stromectol kaletra generique kaletra chloroquine generique kaletra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » kısa fıkralar buraya :)

önceki konu   diğer konu
29 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kısa fıkralar buraya :)
1090 Mesaj -
Temel, New York'taki gökdelenlerden birinin 53. katýnda çalýþýrken aniden ayaðý kaymýþ ve aþaðý doðru uçmaya baþlamýþ... 52, 51, 50, 49, 48... Katlarý yýldýrým hýzýyla geçen Temel 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2... Ve 1'inci kata geldiðinde kafasýndan þimþek gibi þu düþünceler geçmiþ:
- Saða çok þükür Tanrum, haburaya kadar sað saðlim celduk... Birinci kattan düþsen de nasil olsa piþeycukler olmazkahkaha
Gönderen: 11.02.2009 - 16:35
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
kahkaha

Býrgun temel ve dursun gemýye býnerler temel bavulu denýze dusurur dursun bagýrýr ula temel bavul dusdu temel cevap verýr merak etme dursun anahtarý bende
Gönderen: 11.02.2009 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KuvveTi_kelaM su an offline KuvveTi_kelaM  
20 Mesaj -
sevinçligöz kırpma
ikiside komikmiþ sevinçli
rýfat abi msn e gelmiyon artýk
Gönderen: 11.02.2009 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   KuvveTi_kelaM üyenin diger mesajlarini ara KuvveTi_kelaM üyenin Profiline bak KuvveTi_kelaM üyeye özel mesaj gönder KuvveTi_kelaM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdaa1 su an offline sevdaa1  
1090 Mesaj -
rýfat abi kahkaha
Gönderen: 11.02.2009 - 20:52
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mona_Rose su an offline Mona_Rose  
374 Mesaj -
.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Mona_Rose tarafından, 30.03.2009 - 02:03 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2009 - 01:11
Bu Mesaji Bildir   Mona_Rose üyenin diger mesajlarini ara Mona_Rose üyenin Profiline bak Mona_Rose üyeye özel mesaj gönder Mona_Rose üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Gönderen: 26.02.2009 - 16:51
1090 Mesaj -
cenaze
birgün temel,ingilizve fransýz býr otel odasýnda kalmýslar fakat bu otele daha önce gelmýs olan fransýz temele karýncalý odayý vermiþ.ertesi gün fransýz dalga gecmek ýcýn
-nasýl karýncalarla iyi uyudun mu
demiþ bunun ustune temel
-evet odaya geldýgým de karýnca vardý ama ben nasýl kurtulacaðýmý buldum içlerinden birini öldürdüm hepsi onun cenazesine gittiler demiþ
kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 26.02.2009 - 16:51
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
kahkaha Öðretmen orhanýn defterine "oðlunuz çok konuþuyor" yazýp eve yollar.

Notu okuyan baba notun altýna þunu yazýp gönderir:
"Buda birþeymi siz birde annesini görün" kahkaha
Gönderen: 26.02.2009 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Gönderen: 26.02.2009 - 18:36
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
AYÞE ÝLE MANAVCI
Ayþe manava gitmiþ.
Evin ihtiyaçlarýný almýþ.
Sonra manav:
-Ayþe kýzým bir avuç kiraz alabilirsin. demiþ.
Ayþe'de almamýþ köþede beklermiþ.
Manav:
-Neden almadýn kýzým.demiþ.
Ayþede:
-Sen ver senin avucun daha büyük.

GÝÞE.
Temel bir gün karýsý fadimeyle sinama izlemeye gitmiþler giþede temel:
-iki pilet lütfen demiþ.
Giþedeki kadýn:
-Leyla ile mecnun için mi demiþ?
Temel:
-Hayir fadimeyle penum için demiþ.

