stromectol ivermectine generique rhinocortivermectine fluvoxamine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Pilav üstü Kuru Pardon Pantolon üstü Türban

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Pilav üstü Kuru Pardon Pantolon üstü Türban
Moderator

4254 Mesaj -
Devrimize ahir zaman denir mi bilemem ama gariplikler çaðý deneceði kesin.
Turgut Özal'ýn alýþýyorlar dediði gibi herþeye zamanla alýþýyoruz.
Daha ne gariplikler göreceðiz bakalým...
Kimse Zekeriya Beyaz veya Yaþar Nuri iþe yaramadý diye hayýflanmasýn.
Onlar bu ülkede Ýslami camiayý güzel sulandýrdýlar.
Ramazan Aylarýnda arz-ý endam etmeyle beþ on sene de Ýslami Camia'ya güzel, güzel napalm bombalarý atýverdiler.
Hem de biz fark etmeden...
Laikler artýk korkmasýn.
Birbirimizden artýk farkýmýz yok.
Çýkýn sokaða ve tesettürlülere bakýn. Baþörtüsünün altýna giyilen pantolonlardan dem vuruyorum.
Hani erkeðe benzeyen kadýna ALLAH Resulu lanet ediyordu ?
Nereden çýktý bu pantolon ?
Elde telefonla sokakta cývýk, cývýk konuþmalar falan bunlarý yazmayacaðým.
Rengarenk eþarplarý da yazmayacaðým.
Sarýnýn, pembenin, morun en cýrtlak, en zevksiz tonlarýndan kullanýlan eþarplarý da yazmayacaðým.
Malum artýk herkesi kendi konumunda kabul ediyoruz.
Þunu soracaðým?
Pilav üstü kuruya benzer pantolon üstü türban (vücudun tüm hatlarýný belli eden) garibliði hangi manyak icat etti ?
Acaba vücut hatlarýndan daha mý etkileyici bu saçlar ki; baþ kapatýlýyor, vücut açýlýyor?

Gönderen: 06.08.2008 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
Acaba vücut hatlarýndan daha mý etkileyici bu saçlar ki; baþ kapatýlýyor, vücut açýlýyor?
her zaman kullandýgým býr cumledýr...

ben onlara üstu fatýh altý etýler dýyorumkahkaha

þaka býr tarafa durum vahým dogrusu..

pantolon mumýn kadýn kýyafetý degýldýr vesselam..bunu tunikle vs yumusatmaya luzum yoktur...annelerýmýz o mubarek peygamber efendýmýzýn hanýmlarý olan annelerýmýz,kýzlarý vs... hayatlarýnýn hýçbýr karesýnde pantolon veya o devre gore buna benzer býr kýyafet gordugumuzu soyleyemeyecegým...hz. fatma annemýz eþi hz.alý efendýmzýe _bený gece göm ya ali!

neden gece göm býlýyormusunuz_? arap toplumunda tabut adetý yoktur,sal gýbý býrseylere koyarlar patýr patýr kosturarak cenazeyý defne gotururler.bunun için annemýz,olurda vucut hatlarým bellý olur dýye bený gece göm dýye vasýyet edýyor...ağlar
ölümünde býle haya abýdesý...vah annem vah býz yasarken olmusuz...caýzdýr dýye yýrtýnanlar býr de bu tablodan baksýnlar olaya ...selam ve dua ile..Elinize Saglik

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son der_ya tarafından, 06.08.2008 - 08:10 tarihinde.
Gönderen: 06.08.2008 - 08:08
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
BETÜLSENA su an offline BETÜLSENA  
Konu icon    MEVLA GÖRELİM NEYLER
64 Mesaj -
NÝCE ÝNSANLAR GÖRDÜM ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK.
NÝCE ELBÝSELER GÖRDÜM ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK.

düsün düsün düsün düsün düsün düsün
telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı telaşlı
Gönderen: 06.08.2008 - 09:29
Bu Mesaji Bildir   BETÜLSENA üyenin diger mesajlarini ara BETÜLSENA üyenin Profiline bak BETÜLSENA üyeye özel mesaj gönder BETÜLSENA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
Elinize Saglik haklýsýn dogru söze ne denirağlar ağlar halimize kahkaha kahkaha
Gönderen: 06.08.2008 - 10:18
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
attar su an offline attar  
70 Mesaj -
size katýlmýyorum hocam "müslüman kýzlarýn giyim tarzlarýyla" lütfen uðraþmayýn.birileri zaten niçin örtünüyorlar diye baský kuruyor birileri de niye böyle örtünüyorlar diyor
bu ne iþ ya anlamadým gitti....
Gönderen: 06.08.2008 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   attar üyenin diger mesajlarini ara attar üyenin Profiline bak attar üyeye özel mesaj gönder attar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
RABBiM Sizdende razi olsun
Bize katilip katilmaman bir sey vermez attar kardesim
Büyük Mahkemenin Sahibi olan RABBiM o günde ne karar verir bilemem bizimkisi sadece nasihat.
Selam ve dua ile

