dexamethasone fluvoxamine generique luvox kamagra budesonide super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Şiirzence » YÜREK DENEN DEVLETİN İÇİNDE, BEN SANA RUCUU ETMİŞİM.... Aşk Yüreğim Bu gece...

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
YÜREK DENEN DEVLETİN İÇİNDE, BEN SANA RUCUU ETMİŞİM.... Aşk Yüreğim Bu gece...
1256 Mesaj -

Dünyayý Aydýnlatan Güneþ,
Gökyüzündeki ahenkle süzülen Bulutlar,

Toprak, Daðlar, taþlar.........

Ýnci, mercan,
Milyarlarca Ýnsan................

Bir feryatki Yüreðimde.............

Hissedermisiniz,
Duyarmýsýnýz...................

Ey Rüzgar,
Essene deli deli,

Yanan Þu Yüreðime versene Bir teselli..........

Sonra Savursana beni,
Korkma Yük Olmam Sana, Kül Olan bedenimle…..

Yada

Katýlsam Uçan Kuþlar Kervanýna, Götürseler Beni Gittikleri yere,
Alabildiðince Uzaða…..

Bana Ait ne varsa Kalsa geride,
Ne varsa hemde………………..

BÝR TEK SEVDANI TAÞIDIÐIM YÜREÐÝM............

Oda Ýçinde Sen varsýn diye................

Terki Diyar ettiðim Anýmda, Ben benide,

Her yanýmda Sana Bulununca.............

Hasret,
Öyle Dil ile deðil,

Hakikatten kalbi Senle Vurunca...........

Ben Aðlamak istiyorum Bu gece Yine,

Yürek yangýným Dininceye,
Göz Pýnarlarým Kuruyuncaya Kadar..............

Kanlar Akýtsýn,
Vaveyla Yaným Kanýncaya kadar.............

Biliyorum,
Ben Sana layýk deðilim..............

Biliyorum,
Çok Günahkarým..............

Biliyorum,
Siyahlar Arkadaþým................

Biliyorum,
Biliyorum,
Biliyorum...........

Bu Yüzden nefsime isyaným,
Feryadým...........

Sen Seni Sevenler Ýçin Gözyaþlarý Dökermiþsin..........

Allaha el Açýp Dualar edermiþsin..........

Ümid Ýþte..........

Yinede Sana Kavuþmak Ümidi............

Beni Bu Günahkar halimle Kabul edermisin,
Sevilmeyecek Þu halimle Yinede severmisin...............

Ümmetim Dermisin......

Ne Rüzgar esiyor,
Ne de Kuþlar Uçuyor…………..

Nede Terki Diyar etmiþim............

Anladým,
YÜREK DENEN DEVLETÝN ÝÇÝNDE, BEN SANA RUCUU ETMÝÞÝM.......

Aþk, Yüreðim Bu gece,
VE YÜREÐÝM EFENDÝMLE BÝR ANLAM...........
Gönderen: 02.04.2009 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zumruduanka su an offline zumruduanka  
Hükmün çıktı ...
Admin

246 Mesaj -
Aþk Yüreðinse bu gece , yanmaya mahkum ettiler ...

Ýtirazýn varsa ;

3'ler ,7'ler , 40'lar meclisine ver dilekçeni.

Gönderen: 03.04.2009 - 03:29
Bu Mesaji Bildir   zumruduanka üyenin diger mesajlarini ara zumruduanka üyenin Profiline bak zumruduanka üyeye özel mesaj gönder zumruduanka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
Elinize Saglik Mükemmel
Gönderen: 03.04.2009 - 14:38
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 03.04.2009 - 22:16
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
munazile su an offline munazile  
183 Mesaj -
insan sevince ne de sair oluyor bilmese bile sairligi icindeki sevgi dökuluyor siirine. görmeden de sevebiliyor insan keske biz de resulun yasadigi yillarda yasasakta görebilseydik,bir bardak su verebilseydik,onun kullandigi bir esyasi olabilseydik.
Gönderen: 04.04.2009 - 00:44
Bu Mesaji Bildir   munazile üyenin diger mesajlarini ara munazile üyenin Profiline bak munazile üyeye özel mesaj gönder munazile üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý munazile

insan sevince ne de sair oluyor bilmese bile sairligi icindeki sevgi dökuluyor siirine. görmeden de sevebiliyor insan keske biz de resulun yasadigi yillarda yasasakta görebilseydik,bir bardak su verebilseydik,onun kullandigi bir esyasi olabilseydik.

keþkeeetelaşlı agla
Gönderen: 04.04.2009 - 16:11
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 801 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57007 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.