chloroquine kaletra generique rhinocortivermectine kamagra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » SakIn Acmaaaaa!

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SakIn Acmaaaaa!
Moderator

4254 Mesaj -
ben sana açma demedim mi?????

peki madem açtýn;

hemen þimdi 20 salavat çekiyorsun!

neden diye sorma öyle iþte

düþünsene 50 kiþinin bu sayfayý açtýðýný

1000 salavat eder

Gönderen: 05.08.2008 - 02:04
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
EMEÐÝN ÝÇÝN TÞK... Elinize Saglik

Mükemmel .....Harika þahane insan ister istemez çekecektir diyorum....Valla tevrik ederim çok iyi düþünmüþsün yahu bunu göndermek lazým msn deki dostlara arkadaþlara .....

Mevlaya emanet...
Gönderen: 05.08.2008 - 10:47
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
çekmeden kapatabýlýrmý ýnsan...

hayra vesýle olan hayrý yapan gýbýdýr....

selam ve dua ile..
Gönderen: 05.08.2008 - 11:12
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
vallah ben çektim allah kabul etsin
Gönderen: 05.08.2008 - 12:14
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
uçanterlik su an offline uçanterlik  
147 Mesaj -
BENDE ÇEKTÝM
BENCE ÇOK ÝYÝ FÝKÝR
Elinize Saglik
RABBÝM HAYRINIZI KABUL ETSÝN
SELAM VE DUA ÝLE...
Gönderen: 05.08.2008 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   uçanterlik üyenin diger mesajlarini ara uçanterlik üyenin Profiline bak uçanterlik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
RABBiM sizlerinde hayrini kabul etsin ve Razi olsun
ve Aleykümselam kardeslerim

Gönderen: 05.08.2008 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
iyi ki açmýþým fena mý sevap kazanmýþ oldumGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 05.08.2008 - 22:27
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
günehkar su an offline günehkar  
Konu icon    ilgi cekici ciden
34 Mesaj -
ilk gördüyümde hemen acdim cünkü nedense yapa acma bakma gibi tür seyler insanarin ilgisini ceker öyle deyilmi benimde cekti girince okudum salavat getir dim sizin sayanizde inanin allaha sizden razi olsun böyle insanlarin oldugunu görmek cok güzel

Elinize Saglik
Gönderen: 08.08.2008 - 14:41
Bu Mesaji Bildir   günehkar üyenin diger mesajlarini ara günehkar üyenin Profiline bak günehkar üyeye özel mesaj gönder günehkar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
RABBiM sizlerden RazI Olsun kardeslerim
Gönderen: 09.08.2008 - 01:07
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE: SakIn Acmaaaaa!
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý burcunur

iyi ki açmýþým fena mý sevap kazanmýþ oldumGüle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle

bazen merak iþe yarýyor demek ki sevinçli sevinçli

selam ve dua ile..
Gönderen: 09.08.2008 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
RE: RE: SakIn Acmaaaaa!
1191 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý aysen

Alıntı
Orijýnalý burcunur

bazen merak iþe yarýyor demek ki sevinçli sevinçli

selam ve dua ile..

ÇOK HOÞ...göz kırpma
Gönderen: 09.08.2008 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seher gülü su an offline seher gülü  
112 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN KARDEÞLERÝN GÜLÜ SÜPRÝZGÝBÝ AÇINCA SEVAP ÝÞLÝYOSUN ÇOK GÜZELDÝ ALLAHRAZI OLSUNNNNNNNNNNN Elinize Saglik
Gönderen: 09.08.2008 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   seher gülü üyenin diger mesajlarini ara seher gülü üyenin Profiline bak seher gülü üyeye özel mesaj gönder seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

4254 Mesaj -
RABBiM Sizlerdende RazI olsun
Selam ve Dua kardeslerim

Gönderen: 09.08.2008 - 22:43
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
sevinçli

Çok hoþtu gerçekten..
Teþekkürler Muhtazaf abi..göz kırpma

Gönderen: 09.08.2008 - 23:58
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Evet selavatý en güzel insana çektik,ya buna vesile olana ne demeli.Güzel abim insanýn fikri neyse zikride odur derler.Bu fikrinden dolayý Allah senden razý olsun.Ne güzel düþünmüþsün,saygý ve sevgiler......Elinize Saglik Te$ekkürler gül gül gül gül
Gönderen: 12.08.2008 - 02:06
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selma72 su an offline Selma72  
56 Mesaj -

allah razý olsun hemen çektim allahýn izniyle ne güzel düþünmüþsün Güle Güle

Gönderen: 12.08.2008 - 09:26
Bu Mesaji Bildir   Selma72 üyenin diger mesajlarini ara Selma72 üyenin Profiline bak Selma72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN.
HEDÝYE KUTUSU GÝBÝ. BÝ AÇTIM MUHTEÞEM BÝ SÜPRÝZLE KARÞILAÞTIM.
RABBÝM YAZANDANDA AÇIP OKUYANDAN DA SALAVAT GETÝRENDENDE RAZI OLSUN ÝNÞALLAH

Gönderen: 21.08.2008 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 818 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61230 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.