ivermectine colchicine chloroquine generique colchicine ivermectin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » salat-i tefriciye

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
seletü tefriciye
112 Mesaj -
slamun aleyküm arkadaþlar geceniz güzel olsun

bem biþey sorsam sizlere ne dersiniz acaba
bir arkadaþým için tefriciye okucam çok cica etdi ama yalnýz
bitirmem çok zaman alcak bana yardýmcý olan olurmu içinizden
rica etsem teþekkürle allaha emanet olun cümleden

Allah Razı Olsun
Gönderen: 11.08.2008 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   seher gülü üyenin diger mesajlarini ara seher gülü üyenin Profiline bak seher gülü üyeye özel mesaj gönder seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Tabiiii okuruz ama herkes 1 tanemi yoksa birden fazla okuyabilirmi açýklarsan daha iyi olur caným.Paylaþmak insanlýktýr
Gönderen: 11.08.2008 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seher gülü su an offline seher gülü  
112 Mesaj -
caným saol çok teþekkür haklýsýn ama ben kýmseye yük vermek isdemem ben sayý söylersem mejbur tutmuþ olmazmýyým
alan kýþý kendi okuyabilecegikadar alýr diye düþündüm üsdümde yük oldu yalnýz baþaramam dedim senýn ravdan var ordan yardým alamazmýsýn deyince bende yazdým gül gül

allahým her þeyi gönlünüzce versin aminnnn
Gönderen: 12.08.2008 - 00:58
Bu Mesaji Bildir   seher gülü üyenin diger mesajlarini ara seher gülü üyenin Profiline bak seher gülü üyeye özel mesaj gönder seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Tamam ben 10 tane alayým okuyunca okunmuþtur diye yazarým haberin olur caným.Allaha emanet ol,sevgiler.Güle Güle gül gül
Gönderen: 12.08.2008 - 01:09
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ÇİÇEKGÜL su an offline ÇİÇEKGÜL  
24 Mesaj -
S.ALEYKÜM KARDEÞ BENDE 50 TEFRÝCÝYE OKUYACAM ÝNÞALLAH. BÝLGÝN OLSUN ALLAHA EMANET OL.. SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 12.08.2008 - 09:14
Bu Mesaji Bildir   ÇİÇEKGÜL üyenin diger mesajlarini ara ÇİÇEKGÜL üyenin Profiline bak ÇİÇEKGÜL üyeye özel mesaj gönder ÇİÇEKGÜL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
112 Mesaj -
sagol gülüm allah razý olsun hepinizden
yardýmcý olan ve olmayan herkezden allah razý olsun
selam ve duile

Gönderen: 12.08.2008 - 11:05
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Toplamda 4444'e mi tamamlayacaksýnýz kardeþim?
Gönderen: 12.08.2008 - 11:08
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
ben 100 adet alayým allah kabul etsin dostlar üstüme vazife degil ama bildigim için yazýyorum adeti 4444 olmasý gerekli bilginize dua ilegül
Gönderen: 12.08.2008 - 11:12
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
112 Mesaj -
s aleyküm gül saol caným üsdüm büyük bir kük bi bitse çok sevincem inþallah biter memlekete gitcem bitirmek isdiyom
caným her þey gönlünce olsun allaha emanet ol gül gül

Allah Razı Olsun
Gönderen: 12.08.2008 - 11:16
112 Mesaj -
güzel dost saol allah razý olcun caným
çok teþekkür ediyorum mevlam gönlünüzdeki muradý versin

gül gül
Gönderen: 12.08.2008 - 11:30
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
bende 100 tane alýyorum
MEVLAM kabul buyursun inþ.
Her ne niyet içinde hayrlý bir þekilde kabul olur inþ.

Selam&Dua
Gönderen: 12.08.2008 - 12:41
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayse53 su an offline ayse53  
salat-i tefriciye
44 Mesaj -
selamun aleykum arkadaslar ben yardimci olmak isterim yuz tanade ben aliyim hayirli olur ins
Gönderen: 12.08.2008 - 13:15
Bu Mesaji Bildir   ayse53 üyenin diger mesajlarini ara ayse53 üyenin Profiline bak ayse53 üyeye özel mesaj gönder ayse53 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
112 Mesaj -
selmun aleyküm rüzgar evet 4444 tamamlanmasý gerekiyomuþ
allah razý olsun dilek dual
arýnýz kabuo olt inþallah gül gül

Allah Razı Olsun
Gönderen: 12.08.2008 - 13:25
112 Mesaj -
vuslat teþekkür allah razý olsun rabbým tüm dileklerini kabul etsingül (f

Gönderen: 12.08.2008 - 13:30
ayse53 su an offline ayse53  
salat-i tercifiye
44 Mesaj -
sevgili arkadasim seher gulu ben 100 tane okudum Rabbim kabul eder isallah her ne niyet icin dilendiyse hayirlisiyla kabul olur insallah
Gönderen: 12.08.2008 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   ayse53 üyenin diger mesajlarini ara ayse53 üyenin Profiline bak ayse53 üyeye özel mesaj gönder ayse53 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
200 tane de ben alayým þimdilik, Rabbim yardým etsin, vesile kýlsýn inþallah okuduklarýmýzý..
Gönderen: 12.08.2008 - 17:53
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
112 Mesaj -
rüzgarin gülü caným teþekkür allah rasý olsun hepinizdenn

hepinizi çok seviyorum gül sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 12.08.2008 - 19:44
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
seher gülü kardeþim yeni gördüm mesajýný.
acaba okuncak tefriciye kaldýmý kaldýysa almak isterim
Güle Güle
Gönderen: 21.08.2008 - 21:51
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 604 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59461 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.