generique kaletra generique kaletra kaletra fluvoxamine generique plaquenil oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » Bizim Memleket

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bizim Memleket
13 Mesaj -

BÝZÝM MEMLEKET

Ýçimden tanýrým ben o illeri
Onlar ki zahirde viran olurlar
Ardýçlý daðlarý çamlý belleri
Aþanlar Þirin'e hayran olurlar

Dökülür köpüklü sular yarýndan
Baharlar oluþur kýþýn karýndan
Ýçenler sihirli pýnarlarýndan
Þöyle bir silkinir ceylan olurlar

Baþý boþ kýrlara salar tayýný
Elinden düþürmez okla yayýný
Aklýna getirmez zafer payýný
Memleket yolunda kurban olurlar

F.N. Çamlýbel

Gönderen: 26.05.2009 - 01:11
Bu Mesaji Bildir   feryadi üyenin diger mesajlarini ara feryadi üyenin Profiline bak feryadi üyeye özel mesaj gönder feryadi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
feryadi su an offline feryadi  
13 Mesaj -

MEMLEKETÝM
Memleketim,memleketim,memleketim,
Ne kasketim kaldý senin ora iþ,
Ne yollarýný taþýmýþ ayakkabým,
Son mintanýn da sýrtýmda paralandý çoktan.
Þile bezindendi.
Sen þimdi yalnýz saçýmýn akýnda,enfarktýnda yüreðimin,
Alnýmýn çizgilerindesin memleketim,
Memleketim,
Memleketim...

N. Hýkmet

Gönderen: 26.05.2009 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   feryadi üyenin diger mesajlarini ara feryadi üyenin Profiline bak feryadi üyeye özel mesaj gönder feryadi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 722 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57957 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.