dexamethasone stromectol stromectol budesonide hydroxychloroquine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Çok Güzel Hareketler Bunlar...

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Çok Güzel Hareketler Bunlar...
843 Mesaj -
RAVDA ailesi olarak EseDuLLaH''ýn evindeyiz

Ýlk olarak selam akabinde kelam sonrasýnda ikramdandan sonra

Ýlginç bir serüven start alýr.

EseDuLLaH kumandayý eline alýr almaz mecara baþlar

EseDuLLaH:Elveda Rumeli baþlýyacak yupiiiiiiiiiiiiiiiii sevinçli

Keskinmetal: Ama olmaz ki Kurtlar Vadisi için son bir dakika kumandayý alim sevinçli

EseDuLLaH:Kim demiþ Kumandayý yakala Reyyann sevinçli

Reyyann:Tüh tutamadým elimden kaydý sevinçli

EseDuLLaH:Yine tutamadýn Reyyann affffffffff afffffffffffffffff sevinçli

Zümrüdüanka:Ben yakaladým Siz öyle sanýn belgesel izliyoruz sevinçli

TUNAHAN: Tek Türkiye'yi kimseye yar etmem sevinçli

Zümrüdüanka: Senden beklemezdim TUNAHAN kumandayý ne zaman aþýrdýn sevinçli

TUNAHAN : Tamamda bulamýyorum ki kumandayý sevinçli

Muhtazaf : Ara belki bulursun Brezilya'nýn maçý var sevinçli

Sumeyra: Abi þaçýnda beyaz mý var senin sevinçli

Muhtazaf:Ne diyorsun sevinçli kumanda sehpada sevinçli

Sumeyra: Derya Baykal'la örgü programýný sabah seyremedim tekrarýný izliycem sevinçli

Sumavisi : Sumeyra yüzünde sivilce çýkmýþ sevinçli

Sumeyra : Ne diyorsun aynaaaaaaaaaaaa aynaaaaaaaaaaaaa sevinçlisevinçlisevinçli

Sumavisi : Hep bu numara tutar sevinçlisevinçli

Canan Berra Ramazan : Sumavisi cep telin çalýyor annen galiba

Sumavisi: Eyvah yandým Babamýn gömleklerini ütülemeden evden çýkmýþtým tut þunu sevinçli

Canan Berra Ramazan : sevinçli

Sumavisi : Alooooo ses gelmiyor abla sevinçli

Canan Berra Ramazan : Tartýþma bitmiþtir haydi Nihat hatipoðluya sohbete...

________________ . ______________

1 ay sonra
________________ . _______________

1:EseDuLLaH Reyyann'nýn kumandayý tutamamasýndan dolayý sinirlidir sevinçli
Cebinden parasýný ödeyerek Reyyann'a futbol kursunda kalecilik eðitimi aldýrmaktadýr sevinçli

2: Zümrüdüanka: Þuan Afrikada safaridedir sevinçli

3 : TUNAHAN : Þivan'la beraber lüks bir kebabçý açmýþtýr sevinçli

4: Muhtazaf : Hala þaçýdaki beyaz teli aramaktadýr sevinçli

5: Sumeyra :Bir tv kanalý ile anlaþmýþ derya baykala rakip olmuþtur sevinçli

6 : Sumavisi :Ütü iþini saðlama baðlamýþ Kuru temizleme dükkaný aþmýþtýr sevinçli

7:Canan Berra Ramazan : Nihat Hatipoðlunun danýþmaný olmuþtur

8 : Kiþi isimleri sadece anafikre hizmet için kullanýlmýþtýr,haklarýný helal etsinler

9: Baþroldeki kumanda baþdönmesi þikayeti ile rahatsýzlanmýþ,sakinleþtirici bir iðne ile hala uyku modundadýr sevinçli

10: Anlatýlmak istenilen düþünce anlaþýlmamasý durumu tamamen YALNIZ_KURT'un yazým beceriksizliði ile alakalý bir durumdur sevinçli