YUMURTA.
Küçük çocuk bakkal amcaya sormuþ?
-Neden hep küçük yumurta veriyorsun?
-Taþýmasý kolay olur da ondan
çocuk eksik para verip yumurtalarý almýþ. Bakkal arkasýndan seslenmiþ:
-Ama sen eksik para verdin!
Çocuk gülerek yanýtlamýþ
-Saymasý kolay olur da ondan.
Gönderen: 27.02.2009 - 00:12
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 27.02.2009 - 14:31 tarihinde.
Gönderen: 27.02.2009 - 14:30
1090 Mesaj -
Dursun:

"yahu Temel on yýldýr posta memurusun...on yýldýr Allah'ýn her günü mektup damgalarsýn...ne sýkýcý iþ bu...býkmadýn mý daha?"

temel:

"neden býkayým...her gün tarih deðiþiyor..."
Gönderen: 03.03.2009 - 16:12
1090 Mesaj -
Dursun Temel'e sorar:

"Doktorlar ameliyatta niçin eldiven takarlar?"

Temel bilgiç bir edayla:

"Niye olacak...Ölen hastalarda parmak izi kalmasýn diye..."

kahkaha
Gönderen: 03.03.2009 - 16:14
Konu icon   
Moderator

4254 Mesaj -
Elinize Saglik Te$ekkürler kahkaha kahkaha kahkaha
KAMYONCU
adamýn birin yapacak bir iþi yok ancak az bir parasý varmýþ ve karar vermiþ.. Bir kamyon alýp bir de þoför tutacak nakliyecilik yapacak, parasý ancak hurdaya yakýn bir kamyon almaya yetmiþ. Þoförlüðü olmadýðý için bir de þoför tutmuþ.
Neyse ilk seferlerine çýkmýþlar tabii kendisi de þoförle birlikte gidiyor..
1.vitesle kalkmýþ þoför derken 2,3. vites tekrar yavaþlamýþ 2 ye cekmiþ ..
1,2,3- 2, 1 þoför gerektiðinde vites deðiþtiriyomuþ ki vites kolu þoförün elinde kalývermiþ..
Adam hemen tepkisini göstermiþ..
-Lov ben biliydim senin beyle bi halt iþleyeceðini sabahtan beri durmadýn ki o koli yerinde bi ileri yitiyseeeenn bi geri çekiyseeen olacaðý buydu lov.
Gönderen: 03.03.2009 - 16:50
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Temel araba almýþ,þöförlüðü iyi olmadýðý halde deneme sürüþüne çýkmýþ.Biraz ilerde duran bir lüks otomobile arkadan çarpmýþ.Adam inmiþ,bakmýþki hasar pek yok,Temel özür dilemiþ aralarýnda halletmiþler.Biraz ilerde Temel tekrar ayný otomobile yine çarpmýþ. Adam arabadan inmiþ,Temelde tekrar özür dilemiþ adam bu seferlikde affetmiþ.Aradan bir süre sonra bizimkisi tesadüf bu ya yine ayný kiþiye arkadan çarpmýþ.Kafasýný camdan çýkarýp öndeki arabanýn sahibine,þöyle demiþ:Hemþerum benum ben yabancý deðil,devam et.kahkaha Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 04.03.2009 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha Elinize Saglik
Gönderen: 04.03.2009 - 13:27
1090 Mesaj -
TEMEL'ÝN UYKUSU

--------------------------------------------------------------------------------

Sabah kahvaltýsýnda Fadime Temel'e anlatýyordu:

"Geceki gök gürültüsünü duymadýn mý?"

Temel:

"Hayýr duymadým..."

Fadime hayretle:

"Nasýl duymazsýn?Bir þimþekler çaktý,bir gökler gürledi kiii ...Aman Yarabbi..."

Temel öfkelendi:

"Niye beni uyandýrmadýn?Benim þimþek çakarken uyuyamadýðýmý bilmez misin?"

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 05.03.2009 - 22:39 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2009 - 22:39
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
Trafik Polisi
Trafik polisi arabayi durdurmus ve egilip sormus:
-Ehliyet ruhsat lutfen
-Tabi buyrun demis sofor ve vermis.
Polis bakmis bi problem yok.
-Pekii demis polis, cevre vergisi pulu?
-Burada, buyrun demis adam.
-Ilk yardim cantaniz var mi? demis polis.
-Tabii deyip bagaji acmis adam.
Polis bakmis icinde eksik yok.
-Yangin sondurucu?
-Burada buyrun.
-Zincir?
-Derhal cikarayim buyrun.
Polis daha sonra tekrar sormus:
-Mezdeke kaseti varmi?
Sofor cok sasirmis.
-Evet var buyrun demis.
Polis : Tamam siz onu takin teybe ve sesini acin demis ve baslamis polis oynamaya. Soforun saskinligi daha da artmis ve
dayanamamis sormus.
-Hayrola memur bey?
Polis cevap vermis:
-Ee eþþek degilsin artik takarsin bi 20 milyon...

