kaletra ivermectin generique stromectol kamagra generique rhinocortcipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Seni Vurmaya Gelen Kurşuna Benim Adresimi Ver Ey Çocuk!

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Gönderen
Seni Vurmaya Gelen Kurşuna Benim Adresimi Ver Ey Çocuk!
1686 Mesaj -

Sana yazýyorum bu mektubu ey çocuk! Sen özvatanýnýn bombalar altýnda kanadýðýný izlerken,ölüm korkusu çekerken, silah seslerinden dalamazken derin uykulara,ben sana mektup yazýyorum...

Kelimelerim yetmiyor, gözyaþlarýmý zorluyorum akmýyorlar. Yüreðimin dehlizlerinde derin bir acý, yanardaðlar lavlarýný aktarýyor kalbime. Herkese kýrgýn bir çehre ile suskun dolaþýyorum etrafta.

Niçin sustuðuma kimse anlam veremiyor, niye sustuðumu anlamýyorlar.

Biliyorum bana dargýnsýn, biliyorum senin için hiç birþey yapamýyorum. Elimden dua etmekten baþka bir þey gelmiyor.
Korkuyorum...Öksüz kalmandan, yetim kalmandan, kollarýný, bacaðýný,yüreðini kanlar içinde bir yerlerde unutmandan korkuyorum. Seni gönlü yaralý bir güvercin gibi ortada býrakmalarýndan çok korkuyorum.

Merhameti yoktur ki serseri kurþunun, acýmazki sana...
Cemre niyetine yere sererler narin bedenini, yaðmurlar yaðar üþürsün, aðlarsýn, kimse tutmaz küçük ellerini.
Hangi þefkatli kol sarar seni, kim merhamet öpücükleri kondurur gözyaþlarýna aþina yanaklarýna?

Ya aradýðýnda kimseyi bulamazsan,ya herkes kaderine terkederse?

Ýþte o zaman bana hesap sorar mýsýn, azap meleði gözlerini gözlerime dikip ; "sende beni yalnýz býraktýn" der misin?

Savaþa devam, savaþmaya devam.
Zulme hayýr ey çocuk, zulme hayýr!

Öldürülüþüne seyirci kalmak kahrediyor beni...Entellerin , politikacýlarýn, koltuk meraklýlarýnýn, midesine, hevalarýna adananlarýn sözlerine kulak týkýyorum. Tek senin acý dolu sesin yükseliyor gökyüzüne,sade senin sesini iþitiyor kulaklarým.

Kýrgýným ey çocuk!
En az senin kadar sitemliyim.

Zihnimde kol geziyor düþüncelerim, baþýma aðrýlar saplanýyor, kanlý yayýnlardan haberleri dinlemekten kaçýyorum.

Ya yüzünü görürsem, ya küçük çehreni tanýrsam, ya ana þefkatinden mahrum yüreðinin topraðýn hüzünlü boynuna sarýldýgýna þahidlik edersem?

Ölme, sakýn ölme ey çocuk!

Korkarsan beni çaðýr,vurulmak üzereyken kurþuna seslen, ona benim adresimi ver.

Yere düþüpte kalkamazsan bana uzat ellerini, kaybettiðin her yakýnýn için bana bir daha, bir daha sarýl.

Kimse duymazsa seni rüzgarýn kulaðýna fýsýlda, bana yolla tüm sözlerini...Ben duyarým, yüreðime akýt gözyaþlarýný sana yük olmasýn ben taþýrým.

Çaðýrdýðýnda gelemezsem,düþtüðünde kaldýramazsam,bunlarýn hiç birini yapmaya yetmezse gücüm, bil ki senin yanýndayým ve seninle birlikte aðlýyor olacaðým...

Derya Akel
Cemaat.com.

Gönderen: 13.09.2008 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
önceki konu   diğer konu

Mesajlar Gönderen Tarih
KaLBeNuR 13.09.2008 - 16:52
kerim75 13.09.2008 - 23:59
akinzen 14.09.2008 - 00:23
Muhtazaf 14.09.2008 - 02:00
KaLBeNuR 14.09.2008 - 15:42
 RE:
SendenKalan 14.09.2008 - 16:58

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 925 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63315 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.