ivermektin generique stromectol stromectol stromectol chloroquine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » MUTFAK & EV İŞLERİ » Selamunaleykum..

önceki konu   diğer konu
26 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Selamunaleykum..
Admin

280 Mesaj -
Kardesler kolay gelsin..Aldigim yogun istekler uzerine bir yemek tarifi de ben yazmak zorunda kaldim.Yemegimizin adi MAKARNA ! sevinçli

GEREKLI MALZEME :
1 paket makarna
1 adet tencere
1,5 litre su
1 adet televizyon

BANA GORE YAPILISI :
Ocak yakýlýr uzerine tencere koyulur.1,5 litre su tencereye dokulur..Su kaynadiktan sonra 1 paket makarna tencereye bosaltilir ve televizyonda mac seyredilmeye baslanir.Macin ilk yarisinin ortalarina dogru tencerenin kapagi acilir ve catalla makarnalarin arasindan sectigimiz 1 adet makarna alinip tezgaha firlatilir.Makarna tezgaha yapisiyorsa yemegimiz servise hazir demektir.
Ne kadar basit degilmi ? göz kırpma
Afiyet olsun..
Gönderen: 26.11.2003 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   MeLiH üyenin diger mesajlarini ara MeLiH üyenin Profiline bak MeLiH üyeye özel mesaj gönder MeLiH üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Duydunuzmu beylerrrrrrrrrr
1071 Mesaj -
Makarna nasil pisrilirmis.kahkaha Ogrenin bak tezgaha yapisiyorsa pisti demekmissıkıntılı Bu pratik bilgiyi yeni ogrendim denicem:D Daha onceden cig koftenin tavana yapisirsa oldugunu duymustum denendiginede tanik oldum.kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha Bunu yeni duydum denicem.:D Allah razi olsun....Rabbim yolunu acik etsin.(Mac hangisi olmali?)makarnanin tadi maca gore degisiyormu?sonuc etkiliyormu acili acisiz ikrami?kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 26.11.2003 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
1158 Mesaj -
kahkaha kahkaha yaa abla guldurdun :D
macin yerine baska birsey seyretsek o makarna olmuyormu melih kardesim sevinçli .
Gönderen: 26.11.2003 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gocerli su an offline gocerli  
Allah daha nice tarifler yazdirsin
232 Mesaj -
Peki makarna piserkene izlemekte oldugumuz mac esnasinda gol olurda o heyecanla makarnayi unutursak ne olacak.
Hele birde tuttugumuz takim yenilirse bak sen ozaman makarnanin haline.
Iste ozaman seni itfaiyede bile kurtaramaz
kahkaha kahkaha kahkaha dil uzat
Gönderen: 26.11.2003 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1158 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha ooo sizde ha
kahkahamakarnanin hali kalmadi...

en iyisi yemek yaparken hic birsey seyretmemek yoksa ac kalirsiniz //sevinçli
Gönderen: 26.11.2003 - 23:44
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
232 Mesaj -
Niye ac kalacankidil uzat
Herzaman yemegin dibi daha tatli olurmuskahkaha kahkaha göz kırpma
Gönderen: 26.11.2003 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   gocerli üyenin diger mesajlarini ara gocerli üyenin Profiline bak gocerli üyeye özel mesaj gönder gocerli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1158 Mesaj -
sen aliskinsin herhalde

kahkaha kahkaha
Gönderen: 26.11.2003 - 23:56
232 Mesaj -
Sen hic kazan dibi yedinmi kahkaha
Bak adi bile birhosdil uzat
Gönderen: 27.11.2003 - 00:01
1158 Mesaj -
kahkaha yapinda yiyelim

sevinçli
Gönderen: 27.11.2003 - 00:12
232 Mesaj -
Biliyorsunuz ki bu memlekette kazan bulmak zor oldugu icin tarif yazamiyoruz. göz kırpma
Gönderen: 27.11.2003 - 00:15
1158 Mesaj -
:D
Gönderen: 27.11.2003 - 00:20
endulus su an offline endulus  
611 Mesaj -
ya makarna öylemi pisiyormus.şaşkın telaşlı

Cig köfte ile karistirmis olma yasin tarifi.sıkıntılı :D

Basinda piserken beklemedigin yemegin lezzeti olmaz. Yemek piserken basinda olacaksinki yaptigin yemekten zevk alacaksin.. :D göz kırpma
Gönderen: 27.11.2003 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   endulus üyenin diger mesajlarini ara endulus üyenin Profiline bak endulus üyeye özel mesaj gönder endulus üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
DUYURU:

GoLGe bayram tatilinde oldugundan cevap yazamamaktadir :D

Lütfen mutfagi yanginlardan koruyunuz dil uzat
Gönderen: 27.11.2003 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
ANAHHHHHHHHHHHHH MELIH SENDE MI MUTFAGA GIRDIN??????????

