generique plaquenil generique kaletra stromectol lopinavir ritonavir generique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » BAŞARISIZLIK!

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    BAŞARISIZLIK!
Moderator

4254 Mesaj -
BAÞARISIZLIK

Yaþam, bana bir þeyler mi anlatmak istiyorsun?
Çünkü...

Baþarýsýzlýk, ben bir baþarýsýzým demek deðildir;
Henüz baþaramadým demektir.

Baþarýsýzlýk, ben hiçbir þey gerçekleþtiremedim demek deðildir;
Bir þeyler öðrendim demektir.

Baþarýsýzlýk, aptallaþtým demek deðildir;
Deneyerek yaþamak için gerekli inanca sahibim demektir.

Baþarýsýzlýk, ümitsizliðe kapýldým demek deðildir;
Deneme cesaretini gösterdim demektir.

Baþarýsýzlýk, istediklerime sahip olamayacaðým demek deðildir;
Deðiþik tarzda bir þeyler yapmalýyým demektir.

Baþarýsýzlýk, ben aþaðýlýðým demek deðildir;
Mükemmel deðilim demektir.

Baþarýsýzlýk, zamanýmý boþa harcadým demek deðildir;
Yeniden baþlamak için bir nedenim var demektir.

Baþarýsýzlýk, vazgeçmeliyim demek deðildir;
Daha sýký çalýþmalýyým demektir.

Baþarýsýzlýk, asla baþaramayacaðým demek deðildir;
Daha sabýrlý olmalýyým demektir.

Baþarýsýzlýk, benden ümidini kestin demek deðildir;
Bir bildiðin var demektir.
ALINTIDIR.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 15.02.2009 - 18:36 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2009 - 18:35
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
......... ) ` - . .> ' `( .......
........ / . . . .`\ . . \ ........
........ |. . . . . |. . .| ........
......... \ . . . ./ . ./ .........
........... `=(\ /.=` .........
............. `-;`.-' ............
............... `)| ... , ........
................ || _.-'| ........
............. ,_|| \_,/ ........
....... , ..... \|| .' .............
....... |\ |\ ,. ||/ .............
.... ,..\` | /|.,|Y\, ............
..... '-...'-._..\||/ .............
......... >_.-`Y| ..............
.............. ,_|| ...............
................ \|| ...........
................. || ..........
................. || ...........
................. |/ ...........
...............................
kardeþim emegine saglýk bu benden size hayýrlý geceler
Gönderen: 15.02.2009 - 22:36
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(K A Y R A) su an offline (K A Y R A)  
74 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 16.02.2009 - 10:41
Bu Mesaji Bildir   (K A Y R A) üyenin diger mesajlarini ara (K A Y R A) üyenin Profiline bak (K A Y R A) üyeye özel mesaj gönder (K A Y R A) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Cümlemizden Kardeslerim
Gönderen: 16.02.2009 - 18:06
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
bilmukabele
Gönderen: 16.02.2009 - 19:01
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul-ay su an offline gul-ay  
Sagolun
128 Mesaj -
Bu yazi bana cok iyi geldi,
Kendimle celiskiye dusdugum zamanlardayim,
Sanki yillarca emek verdigim hersey her defasinda yok oluyor Ve bana her defasinda sifirdan baslamak kaliyor
Bu yuzden emek sarfetmek cabalamak bos geliyor artik...
Basaramadigimdan degil, basarilarimi elimde tutamadigimdan sikayetciyim.....

ALLAH RAZI OLSUN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son gul-ay tarafından, 17.02.2009 - 14:21 tarihinde.
Gönderen: 17.02.2009 - 14:19
Bu Mesaji Bildir   gul-ay üyenin diger mesajlarini ara gul-ay üyenin Profiline bak gul-ay üyeye özel mesaj gönder gul-ay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BirGaripYolcuyum su an offline BirGaripYolcuyum  
12 Mesaj -
Hata yapmamak insanýn elinde olan güçlerden biri deðildir. Hata ve yanlýþlarýndan geleceði aydýnlatan zekice ve iyi sonuçlar çýkarmak ise öyledir...
Gönderen: 17.02.2009 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   BirGaripYolcuyum üyenin diger mesajlarini ara BirGaripYolcuyum üyenin Profiline bak BirGaripYolcuyum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Konu icon    Çok sıkıntı yaşıyor olabiliriz..
Moderator

4254 Mesaj -
Çok sýkýntý yaþýyor olabiliriz.. Evet,hayata gülümsemek için çok nedenlerimiz var.. Hayatta karþý karþýya kaldýðýmýz,aþma konusunda Zorlandýðýmýz sýkýntýlarýmýz olabilir..

Bunlarý hayatýn tatlý cilveleri olarak kabul etmemiz Gerekiyor.. Çok sýkýntý yaþýyor olabiliriz..

Ancak,bir de sahip olduðumuz nimetlere bakmamýz lazým.. Hayata ,elimizde bulunan artý deðerler penceresinden Bakmakta fayda var..

Öncellikle sahip olduðumuz nimetler için muhasebe yapalým.. Ýnsan olmanýn deðerini düþünelim..

Öncellikle sahip olduðumuz nimetler için muhasebe yapalým.. Ýnsan olmanýn deðerini düþünelim..

“siz Allah’ýn nimetlerini saymaya kalksanýz,onlarý sayamazsýnýz, ve onlarý saymaya gücünüz yetmez.”(Ýbrahim,34)

Þeyh Galib der ki.. “Ýbret nazarýyla bak kendine ey kiþi! Ve anla ki sen alemlerin özüsün.sen yaratýlmýþlarýn gözbebeði olan insansýn “..

Sadii Þirazi ,ayakkabýsýz kalmýþ.. Ayakkapý almak içinde maddi güçten mahrummuþ.Can sýkýntýsý Ve üzüntüyle mescide gitmiþ. Mescidin önünde ayaksýz bir dilenci görünce,ayakkabýsýz Ayaklarýna bakýp þükretmiþ..

Evet,hayata gülümsemek için çok nedenlerimiz var..

VE Mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler,diyelim…

selam ve dua ile
ALINTIDIR

Gönderen: 17.02.2009 - 19:47
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
Sadii Þirazi ,ayakkabýsýz kalmýþ.. Ayakkapý almak içinde maddi güçten mahrummuþ.Can sýkýntýsý Ve üzüntüyle mescide gitmiþ. Mescidin önünde ayaksýz bir dilenci görünce,ayakkabýsýz Ayaklarýna bakýp þükretmiþ..
hamd olsun alemlerin rabbine
Elinize Saglik
Gönderen: 17.02.2009 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
VE Mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler,diyelim…
Te$ekkürler
Gönderen: 17.02.2009 - 22:04
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 856 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57898 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.