kamagra budesonide kaletra generique kaletra colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Reha Muhtar Klasikleri

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Reha Muhtar Klasikleri
Moderator

4254 Mesaj -
Reha Muhtar Klasikleri
Bir yüzücü 350 tonluk bir gemiyi çekmiþtir. Muhtar sorar:
- Nasýl çekiyorsunuz gemiyi?
- Ýnanç meselesi. Ýçinizde bunu hissetmeniz gerekir.
- Neyi hissetmem gerekir? Gemiyi mi?

Muhtar bazen anlamakta zorlanýr:
-Doðuþtan kör olduðunuzu anladým da beyefendi, küçükken de gözleriniz görmüyor muydu onu soruyorum?

Daðcýlar donmak üzereyken kurtarýlmýþtýr ve Muhtar oldukça kýsa ama bütün merak ettiklerimiz sorularýn cevabý niteliðinde bir soru sorar:
-Soðuk muydu?

Ýtalya muhabiri Muhtar'a bildiriyor:
- Ýtalyanlar Fatih Terim'e kurtarýcý anlamýnda 'Salvatore' diyorlar...
- Yani O'na kurtarýcý diyorlar, öyle mi?
- Evet. 'Salvatore' diyorlar...
..Ve Muhtar, her zaman anlama zorluðu çeken biz izleyicilere olayý açýklar:
- Gördüðünüz gibi sayýn seyirciler... Ýtalyanlar Fatih Terim'e kurtarýcý anlamýnda 'Matador' diyorlar...

Muhtar cenaze haberi verir:
-Salý günü kýlýnacak cuma namazýndan sonra defnedilecek cenaze...

Adam karýsýný boðarak öldürmüþtür. Muhtar'ýn ilk sözü:
- Efenim baþýnýz sað olsun...

Alparslan Türkeþ'in cenaze töreni. Muhtar anlatýr:
- Cenaze töreninde sayýlarý on binin üzerinde yedi bin güvenlik görevlisi vardý...

Kadýn býçaklanmýþtýr. Muhtar canlý yayýnda gerçeklerin peþindedir:
-Sizi öldürebildi mi efendim?

Mahkumlar tünel kazarak kaçar.. Muhtar sorar :
- Mahkumlar kaçmak için mi tünel kazdýlar?

Bir okul müdürü cinsel tacizle suçlanýr...
- Sen benim sözümü bile kestiðine göre kim bilir daha neler yapmýþsýndýr.

Reha Muhtar, canlý yayýnda Hamdi Bey'le konuþuyor.
- Sayýn Hamdi Bey iyi aksamlar efendim. Sizin adýnýz Hamdi midir, efendim?
- Evet Hamdi, Reha Bey..
- Hamdi diyorsun.
- Hamdi diyorum çünkü nüfus kaðýdýmda öyle yazýyor.
- Ben nüfus kaðýdýnýzý sormuyorum efendim. Sana soruyorum: Sizin sahte olmayan isminiz nedir?
- Hamdi.
- Yani sahte olmayan isminiz Hamdi diyorsunuz. Peki sahte olan isminiz hangisi?
- Benim sahte olan bir ismim yok!
- Ama demin sahte olmayan ismim Hamdi dediniz. Demek ki bir de sahte isminiz var. Size Yeþil diyorlar efendim. Siz Yeþil misiniz?
- Hayýr Yeþil deðilim.
- Öyleyse size niye Yeþil diyorlar?
- Bana Yeþil demiyorlar. Hamdi diyorlar.
- Yani inkar ediyorsunuz. Sükut ikrardan gelir Hamdi.
- Ben sükut etmiyorum, konuþuyorum ve Yeþil deðilim diyorum.
- Yeþil deðilim dediniz ama mosmor oldunuz. Bakýyorum þimdi de kýzarýyorsun. Niye sarardýn Hamdi?
- Ne oldu Hamdi Bey? Bir tuhaf görünüyorsunuz?
- Galiba delirdim. Bana bir doktor lütfen!
- Geçmiþ olsun, Hamdi Bey. Size acil þifalar diliyorum.

Ýyi Günler Türkiye, her nerede yaþanýyor ve yaþatýlýyorsa...

Gönderen: 26.06.2008 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Reha Muhtarýn haber üslubuna hep gülmüþümdür.Hatýrlatýp tebessüm ettirdiniz saðolun,efendim.Elinize SaglikAllaha emanet olun.
Gönderen: 26.06.2008 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 823 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62925 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.