kamagra hydroxychloroquine dexamethasone dexamethasone generique colchicine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Kimsesiz Bir Çocuğun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kimsesiz Bir Çocuğun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere
Moderator

4254 Mesaj -
Kimsesiz Bir Çocuðun Kalbinden Tüm Kimsesiz Kalplere.......
BÝR MAHKUMA MEKTUP.

Babacýðým, caným babacýðým, inan seni çok özledim.
Þu an ne halde olduðunu düþünmek çýldýrtýyor beni.
Seni çok seviyorum babacýðým.
Sen gittin gideli seni yaþar oldum kendi bedenimde.
Ben deðiþtim
babacýðým, senin sevdiðin þeyleri daha çok seviyorum artýk.
Hani hep
”yap” dediklerin vardýya onlarý artýk yapýyorum babacýðým.
“Keþke”
diyorum bazen, keþke önceden de yapsaydým ”yap” dediklerini.
Sen haklýymýþsýn babacýðým, babalar çocuðunun kötülüðünü hiç istemezmiþ. Yapmamý istediðin þeyler de bu yüzdenmiþ. Seni bir kez daha anladým babacýðým yaptýðým her hatanýn sonunda anladýðým gibi yine yanýmda olsan da benden bir þeyler yapmamý istesen.
Ýnan artýk hiç beklemem, sana hiç karþý gelmem, hiç itiraz etmem babacýðým. Hatalara düþmeden önce yaparým ”yap” dediklerini ve bir kez daha anlarým seni,deðerini,aslýnda seni ne kadar sevdiðimi.
...Sofrada senin yerin,minderin...,
er þeyer vermiyorum babacýðým...
,çatalýn, kaþýðýn,bardaðýn, senin tabaðýn...,
er þeyer kullandýrtmýyorum...,
yataðýnda evin her köþesinde senin kokun var
babacýðým...
,içime çekiyorum kokunu, seni, içime çekiyorum sana olan
sevgimi aynaya baktýðým zaman seni görüyorum babacýðým, kendimi
deðil seni. Resmine her baktýðýmda biraz daha kemiriyor özlemin yüreðimi, resminle yatýyorum babacýðým yani her gece özlemin biraz
daha kemiriyor yüreðimi.
Geceye, gece demiyorum artýk babacýðým, gecelerim sabah olmuyor
artýk güneþ sen gittiðinde batmýþtý, artýk doðmuyor, aydýnlýk bizim eve artýk uðramýyor babacýðým.
Sabahlarý beni tatlý uykumdan uyandýran kuþ
cývýltýlarý artýk bu evden duyulmuyor,geceleri üstümü kimsecikler
örtmüyor, akþamlarý sen gelmeden yemek yiyoruz artýk, seni
beklemeden babacýðým ayakkabýlarý düzeltirken senin ayakkabýlarýný arýyor gözlerim, ama bulamýyorum, ödevlerimi yapmadýðým zaman
kimse uyarmýyor artýk beni, televizyon izlerken kimse bana saati hatýrlatmýyor babacýðým, televizyon izlemek zevk vermiyor artýk bana çünkü saati hatýrlatacak kimsem yok sen yoksun, karnemi gösterecek
kimsem yok babacýðým, ders çalýþmak artýk zevk vermiyor çünkü sen
yoksun yanýmda, beni takdir edecek kimsem yok babacýðým.
Ceketine, gömleðine sarýlýyorum, her gün aðlýyorum, er þeyleri seni
arýyorum babacýðým senin aldýðýn ayakkabýlarý ayaðýmdan hiç çýkartmýyorum þöyle bir baktým da aslýnda ne kadar da güzellermiþ babacýðým hatýrlýyor musun ilk aldýðýnda beðenmemiþtim onlarý, bir
köþeye atmýþtým dün sana ait er þeyer ararken buldum onlarý sana ait
her þey buldum aslýnda senin zevkini buldum babacýðým bugün ne
yaptým biliyor musun babacýðým sofrada senin yerine oturdum senin minderine...Senin kaþýðýnla karýþtýrdým demli çayýmý, senin içtiðin gibi demli ve bir þekerli, senin çatalýnla yedim, senin en sevdiðin yemekleri, senin tabaðýnda yedim babacýðým, senin gibi kahve içtim senin
bardaðýnda, sanki seni içime çektim babacýðým gerçi sen içmemi
istemezdin ama dedim ya seni yaþýyorum kendi bedenimde babacýðým
ve senin yataðýnda yattým bu gece, sanki seninle yattým sen kokuyor
yataðýn, yorganýn, yastýðýn...,
er þey sen kokuyor buralarda babacýðým
sen gittin gideli.
Sen Mahkumsun Babacýðým,
Sen Topraða Ben Ýse Sana Mahkumum.
Ben senin elbiselerine sarýlýyorum sen ise bembeyaz kefenine tabi o da çürümediyse...
Toprak sarýlýyor babacýðým þimdi sana, ben ise senin hayaline ama
bir türlü dokunamýyorum hayaline, bir türlü dokunamýyorum sana oysa
sana sarýlmayý o kadar özledim ki babacýðým. Ama gidersin diye korkuyorum iþte yine beni býrakýp gidersin diye. Toprak örtüyor þimdi senin üstünü, senin yorganýn ise benim üstümü, mezar taþý var senin
baþýnda, benim baþýmda ise sen varsýn hala, babam sen. Sensizliðin
verdiði ýzdýrabýn akýttýðý gözyaþlarýmda gizlisin sen
Senin Hapishanen Ýse Toprak, Babam, Toprak...................
ALINTI

Gönderen: 11.10.2009 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Yürek acisi. Hangi duygularla yazilmis, kim bilir. Kimsesizlerinde vardir bir kimsesi. Allah kuluna kafidir.
Rabbul alemin dertlerimize derman olsun.
Gönderen: 01.02.2010 - 19:23
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 858 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61392 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.