generique kaletra fluvoxamine kaletra fluvoxamine lopinavir ritonavir luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » Resimdeki Kızı Bulun :):):)

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Resimdeki Kızı Bulun :):):)
1090 Mesaj -
bi þakayý bile uzatanlar olmuþ en iyisi silmekkkkkk üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 31.03.2009 - 16:02 tarihinde.
Gönderen: 29.03.2009 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
yakýþýklýmý demi ama kahkaha kahkaha
Gönderen: 29.03.2009 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
günehkar su an offline günehkar  
aman yaa
34 Mesaj -
ödüm patla di vallaha görünce sok oldum bende durmus nerdeki diye ariyordum o cikinca ciden korktum
Gönderen: 30.03.2009 - 00:16
Bu Mesaji Bildir   günehkar üyenin diger mesajlarini ara günehkar üyenin Profiline bak günehkar üyeye özel mesaj gönder günehkar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
yemiyorum artik sevinçlibunu ilk gecen sene görmüstüm korkudan x bile bulamamistimkahkaha
Gönderen: 30.03.2009 - 00:22
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha kahkaha
bende korkmuþtum ilk gördüðümde sevinçli
Gönderen: 30.03.2009 - 11:26
ölüm_Cok_Yakin_60 su an offline ölüm_Cok_Yakin_60  
80 Mesaj -
yaa bende cok korktum:((
Gönderen: 30.03.2009 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   ölüm_Cok_Yakin_60 üyenin diger mesajlarini ara ölüm_Cok_Yakin_60 üyenin Profiline bak ölüm_Cok_Yakin_60 üyeye özel mesaj gönder ölüm_Cok_Yakin_60 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Sevda millet seni arýyor...

Sakýn ortalýkta çok görünme...

Milleti kalptenmi götüreceksin yahuuu.

Millette bir çay içme keyfi var onuda kaçýracaksýn...

Bir þey yiyip içenler sakýn bakmayýnýz...

Benden söylemesi.telaşlı

Gönderen: 30.03.2009 - 16:34
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Sevda millet seni arýyor...

Sakýn ortalýkta çok görünme...

Milleti kalptenmi götüreceksin yahuuu.

Millette bir çay içme keyfi var onuda kaçýracaksýn...

Bir þey yiyip içenler sakýn bakmayýnýz...

Benden söylemesi.telaşlı

kahkaha kahkaha Allah iyliðini versin abi sevinçli
Gönderen: 30.03.2009 - 18:17
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rahil

KIZI BULDUM sevinçli

PEMBE RENKLÝ ÇÝÇEÐÝN ORTASINDA SOL TARAFINDAKÝ sevinçli kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 30.03.2009 - 18:17
keskinmetal su an offline keskinmetal  
655 Mesaj -
daha bende bakýyorum kýz nerde diye resim bir deyiþti bu ne yav dedim jeton sonradan düþtü jeton takýlý kalmasaydý belki korka bilirdim yav kardeþ kardeþ dedik kuyumuzu kazýyor kardeþim bak bende kalp var demedi deme yani herkesdeki kalpden
Gönderen: 30.03.2009 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hüzünlü_gurbet su an offline Hüzünlü_gurbet  
138 Mesaj -
Cok kötü bir sakaydi .Sahsen ben cok korktum hicte komik degil...
Gönderen: 31.03.2009 - 09:33
Bu Mesaji Bildir   Hüzünlü_gurbet üyenin diger mesajlarini ara Hüzünlü_gurbet üyenin Profiline bak Hüzünlü_gurbet üyeye özel mesaj gönder Hüzünlü_gurbet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
sildim umarým isteðiniz olmuþtur bi þakayý uzatmaya gerek yok hemnde hiç üzüntülü üzüntülü

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 01.04.2009 - 13:28 tarihinde.
Gönderen: 31.03.2009 - 16:17
kübraaaa su an offline kübraaaa  
144 Mesaj -
sevdacým bence yanlýþ anlaþýlma var latife yapmýþ abilerimiz

Olabilir bazýlarýnýn þakalar hoþuna gitmeyebilir ama bu þakalar yüzünden sana kýzdýklarýný göstermez. Fkirlerin özgürce paylaþýldýðý bi forumdayýz. onlarda fikirlerini söylemiþler.

Hemen herþeyden alýnýrsak bu forumdaki kardeþlik nasýl yürüyecek?

