fluvoxamine chloroquine generique stromectol stromectol fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Boyun ağrılarınız için.. Şiddetle Tavsiye ederim :))))

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Boyun ağrılarınız için.. Şiddetle Tavsiye ederim :))))
1191 Mesaj -

Gönderen: 12.08.2009 - 14:44
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
harika bu yaa çok teþekkür ederiz kardeþim

bende sayende tüm arkadaþlarla paylaþtým

Te$ekkürler
Gönderen: 12.08.2009 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
ya rahil kardeþ alemsin baþtan söylesene baþýnýzý bir saða bir sola hareket
hareket ettirin diye bizi bir saða bir sola büküp duruyorsun ama iyi geldi ya
alkıs alkıs alkıs alkıs
artýk tembellik yok salarýz baþýmýzý ne yapalým
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
kardeþ biraz þakadan anlarsýn herhalde aslýnda cok güzel
Te$ekkürler Te$ekkürler
Gönderen: 12.08.2009 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReYYaN su an offline ReYYaN  
288 Mesaj -
hehe sevinçli cok güzelll. türk akli iste.yine care üretmis.
Gönderen: 13.08.2009 - 22:45
Bu Mesaji Bildir   ReYYaN üyenin diger mesajlarini ara ReYYaN üyenin Profiline bak ReYYaN üyeye özel mesaj gönder ReYYaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast SaYaCGIN  
Misafir
kahkaha kahkaha süper bisey

Paylasimin icin tesekkürler

Gönderen: 13.08.2009 - 23:19
Bu Mesaji Bildir   Yukari
sonsuz yolculuk su an offline sonsuz yolculuk  
160 Mesaj -
Elinize Saglik kahkaha kahkaha Mükemmel

Mükemmel BÝÞEY
PAYLAÞIMIN ÝÇÝN TEÞEKKÜRLER
Gönderen: 14.08.2009 - 08:29
Bu Mesaji Bildir   sonsuz yolculuk üyenin diger mesajlarini ara sonsuz yolculuk üyenin Profiline bak sonsuz yolculuk üyeye özel mesaj gönder sonsuz yolculuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
RE:
611 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sonsuz yolculuk

Elinize Saglik kahkaha kahkaha Mükemmel

Mükemmel BÝÞEY
PAYLAÞIMIN ÝÇÝN TEÞEKKÜRLER

kahkaha kahkaha tam benlik
Gönderen: 14.08.2009 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
su_mavisi su an offline su_mavisi  
183 Mesaj -
çok güzel olmuþ kardeþim elinize saðlýk da ben okurken benim boynum deðil gözlerim eðiliyor sayenizde gözlerim kayacak þimdi kahkaha kahkaha kahkaha Elinize Saglik
Gönderen: 14.08.2009 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su_mavisi

çok güzel olmuþ kardeþim elinize saðlýk da ben okurken benim boynum deðil gözlerim eðiliyor sayenizde gözlerim kayacak þimdi kahkaha kahkaha kahkaha Elinize Saglik

aynen kahkaha kahkaha Elinize Saglik
Gönderen: 14.08.2009 - 17:39
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý keskinmetal

ya rahil kardeþ alemsin baþtan söylesene baþýnýzý bir saða bir sola hareket
hareket ettirin diye bizi bir saða bir sola büküp duruyorsun ama iyi geldi ya
alkıs alkıs alkıs alkıs
artýk tembellik yok salarýz baþýmýzý ne yapalým
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
kardeþ biraz þakadan anlarsýn herhalde aslýnda cok güzel
Te$ekkürler Te$ekkürler

bende sizlere teþekkür ederim...

Keskinmetal abim þakadan anlarým tabiki.. beni ruhsuz mu sandýn? sevinçli bende beþerim insaným sonuçtasevinçli hem güleriz hem aðlarýz sevinçli

eee baþtan söylersek esprinin anlamý kalýrmý? tembelligi býrakýp azcýkta baþýmýzý saða sola çevirelim ne var yahu sevinçli

Te$ekkürler
Gönderen: 17.08.2009 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdaa1

Alıntı
Orijýnalý su_mavisi

aynen kahkaha kahkaha Elinize Saglik

yahu sizin gözleriniz fýldýr fýldýr dönüyorsa benim ne suçum var? :D Güle Güle

Te$ekkürler
Gönderen: 17.08.2009 - 15:26
1191 Mesaj -
PAYLAÞIMIMI PAYLAÞTIÐINIZ ÝÇÝN BENDE SÝZE TEÞEKKÜRLERÝMÝ PAYLAÞIYORUM sevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 17.08.2009 - 15:28
1191 Mesaj -
uzun süredir boyun egzersizi yapmýyorsunuz galiba sevinçli
Gönderen: 10.10.2009 - 16:45
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Bu yaziyi kopyalayip duvara astim. Herkes tarafindan cok ilgi görüyor. Etrafimda boyun agrisi ceken kalmadi, sayede sevinçli
Gönderen: 14.10.2009 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý _ESaDuLLaH_

Bu yaziyi kopyalayip duvara astim. Herkes tarafindan cok ilgi görüyor. Etrafimda boyun agrisi ceken kalmadi, sayede sevinçli

Güzel bi fikir cidden göz kırpma kahkaha
Gönderen: 28.11.2009 - 15:12
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik kahkaha kahkaha kahkaha

Buda Benden

Resimlerle Boyun Egsersizi

UYARI :
Egzersizleri doktorunuzun önerdiðinden daha fazla sayýda yapýnýz.
Egzersizler sýrasýnda aðrý sýnýrýný zorlayýnýz.
Egzersiz sýrasýnda þiddetli aðrý varsa, doktorunuza bilgi vermeyiniz.
Bir zarar görürseniz ben mesul degilim……………

Gönderen: 29.11.2009 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 705 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57903 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.