lopinavir ritonavir generique luvox kamagra ivermectin generique plaquenil voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » harika yemek

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
harika yemek
1090 Mesaj -
AÞÇILIÐIYLA ün yapmýþ yaþlý bir kadýn, akþam yemeðine gelecek olan oðlu ve yeni gelini için yine mutfaðýna kapanmýþ, yemek yapýyordu. Ayný akþam yemeðe eski bir aile dostu da davetliydi.

Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarýnda çok þaþýrtýcý bir durumla karþýlaþtýlar. Yaþlý kadýnýn o gece yaptýðý yemekler deðme oburlarýn bile iþtahýný kapatacak kadar berbattý. Tatlýlar un kokuyordu, patatesler yanmýþtý, köfteler ise neredeyse hiç piþmemiþti. Oðlu, yeni gelini ve aile dostu, kadýncaðýza durumu farkettirmemek için ellerinden geleni yaptýlarsa da, yemek sýrasýnda pek iþtahlý göründükleri söylenemezdi.

Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostlarý ise biraz daha kaldýktan sonra gitmeyi düþünüyordu. Oðlu ve gelini gittikten sonra, yaþlý kadýna:

“Senin harika bir aþçý olduðunu adým gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasýn ya da bir sorunun var” dedi.

Yaþlý kadýn gülümseyerek cevap verdi:

“Hayýr, hiçbir þeyim yok. Kasten yaptým. Bu yemekten sonra oðlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatýrlatýp karýsýnýn kalbini kýramayacak.”
sevinçli
Gönderen: 01.03.2009 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 03.03.2009 - 17:17
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
bu kadarda olmazya bu türkiyedeki gelin kaynana iliþkisimi. ÝNANMAM sevinçli
Gönderen: 13.03.2009 - 08:15
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
unutabilsem su an offline unutabilsem  
32 Mesaj -
ben gelini sevmedigi icin yaptigini düsünmüstüm
helal olsun böyle iyi niyetli kaynanalarda var yani.göz kırpma
Gönderen: 13.03.2009 - 09:01
Bu Mesaji Bildir   unutabilsem üyenin diger mesajlarini ara unutabilsem üyenin Profiline bak unutabilsem üyeye özel mesaj gönder unutabilsem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
varmýþ demekki kahkaha
Gönderen: 13.03.2009 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullahbilgefiliz su an offline abdullahbilgefiliz  
96 Mesaj -
iþallah allah banada böyle bir kayýnvalide naip eder iþallah
Gönderen: 13.03.2009 - 19:02
Bu Mesaji Bildir   abdullahbilgefiliz üyenin diger mesajlarini ara abdullahbilgefiliz üyenin Profiline bak abdullahbilgefiliz üyeye özel mesaj gönder abdullahbilgefiliz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
RE:
1090 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý abdullahbilgefiliz

iþallah allah banada böyle bir kayýnvalide naip eder iþallah

inþallah sevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 13.03.2009 - 21:23
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Böyle kaynanalar varmýymýþ gerçekten.. sevinçli

Abdullah bilgefiliz ALLAH SANADA NASÝB EDER ÝNÞAALLAH sevinçli
Gönderen: 14.03.2009 - 17:40
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 829 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59130 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.