hydroxychloroquine stromectol dexamethasone generique kaletra lopinavir ritonavir fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » bir gencin sevgisiz geçen 24 yılı

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
bir gencin sevgisiz geçen 24 yılı
1090 Mesaj -
24 Yaþýndaydý...
Okulunun en baþarýlý öðrencisiydi.Öyle çok iþ teklifi almýþtýki yaþamýný,baþarýlý ve zengin bir iþ adamý olarak geçirmesi garantiydi.Kendisini herkesten üstün görürdü,kimseyi beðenmezdi.Arkadaþlarý onun kýrýcý olduðundan yakýnýrdý hep. AÞK onun için ayak baðýydý birini sevmenin düþüncesi bile itici gelirdi.Bir sabah kendini kötü hissetti,soluðu hemen doktorda aldý.Test üstüne test yapýldý ve teþhis kondu. KANSER...Doktor sadece birkaç aylýk ömrün var dediðinde inanamadý.Oysa neler bekliyordu hayattan.Eve kapandý kimseyle görüþmüyordu.Bir gün televizyon izlerken bir söz dikkatini çekti.Filimde bir kadýn kendisini terk eden sevgilisine (En Büyük Mutsuzluk Sevgisiz Bir Hayat Sürmektir) Bundan daha kötüsüde bu dünyadan sevdiklerine(Seni seviyoruM) demeden gitmek diyordu. Televizyonu kapattý ve düþündü,bugüne kadar hiç kimseye (Seni Seviyorum) dememiþti ve bunu söylemek için o kadar az zamaný kalmýþtýki.Fýrladý yataðýndan,banyoya koþtu günlerdir kesmediði sakalýný kesti.En güzel kýyafetlerini giyindive dýþarý çýktý önce okuluna gitti.Dersin ortasýnda sýnýfa girince hem öðretmeni hemde arkadaþlarý þaþýrdý.izin istedi öðretmeninden bir kaç þey söylemek için.
Yýllarca sizinle birlikteydik dedi.Ama ben hiç birinizle yakýn olmadým.Çoðunuzu kýrdým,aþýðýladým lütfen beni baðýþlayýn.Sizi seviyorum sizi çok seviyorum.Okuldan çýktýðýnda öylesine rahatlamýþtýkikendisi bile þaþýrdý.Demek bu kadar kolaydý .Demek böylesine sihirliydi.O Seni Seviyorum.Sözü yeniden eve döndü Annesi,Babasýve kardeþleri onu çok merak etmiþlerdi ve her yeri ayaða kaldýrmýþlardý.Neredeydin diye sorduklarýnda(Sevginin Kuçaðýnda) yanýtýný verdi.Babasýna,Annesine ve Kardeþlerine tek tek sarýldý hepsine yüzlerce kez Sizi Seviyorum dedi.Sonra kaðýdý kalemi aldý eline ve þunlarý yazdý.
Ýnsanlara Seni Seviyorum demek için ölümü beklemenize gerek yok þimdi hemen þimdi baþlayabilirsiniz.Baþlayýnki hayatýnýz güzelleþsin,zenginleþsin.Hem þimdi baþlamasanýz bir daha söyleme þansýnýz hiç olmaya bilir.Ertesi gün onu zor bir görev bekliyordu.Bu yazdýklarýný o kýsacýk sürede bulabildiði her adrese gönderecekti.
Yataðýna uzandý ve acýlarýna raðmen yaþamýnda hiç böylesine huzurlu uykuyaa ölüme daldý
Gönderen: 05.02.2009 - 16:25
Bu Mesaji Bildir   sevdaa1 üyenin diger mesajlarini ara sevdaa1 üyenin Profiline bak sevdaa1 üyeye özel mesaj gönder sevdaa1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(K A Y R A) su an offline (K A Y R A)  
74 Mesaj -
Elinize Saglik
Gönderen: 05.02.2009 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   (K A Y R A) üyenin diger mesajlarini ara (K A Y R A) üyenin Profiline bak (K A Y R A) üyeye özel mesaj gönder (K A Y R A) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selma_72 su an offline Selma_72  
20 Mesaj -
zaten hayat geç kalmýþlýklarla dolu deilmi kardeþim güzel konuya deðinmiþsin allah razý olsun zaman akýp gidiyor sevgiyi saygýyý ne olur kaybetmeden elimizdeyken bilelim
bilelimki geç kalanlardan olmayalým

Gönderen: 05.02.2009 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   Selma_72 üyenin diger mesajlarini ara Selma_72 üyenin Profiline bak Selma_72 üyeye özel mesaj gönder Selma_72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 886 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59055 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.