özür dilerim arkadaþým eðer seni kýrdýysam...
Gönderen: 31.03.2009 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   kübraaaa üyenin diger mesajlarini ara kübraaaa üyenin Profiline bak kübraaaa üyeye özel mesaj gönder kübraaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
yok kübracým sana neden kýrýlayým zaten canýmýn sýkkýn olduðu bi anda bunlarýn yazýlmasý hoþuma gitmedi hiçde komik deilmiþ ben çok komik diye bi baþlýk atmadýmki sadece ilginç geldi ekledim
keskinmetal abiye kýzmadým zaten onunkide þaka biliyorum ama dedimya canýmýn sýkkýn olduðu bi ana denk geldi neyse
selametle caným
Gönderen: 31.03.2009 - 18:11
1090 Mesaj -
benim sana söylediðim bir þey yok kardeþim tartýþma yaratacaksa eðer açtýðým konu tartýþmak yerine silerim o kadar
Gönderen: 31.03.2009 - 18:40
günehkar su an offline günehkar  
aa gerek yoki
34 Mesaj -
bu sakada ne alinmaya ne kirmaya gerek yoki deyilmi ama sakaydi oldu biti hata sonra yazanlarin kokmus olduklarini okuyunca güldüm bile bir ben deyilmisim hha
Gönderen: 01.04.2009 - 13:19
Bu Mesaji Bildir   günehkar üyenin diger mesajlarini ara günehkar üyenin Profiline bak günehkar üyeye özel mesaj gönder günehkar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hüzünlü_gurbet su an offline Hüzünlü_gurbet  
138 Mesaj -
Amacim kimseyi kirmak degil ama inan o resimden cok korktum o gün hep carpinti yapti bana ben öyle ani soklara gelemiyorum .Anlayisli karsilamani dilerim tesekkürler...
Gönderen: 01.04.2009 - 16:58
Bu Mesaji Bildir   Hüzünlü_gurbet üyenin diger mesajlarini ara Hüzünlü_gurbet üyenin Profiline bak Hüzünlü_gurbet üyeye özel mesaj gönder Hüzünlü_gurbet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kusura bakma kardeþim böyle olacaðýný bilemezdim daha fazla kimseler korkmadan sildim bende birþey demedim ama þakaya falan gelmiyorsun diyenler oldu neyse artýk bu konu kapanýr inþallah
Gönderen: 01.04.2009 - 17:14
655 Mesaj -
yav sevdaa kardeþ niye kýzýyorsun ne yani bir þaka yapmýssýn bizler böyle basit olaylara hemen alýnacaksak nasýl olur bu bir öz eleþtiridir bazen insanlar çok çabuk alýna bilyorlar oysa alýnacak bir þey yok sende biraz alýnganlýk var galiba ama canýný böyle þeylere sýkma ben önceki tanýdýðým sevdaa kardeþimi istiyorum her türlü fikir ve eleþtiriye açýk gerktiðinde usta bir manevrayla karþýya neþe veren sevda kardeþi istiyorummmmm bana zaten kýzamazsýn beni korkutamadýnki sana cevaben yazdýðýmda espiriyi anlamamaþýn bende kalp var derken yalan söylemedim sende ve her canlýda kalp yokmu iþte o kalp var bende inþaallah kýzgýnlýðýn geçmiþtir sen benim kardeþimsin tamam ha paylaþýla bilecek morelini bozan bir konu varsa sitede bir çok bayan kardeþlerimiz var onlarla derleþe bilrsin buranýn öyle laf olsun torba dolsun anlamýnda bir site olmadýðýný her halde sen benden daha iyi bilirsin kardeþim lafý fazla uzatmanýn bir anlamý yok ne demek istediðimi anladýn her halde sen kardeþini dinle selamlar kardeþim
Gönderen: 01.04.2009 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   keskinmetal üyenin diger mesajlarini ara keskinmetal üyenin Profiline bak keskinmetal üyeye özel mesaj gönder keskinmetal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý keskinmetal

yav sevdaa kardeþ niye kýzýyorsun ne yani bir þaka yapmýssýn bizler böyle basit olaylara hemen alýnacaksak nasýl olur bu bir öz eleþtiridir bazen insanlar çok çabuk alýna bilyorlar oysa alýnacak bir þey yok sende biraz alýnganlýk var galiba ama canýný böyle þeylere sýkma ben önceki tanýdýðým sevdaa kardeþimi istiyorum her türlü fikir ve eleþtiriye açýk gerktiðinde usta bir manevrayla karþýya neþe veren sevda kardeþi istiyorummmmm bana zaten kýzamazsýn beni korkutamadýnki sana cevaben yazdýðýmda espiriyi anlamamaþýn bende kalp var derken yalan söylemedim sende ve her canlýda kalp yokmu iþte o kalp var bende inþaallah kýzgýnlýðýn geçmiþtir sen benim kardeþimsin tamam ha paylaþýla bilecek morelini bozan bir konu varsa sitede bir çok bayan kardeþlerimiz var onlarla derleþe bilrsin buranýn öyle laf olsun torba dolsun anlamýnda bir site olmadýðýný her halde sen benden daha iyi bilirsin kardeþim lafý fazla uzatmanýn bir anlamý yok ne demek istediðimi anladýn her halde sen kardeþini dinle selamlar kardeþim

saol abim güzel düþüncelerin için ben senin yaptýðýn þakayý anladým kýzmadýmda zaten sadece bi lafa biraz kýzdým o kadar oda geçti abim kimsenin kalbini kýrdýmsa eðer özür diliyorum ben kimseye kýrýlmadým hepinizden Allah razý olsun gül gül gül
Gönderen: 02.04.2009 - 14:47
655 Mesaj -
kardeþim özür dilemene gerek yok ben gerçekleri yazdým ama biraz daha geniþ ol ve geniþ düþün öfkeninde þeytandan olduðunu unutma
Gönderen: 02.04.2009 - 23:26
RaVDa.NeT su an offline RaVDa.NeT  
1 Mesaj
kahkaha kahkaha kahkaha Te$ekkürler

Bende ilk internete gördüðümde çok korkmuþtum ama artýk alýþtým

Gönderen: 13.04.2009 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   RaVDa.NeT üyenin diger mesajlarini ara RaVDa.NeT üyenin Profiline bak RaVDa.NeT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 880 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62354 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.