 22.10.2009 - 11:00
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Avatariniz güzel kardes. Isminizin anlamini bilmedigim icin de bisey diyemeyecegim.

Anlamý bu Kardeþim..

Rahil = Hicret eden, Göç eden...

Gönderen: 28.10.2009 - 21:04
seferde su an offline seferde  
RE: RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý rahil

[Rahil = Hicret eden, Göç eden...

Kavi bir rivayette göre de "rahil" hz. Yusuf aleyhi selamýn annesinin ismidir.
Bu mana ile de avatar ve mahlasýnýz çok güzel.
Gönderen: 28.10.2009 - 23:57
Bu Mesaji Bildir   seferde üyenin diger mesajlarini ara seferde üyenin Profiline bak seferde üyeye özel mesaj gönder seferde üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
RE: RE: RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý seferde

Alıntı
Orijýnalý rahil

[Rahil = Hicret eden, Göç eden...

Kavi bir rivayette göre de "rahil" hz. Yusuf aleyhi selamýn annesinin ismidir.
Bu mana ile de avatar ve mahlasýnýz çok güzel.

Hz.Yusuf A.s
Köle olarak satýldý.
Sabretti, sultan oldu.
Mýsýr ahâlisine gönderilen peygamber.
Yâkûb aleyhisselâmýn oðludur.
Annesinin ismi Râhil'dir.
Gönderen: 29.10.2009 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
su_mavisi su an offline su_mavisi  
183 Mesaj -
allahým kýsmete bakýn ki benim bi üstüm muhtazaf abimmiþ abicim sizin yüreðiniz güzel varlýðýnýz yeter imzanýzda çok güzel hakatten doðrular ortaya çýkýnca bütün eðrileri yutar.
abi nickiniz de çok hoþ ama anlamýný bilmiyorum anlamý ney acaba?
Gönderen: 29.10.2009 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
hepsi +yüreðisevinçli
Gönderen: 29.10.2009 - 20:37
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
RE:
Moderator

4254 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su_mavisi

allahým kýsmete bakýn ki benim bi üstüm muhtazaf abimmiþ abicim sizin yüreðiniz güzel varlýðýnýz yeter imzanýzda çok güzel hakatten doðrular ortaya çýkýnca bütün eðrileri yutar.
abi nickiniz de çok hoþ ama anlamýný bilmiyorum anlamý ney acaba?

Muh....Muhammed.
ta........Ta ezelden
zaf .............zarafeti temsilen.
Gönderen: 29.10.2009 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
bende anlamýný bilmiyorum öðrenmiþ oldum.. anlamý güzelmiþ sevinçli avatarda ve alt sözde güzel..
Gönderen: 13.03.2010 - 21:45
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
avatar güzel, üst kýsýmdaki yuvarlak nesneyi çözemedim yalnýz ne ki o?
alttakinin vay haline doðru düzgün bi avatar ve imzam yok mecbur nick demek zorunda kalacak gibi, hoþ hiç birini beðenmedim dese de olur ne yapalýmsevinçli
Gönderen: 13.03.2010 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
o yuvarlak þey beþi bi yerde sevinçli) deseeemmm inanmaa sevinçli))

ehhhh mecburen nick diyelim bari sevinçli)
Gönderen: 13.03.2010 - 21:53
1191 Mesaj -
heh sormayý unuttum sevinçli o resimdeki ne? sevinçli))
Gönderen: 13.03.2010 - 21:55
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
benimkisi beþi hiçbir yerde, hiç iþte..göz kırpma
imza Ýslamoðlu'nun sözü yanlýþ hatýrlamýyorsam, ihtiyacýmýz olan bu, iddiamýzda ciddi olmak, önemli bir söz..
Gönderen: 13.03.2010 - 22:09
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 584 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61887 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.