Gönderen: 07.08.2008 - 00:23
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  
RE:
328 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Muhtazaf

RABBiM Sizdende razi olsun
Bize katilip katilmaman bir sey vermez attar kardesim
Büyük Mahkemenin Sahibi olan RABBiM o günde ne karar verir bilemem bizimkisi sadece nasihat.
Selam ve dua ile

Te$ekkürler
Gönderen: 07.08.2008 - 02:40
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
Sizlerdende Kardesim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Muhtazaf tarafından, 10.08.2008 - 00:00 tarihinde.
Gönderen: 10.08.2008 - 00:00
ÇİÇEKGÜL su an offline ÇİÇEKGÜL  
24 Mesaj -
ÇOK DOÐRU BÝR SÖZ KESÝNLÝKLE KATILIYORUM. YAZIK ÇOK YAZIK TOPLUM OLARAK ÇOK KÖTÜYE GÝDÝYOR HALÝMÝZ ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..ALLAH AF ETSÝN.
Gönderen: 12.08.2008 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   ÇİÇEKGÜL üyenin diger mesajlarini ara ÇİÇEKGÜL üyenin Profiline bak ÇİÇEKGÜL üyeye özel mesaj gönder ÇİÇEKGÜL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
185 Mesaj -
inandýðýmýz gibi yaþamassak yaþadýðýmýz gibi inanmaya baþlarýz.evet yaþadýðýmýz gibi inanmaya baþlamýþýz.
Rabbim hakkýmýzda hayýrlýsýný versin
Gönderen: 13.08.2008 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayse53 su an offline ayse53  
cevap
44 Mesaj -
bende size katilmiyorum acikcasi pantolan uzerine uzun bir tunik giyindikden sonra vucuthatlari belli olmuyorsa sakinca yoktur konuyu vucut hatlarin belli olmasina getirirsek o zaten vahim bir durum sanki etek giyenlerin vucut hatlari belli olmuyormu bence nice aciklar varki... yine tunik giyenlere bisey demiyelim su turkiyede yinede guzel giyiniyorlar
Gönderen: 13.08.2008 - 20:27
Bu Mesaji Bildir   ayse53 üyenin diger mesajlarini ara ayse53 üyenin Profiline bak ayse53 üyeye özel mesaj gönder ayse53 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
ayse53 kardesim ben kimseyi rencide etmek icin bu yaziyi
eklemedim. Eteklik konusunuda savunmadim sadece islamin
emrettigi gibi örtünmeyi savundum. Yoksa bizim ne haddimize.
Bu benim görüsüm bu senin görüsün gibi seyler kendimizi baglar, islami degil. Biz sadece malumat olsun diye ekledik. Kardeslerimizin cehennem cukurundan birine düsmesini istemeyiz elbette. Yinede ALLAH razi olsun.
Selam ve dua ile.
ALLAHA emanet olun efendim.

Gönderen: 13.08.2008 - 23:39
uçanterlik su an offline uçanterlik  
RE:
147 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yyasarali

inandýðýmýz gibi yaþamassak yaþadýðýmýz gibi inanmaya baþlarýz.evet yaþadýðýmýz gibi inanmaya baþlamýþýz.
Rabbim hakkýmýzda hayýrlýsýný versin

Gönderen: 14.08.2008 - 09:01
Bu Mesaji Bildir   uçanterlik üyenin diger mesajlarini ara uçanterlik üyenin Profiline bak uçanterlik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Muhtazaf abi cok güzel bi konu bu bence..

Aslinda bunlari tartismak degilde - kendi kendimize düsünüp ve dogru oldugu veya gerektigi gibi devam yasamamiz lazim aslinda..

YARADAN hepimizin hakkinda en hayirlisini versin
insaallah...
Gönderen: 14.08.2008 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
RE:
215 Mesaj -
[quote]Orijýnalý yyasarali

Rabbim hakkýmýzda hayýrlýsýný versin[/quo
Katýlýyorum,yaþadýðýmýz gibi inanmaya baþlamýþýz,hayýrlýsý,bakalým. Elinize Saglik
Gönderen: 16.08.2008 - 00:10
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
ALLAH (c.c) inandigimiz gibi yasamayi nasip etsin onun icinde talep etmek ve uygulamak gerekli RABBiM yardimcimiz olsun.
Ve sizlerdende Kardeslerim Selam ve dua ile

Gönderen: 17.08.2008 - 00:55
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
bence de güzel bir konu..
hatýrlatma niteliði taþýyor..

belki bizim iþimize yaramaz, geçeriz ama sitemizde bizlerden baþka misafirlerimiz de var. belki bir çok kiþi için bir þeylerin farkýna varmalarýna vesile olmuþtur.

Elinize Saglik abim selam ve dua ile..

Allah tüm ibadetlerimizi bizlere hakkýyla yapmayý nasip etsin..
Gönderen: 17.08.2008 - 16:26
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 805 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63155 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.