kahkaha kahkaha kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son KUTAY_ tarafından, 06.03.2009 - 02:06 tarihinde.
Gönderen: 06.03.2009 - 02:06
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Gönderen: 06.03.2009 - 15:48
Konu icon    kıtlık
Moderator

4254 Mesaj -
kýtlýk
birgün þiþman bir adam yolda yürürken karþýsýna cýlýz bir adam çýkmýþ.
adama:
-seni görende ülkede kýtlýk var sanar demiþ. cýlýzda:
-seni görende kýtlýðýn sebebini anlar demiþ.
Gönderen: 06.03.2009 - 21:57
335 Mesaj -
kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.03.2009 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
kahkaha kahkaha Mükemmel Te$ekkürler
Gönderen: 07.03.2009 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
335 Mesaj -
.: Hamile Kadin :.

Küçük bir çocuk, hamile bir kadinin karnina dokunarak:
- Ne var sizin karninizda teyze,
Kadin:
- Çocugum var evladim, diye cevap verir.
- Sizin çocugunuz mu?
- Evet
- Onu seviyor musunuz?
- Evet
- Çok mu seviyorsunuz?
- Evet evladim.
- Öyleyse neden yediniz?

kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.03.2009 - 00:50
1090 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha Elinize Saglik
Gönderen: 07.03.2009 - 16:29
1090 Mesaj -
TUTUKLAYIN

- Komiser bey, beni tutuklayýn. Karýma beþ el ateþ ettim.
- Öldü mü?
- Hayýr, hiçbiri isabet etmedi.
- Öyleyse neden tutuklanmayý istiyorsun?
- Karým beni arýyor da...
KARIÞIK

Mehmet Bey köpeðinin tasmasýndan tutmuþ yolda giderken, hoþlanmadýðý bir komþusuyla karþýlaþtý. Komþu sordu:
- Bu eþekle nereye gidiyorsun?
- Yahu bu köpek be, diye tersledi Mehmet Bey. Köpekle eþeði birbirinden ayýramýyor musun?
Komþu aldýrýþsýz:
- Ben köpekle konuþuyorum. Sen ne diye söze karýþýyorsun?
SOKAKTA

- Beyefendi, çevrede bekçi ya da polise rastladýnýz mý?
- Hayýr, evladým.
- Öyleyse lütfen para cüzdanýnýzla saatinizi bana teslim edin

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son sevdaa1 tarafından, 07.03.2009 - 22:04 tarihinde.
Gönderen: 07.03.2009 - 21:52
GÖZBEBEĞİM su an offline GÖZBEBEĞİM  
Konu icon   
4 Mesaj
ALÝ BABASINA YAKLAÞIR.. BABACIÐIM BANA 5 LÝRA VERÝRMÝSÝN?
NE!... 4 LÝRAMI?.
NEYAPACAKSIN 3 LÝRAYI
2 LÝRA NEYÝNE YETMÝYOR...
AL ÞU 1 LÝRAYI...
Gönderen: 07.03.2009 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   GÖZBEBEĞİM üyenin diger mesajlarini ara GÖZBEBEĞİM üyenin Profiline bak GÖZBEBEĞİM üyeye özel mesaj gönder GÖZBEBEĞİM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1090 Mesaj -
sevinçli sevinçli Elinize Saglik
Gönderen: 07.03.2009 - 22:55
335 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 07.03.2009 - 23:49
1090 Mesaj -
Küçük bir Kayserili çocuk sokakta altýn sikke bulur.Yakýnýndaki uyanýk adam durumu fark eder:
Oðlum o bulduðun þeyi bana verir misin?
Tabii ki veririm amca ama eþek gibi anýracaksýn.Adam uzunca anýrýr:
Hadi anýrdým ver onu bana
Sen eþekliðinle bunun kýymetini biliyorsun da ben neden bilmeyeyim...
Gönderen: 15.03.2009 - 16:48
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 914 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63310 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.