KIZLAR BANA GOZLUK VERIN GALIBA GOREMIYORUMsevinçli))))))))

ALLAHHHHHIIIIIIMMM BU NE GUZEL SEYYYYY şaşkın :D kahkaha
Gönderen: 27.11.2003 - 01:58
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Seyfuullah  
önlügümü verin bakem
Misafir
Mutfaginizda bi ben eksikdim.Bende geldima artik parmaklarinizi yemeye hazir olun.:D
Gönderen: 27.11.2003 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   Yukari
RE:
1158 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

DUYURU:

GoLGe bayram tatilinde oldugundan cevap yazamamaktadir :D

Lütfen mutfagi yanginlardan koruyunuz dil uzat

göz kırpma :D
Gönderen: 27.11.2003 - 15:21
ceyda bedia su an offline ceyda bedia  
16 Mesaj -
zaten melih baya maheretli biri yaw belli iste:D
haa melih birde yumurta nasil pisirilir onunda tarifini versen bir zahmet yaa :D dil uzat yani isime yarar da o bakimdan dedim uheheeeeeee:D :D :D
Gönderen: 27.11.2003 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   ceyda bedia üyenin diger mesajlarini ara ceyda bedia üyenin Profiline bak ceyda bedia üyeye özel mesaj gönder ceyda bedia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
Ühehehe yumurta kirmanin cesitlerini de saysinlar yawsevinçli ben yumurta kirdigim zaman yarisi tavaya yarisi ocaga dökülüyorda :D
Gönderen: 27.11.2003 - 19:41
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRDa su an offline VeRDa  
730 Mesaj -
Hmm hmm masallah masallah kahkaha kahkaha

Saygi, Selam ve Dua ile..

Gönderen: 27.11.2003 - 19:44
Bu Mesaji Bildir   VeRDa üyenin diger mesajlarini ara VeRDa üyenin Profiline bak VeRDa üyeye özel mesaj gönder VeRDa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Melih kardes bir tarif yazdin baya mesur oldun bak.Bir de tavada yumurta yaz koseyi don.Hit satar senin kitaplar (yemek kitaplarin)inan sen kendinin kiymetini bilmiyorsun kardes.dil uzat Sahanda yumurta istiyorlar baksıkıntılı gordunmuşaşkın Hadi kolay gelsin. göz kırpma Rabbim ne muradin varsa versin.sevinçli

Golgeeeeeee kime sordunda bayram tatiline ciktin kardaaaaaasssss.Cabuk don mutfak yanar manar ara sira konturol et.:D Hayirli bayramlar. göz kırpma
Gönderen: 27.11.2003 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ozlem76  
Konu icon   
Misafir
anahh birde oyle deneyeyim makarnayi :D ben yaptigim zaman hic guzel olmuyorda, demekki mac sevmedigim icin olsa gerek. kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 28.11.2003 - 01:43
Bu Mesaji Bildir   Yukari
2338 Mesaj -
Yumurta pisirme yarismasi duzenlesek hic suphesiz MELIH birinci olurdusevinçli elinde muthis bir tarife varmis :D duyrulur sevinçli
Gönderen: 28.11.2003 - 01:44
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
:D

GoLGe usta halen tatilde dil uzat

msj'lariniz iletilemiyor aşık
Gönderen: 28.11.2003 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
ben görüyorum aaa o ne hal Hawaii de ne isin var yaw seninsevinçli) haha utanmadan birde güllü önlügü götürmüs. Onu uzat bana da MeLiHe vereyim zavallim yumurta kirmaktan bir hal oldu, gömlegi batmasin, zeytinyagi lekeleri kolay cikmiyor, Arielin o kadar reklamini yapiyorlar ama Yahudi markasi oldugu icin biz Haci sakirin saf sabununu kullaniyoz dere kenarinda camasir yikamaga. Nede olsa Sakirin basinda bir HACI si var :D :D

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuMeYSa tarafından, 28.11.2003 - 01:48 tarihinde.
Gönderen: 28.11.2003 - 01:47
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 850 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59438 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.