ÇOK GÜZEL HAREKET DÝYENLER

Made in yalnýz_kurt

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son YALNIZ_KURT tarafından, 28.07.2009 - 15:41 tarihinde.
Gönderen: 28.07.2009 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast SaYaCGIN  
Misafir
kahkaha kahkaha Allah iyiligini versin abim

Dizi gibi bisey buda kahkaha
Gönderen: 28.07.2009 - 18:25
Bu Mesaji Bildir   Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Bir Geldin Pir Geldin Desek Yanlýþ Tabirde Bulunmamýþ Oluruz Sanýrým göz kırpma

Sumeyra'yla olan bölüm çok ilginç olmuþ. Halbuki Sümeyra sivilcilerle ugrasmaz hic ve aynalarla iþi olmaz öyle. E rol bu ya, boynumuz kýldan ince. Senariste karþý gelecek deðiliz göz kırpma

Bak Derya Baykal bölümünü çok sevdim.

Yüregine saðlik desem emeðinin karþýlýðýný nasýl ifade etmiþ olurum veya ne kadar?...

Çok Teþekkür Ediyorum Kardeþcik..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 29.07.2009 - 02:41 tarihinde.
Gönderen: 29.07.2009 - 02:39
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
ÝLGÝNÇ BÝR HAYALGÜCÜ sevinçli
Gönderen: 29.07.2009 - 12:25
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
vala kurlar vadisi beni sarmaz galiba tek türkiyeyi seviyorum birdahaki sefere beni halo iprahim rolünde görmek isterim ama iyi bir senaryo kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.07.2009 - 23:26
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
güzeldi elinize saðlýk sevinçli
Gönderen: 31.07.2009 - 20:19
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BETÜLSENA su an offline BETÜLSENA  
64 Mesaj -
ÇOK GÜZEL ÝLGÝNÇ GERÇEÐÝNÝ YAÞAYANLAR VARDIR.TV BAÞINDAN KALKMIYORUZ KÝ.DOÐRUDUR. KARDEÞÝM.
ELLERÝMDE KUMANDA GÖZLERÝM EKRANDA..........................Elinize Saglik
Gönderen: 01.08.2009 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   BETÜLSENA üyenin diger mesajlarini ara BETÜLSENA üyenin Profiline bak BETÜLSENA üyeye özel mesaj gönder BETÜLSENA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeYNeP. su an offline ZeYNeP.  
114 Mesaj -
hareket göremedimkahkaha
fazla tv izlemenin sonucu
öyle etkisinde kalýrsýnýz iþteGüle Güle
Gönderen: 01.09.2009 - 15:54
Bu Mesaji Bildir   ZeYNeP. üyenin diger mesajlarini ara ZeYNeP. üyenin Profiline bak ZeYNeP. üyeye özel mesaj gönder ZeYNeP. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
su_mavisi su an offline su_mavisi  
183 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkahasüper olmuþ valla yalnýz kurt kardeþim benim için
yazdýklarýn aynen uyuyor bana oldum olasý sivilceler le baþým sürekli dert te baþkasýnýn sivlceleri bile beni bi tuhaf ediyor ütüye gelince ütüden nefret ediyorum beni gün boyünca durmadan çalýþtýrsýnlar ama bi gömlek ötületmesinler her ütüde 3 yýllýk ter döküyorum aslýnda þu kuru temizleme fikri çok iyi gerçi arada bir bazýlarýný k.t.gönderiyorum ama bütçem yetmiyor enyiyisimi kendim açim bari geceleride oturim tek türkiyeyi seyiredim demi. bide toz almayý sevmiyorum onada bi çözüm yokmu

hakaten harika olmuþ benim içinde hayal gücünü ve de parmaklarýný yorduðun için Te$ekkürler KARDEÞÝM

Elinize Saglik
Gönderen: 03.09.2009 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   su_mavisi üyenin diger mesajlarini ara su_mavisi üyenin Profiline bak su_mavisi üyeye özel mesaj gönder su_mavisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 874 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58010 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.