lopinavir ritonavir generique luvox ivermektine ivermektin generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » MUMLARIN HİKAYESİ... (ümidinizi yitirmeyin!!)

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MUMLARIN HİKAYESİ... (ümidinizi yitirmeyin!!)
838 Mesaj -

Dört tane mum usul usul yanýyordu. Ortalýk öylesine sessizdi ki mumlarýn konuþmalarýný duyulabiliyordunuz.

Birinci mum dedi ki:
"Ben BARIÞ'ým !
Ama kimse benim yanmama yardýmcý olmuyor.
Sanýrým yakýnda söneceðim ."

Alevi hýzla azaldý ve sonunda tamamen söndü...

Ýkinci mum:
"Ben VEFA'yým!
Ne yazýk ki artýk vazgeçilmez deðilim.
Onun için bundan sonra yanýp durmamýn bir anlamý kalmadý"
Sözlerini tamamladýðýnda esen hafif bir rüzgâr onu söndürdü...

Sýrasý geldiðinde üçüncü mum hüzünlü bir sesle dedi ki:
"Ben SEVGÝ'yim!
Yanacak gücüm kalmadý...
Ýnsanlar beni unuttu, deðerimi anlamýyorlar.
En yakýnlarýný sevmeyi bile unuttular."
Ve daha fazla beklemeden sönüp gitti…

Ansýzýn, odaya bir çocuk girdi ve 3 mumun da yanmadýðýný gördü.
"Neden yanmýyorsunuz?
Sizin sonsuza kadar yanmanýz gerekmiyor muydu ?" dedi .

O zaman dördüncü mum konuþmaya baþladý :
"Korkma ben yandýðým sürece öteki mumlarý da yeniden yakabiliriz, ben UMIT'im!"
Çocuk parýldayan gözleriyle UMIT mumunu aldý ve öteki mumlarý birer birer yaktý ..
UMIT ýþýðý yaþamýmýzdan hiç eksik olmamalý ki hepimiz onunla birlikte Vefa'yý , Barýþ'ý ve Sevgi'yi yaþatabilelim insaAllah!!!

Gönderen: 06.11.2008 - 15:43
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kemalat su an offline kemalat  
22 Mesaj -
Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 06.11.2008 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   kemalat üyenin diger mesajlarini ara kemalat üyenin Profiline bak kemalat üyeye özel mesaj gönder kemalat üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
kardeþim eline megine saglýk çok konu öðretici inþ.ümit ýþýgýmýz sönmez inþ.
Gönderen: 06.11.2008 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KUTAY_ su an offline KUTAY_  
335 Mesaj -
Elinize Saglik Te$ekkürler gül
Gönderen: 07.11.2008 - 05:40
Bu Mesaji Bildir   KUTAY_ üyenin diger mesajlarini ara KUTAY_ üyenin Profiline bak KUTAY_ üyeye özel mesaj gönder KUTAY_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý halk yolcusu

kardeþim eline megine saglýk çok konu öðretici inþ.ümit ýþýgýmýz sönmez inþ.

amin kardeþim
dualarýmýzda olalým inþallah..

Rabbim cümlemizden razý olsun
dua ile..

gülgülgülgülgül

Gönderen: 07.11.2008 - 18:46
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
inþ.kardeþim
Gönderen: 07.11.2008 - 18:49
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 765 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57817 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.