hydroxychloroquine hydroxychloroquine colchicine generique rhinocortivermectin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » SEN GİTTİN YA!

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SEN GİTTİN YA!
Moderator

4254 Mesaj -
SEN GÝTTÝN YA!
Güneþin ýþýðýnda üþüdüm. Sevdamýn denizinde boðuldum.Saðýr oldum, dilsiz oldum, kör oldum. Sen gittin ya. Aydýnlýðýn ortasýnda karanlýktým. Zamanýn içinde zamansýzdým. Havadaki yaðmur damlalarý gibi ansýzdým. Sen gittin ya. Ateþten çýkan alev gibi yalnýzdým. Aþkýn yanýnda sevdasýzdým. Hayallerin sofrasýnda geleceðe açtým. Sen gittin ya.
Sen gittin ya;
Semalar gidiþine aðladý, bulutlar yokluðuna yas tuttu. Güneþ tebessümünü unuttu. Sen gittin ya. Denizde dalgalar durdu. Yýldýzlar geceyi unuttu. Güller açmadý, seni aradý. Sen gittin ya. Çöller susuzluðuna susuzluk kattý. Aðaçlar özleminle sarardý, soldu. Býraktýðýn izlere gözyaþlarý kum oldu. Sen gittin ya. Yapraklar özlemine yaþardi. Fidanlar devrildi. Okyanuslar kurudu. Hayat yoruldu. Pýnarlar kan oldu. Sen gittin ya.
Bilirim gelmeyiþini;
Bilirim nedeni taþlaþan biziz, bizim kalplerimiz. Bir türlü seni hatýrlayamayýþýmýzdýr. Habeþi gibilerin bir daha gelmeyiþidir. Necaþilerin olmayýþýdýr. Bilirim gelmeyiþini, unutmamýzdýr. Etrafýmýzdakiler açlýktan uyuyamazken tok uyumamýzdýr. Þükretmenin paylaþmak olduðunu bilmeyiþimizdir. Komþusu aç iken uyumayan bir Peygamberin ümmeti olduðumuzu unutmamýzdýr. Çizdiðin yolda gidemeyiþimizdir. Aðlatmýþlýðýmýzdýr. Katranla çevrilmiþ yüreklerimizin açýlmayýþýdýr. Hala açlýktan ölen varsa þimdi bilirim gelmeyiþini. Sevdana yar olamadýk. Bedrin aslanlarýný göremedik. Göremedik seni, alemlere rahmet indireni. Ýsyanlara karþý bizleri helak etmeyeni göremedik. Bilirim gelmeyiþini. Gelmeyiþinin nedenini.
Ey her saniye yaðýp da farkýnda olmadýðýmýz rahmet yaðmuru. Ey her derde çare bulan derman deryasý. Ey ümmetlerin, özlemlerin, sevdalarýn, gözyaþlarýn sahibi. Ey alemlerin, asýrlarýn, diyarlarýn sultaný. Þaþýrmýþlarýn rehberi, ümmetlerin peygamberi çok geç olmadan baðýþla bizleri.
ALINTI
Gönderen: 19.02.2009 - 01:28
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(K A Y R A) su an offline (K A Y R A)  
74 Mesaj -
Yapraklar özlemine yaþardi.
Fidanlar devrildi. Okyanuslar kurudu.
Hayat yoruldu. Pýnarlar kan oldu.
Sen gittin ya.

Elinize Saglik
Gönderen: 19.02.2009 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   (K A Y R A) üyenin diger mesajlarini ara (K A Y R A) üyenin Profiline bak (K A Y R A) üyeye özel mesaj gönder (K A Y R A) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
Ey her saniye yaðýp da farkýnda olmadýðýmýz rahmet yaðmuru. Ey her derde çare bulan derman deryasý. Ey ümmetlerin, özlemlerin, sevdalarýn, gözyaþlarýn sahibi. Ey alemlerin, asýrlarýn, diyarlarýn sultaný. Þaþýrmýþlarýn rehberi, ümmetlerin peygamberi çok geç olmadan baðýþla bizleri.
çok güzel sevinçli gül
Gönderen: 19.02.2009 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
RAB"bim Cümlemizden RAZI olsun

Ey RESUL

Sana deli bile dediler,Mekke nin müþrikleri,
Þair dediler,sahtekar ilan ettiler seni,Mekke kefereleri,
Sen hep sustun ey yar,sana taþ atan o minik elleri,
Allah a ibadet edin diye,din e çaðýrdýn çürümüþ beyinleri..

Hani söz vermiþtik,alemi erruahta,hani ayrýlmayacaktýk senden,
Nasipsizler sana bakýp nasiplenecek,yüzleri nurlanacaktý,
Þefaatini umacaktý sana taþ atan eller,sana sahtekar diyenler,
Hadi gel bekletme ey yar,rahmet daðýna davet var.

”Niye incittiler ki seni,niye zulmettiler ki sana”,
Mecnun dediler sana,sen sustun,bu sabýr niyeydi ya Resul,
Çünkü sen resul dun,çünkü sen nebi,her bakýþýnda bir rahmet var,
Hadi gel ey nebi,ey yar,bugün gönül baðýnda davet var..

”Medine-i münevvere yolundasýn,gah hýra,gah gönül baðýndasýn”,
Sen nebiullahsýn,sen resulullahsýn,senin yolunda milyarca Müslüman var,
Bugünkü gençler seni yaþa masada,sen onlarýn gönül baðýndasýn,
Hadi gel ey nebi,ey resul,bugün gönül baðýmýzda büyük bir rahmet var…
ALINTI
Gönderen: 25.02.2009 - 23:57
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 882 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64253 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.