generique kaletra chloroquine ivermectine budesonide lopinavir ritonavir voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » kaynanası olan bi baksın

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    kaynanası olan bi baksın
238 Mesaj -
Zamanýnda istanbulun istanbul oldugu zamanda istanbul hanýmlarý tur düzenlermiþ bir otobüs gelinlere bir otobüs kaynanalara ve yolda giderken kaynanalarýn bindigi otobüs kaza yapmýþ ve hiç kurtulan olmamýþ ve gelinler otobüsten inip kazayý görmüþler ve hiç birinden bi tepki yok biri hariç gelinin biri nasýl dövünüyo aglýyo vahhh tüüüh falan diye gelinlerden biri gelip soruyo hayýrdýr bu ne fenamý oldu falan gelin agladýgý yerde baþlamýþ sýzlanmaya ne diyon ya benim kaynana yetiþemedide ona aglýyorum demiþ yani dostlar banada bir arkadaþ anlattýda ister istemez hoþuma gittikahkaha kahkaha çok komik yaa ne dersiniz þimdi ben böyle olmasýný istemem býrak benim annem gelininide alýp çanakkale gezisine gitti allah emanet ama lütfen alýnmayýn gülün diye yazdým dua ile dostlarGüle Güle
Gönderen: 25.06.2008 - 21:19
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Çok komikti doðrusu ablacýðým.Allah annenizede sað salim gidip dönmeyi nasip etsin.Ben kayýnvalidemi 2 sene önce kaybettim.Mutlaka kýrgýnlýklarýmýz olmuþtur her ikimizdede ama büyütmezdik.Ýnanki ablacýðým yeri belli oluyor,aranýlýyor.Allah kayýnvalidelerimize ve gelinlerimize merhamet,vicdan,sabýr versinki güzel geçim olsun inþaallah.Emeðine saðlýk,ALLAHA EMANET OL.Güle Güle
Gönderen: 25.06.2008 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
bir hadis_i þerifin anlamý þöyledir:Bir genç bir yaþlýya sadece yaþýndan dolayý hürmet etti mi,Allah onada bir mükafat olmak üzere,ihtiyarlýðý zamanýnda hürmet edecek bir kimseyi muhakkkak yaratýr.
Bu hadis,yaþlýlara saygý gösteren gençlerin sevap kazanacaklarýný ve ayný muameleyi kendilerininde görebileceðini müjdelemektedir.Ýnþaallah,amin cümlemize nasip olur.Paylaþmak istedim sizinle....
Gönderen: 25.06.2008 - 22:53
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
330 Mesaj -
kahkaha kahkaha geline bakýn yaa.Allah muhafazagöz kırpma

Elinize Saglik
Gönderen: 25.06.2008 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   pembe_PAPATYA üyenin diger mesajlarini ara pembe_PAPATYA üyenin Profiline bak pembe_PAPATYA üyeye özel mesaj gönder pembe_PAPATYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
185 Mesaj -
sayýn kaynana adaylarý
birgün kendinizinde kaynan olacaðýný ve sizede ah þu kaynanam varya diyeceklerini unutmayýn.
selamlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son yyasarali tarafından, 26.06.2008 - 16:32 tarihinde.
Gönderen: 26.06.2008 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dostlar su an offline Dostlar  
238 Mesaj -
ne diyon yassarali zorunamý gitti sende kayýnpeder olaný unutma kahkaha kahkaha bizede gelinler yüzümüze demesinler boþver onlarda ravda da çekiþtirsinler ben onada razýyým dua ile dostlarýmGüle Güle
Gönderen: 26.06.2008 - 23:45
Bu Mesaji Bildir   Dostlar üyenin diger mesajlarini ara Dostlar üyenin Profiline bak Dostlar üyeye özel mesaj gönder Dostlar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
RE:
1504 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yyasarali

sayýn kaynana adaylarý
birgün kendinizinde kaynan olacaðýný ve sizede ah þu kaynanam varya diyeceklerini unutmayýn.
selamlar

KARDEÞÝM GERCEKTEN DE BU SÖZLER EDÝYOR GELÝNLER TARAFINDAN SAYGIYLA SELAMETLER Elinize Saglik
Gönderen: 26.06.2008 - 23:57
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
RE:
185 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Dostlar

ne diyon yassarali zorunamý gitti sende kayýnpeder olaný unutma kahkaha kahkaha bizede gelinler yüzümüze demesinler boþver onlarda ravda da çekiþtirsinler ben onada razýyým dua ile dostlarýmGüle Güle

yok dostlar benim ne zoruma gidecek kaynana olacak sizsiniz kayýnpederini çekiþtireni duymadým ama kaynananasýný çekiþtireni gelinini çekiþtireni çok duydum onu sen düþün dostlar
dua ile
Gönderen: 27.06.2008 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
EVT HAKKLI KARDEÞÝMÝZ GELÝN KAYNANASINI CEKÝKÝÞTÝRDÝÐÝNÝ BENDE ÇOK DUYDUM KARDEÞÝM SELAMETLE
Gönderen: 27.06.2008 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Vefanerede? su an offline Vefanerede?  
87 Mesaj -
-
Gelin-kaynana çekiþmesi; fýkralarýn, þakalarýn ve özellikle de dedikodularýn en zengin malzemesi durumundadýr. Gelinler kaynanalardan, kaynanalar da gelinlerden hep yakýnýrlar. Sanki kendilerinin hiç hatalarý, kusurlarý, kýrýcý hareketleri yokmuþ gibi.

Kendi annenizin kusurunu insanlardan özellikle eþinizden nasýl gizleme gayreti duyuyorsanýz, kayýnvalidenize de aynýsýný yapýn. Fark edilir, evlat gibi sevilirsiniz.

Ýçinizden gelmese bile hediyeleþiniz. Zaman zaman ziyaretine gidiniz.

Herhangi bir konuda iddialaþmayýn. Yumuþak bir ifadeyle “Siz de haklýsýnýz, ama ben böyle düþünüyorum.” deyin ve susun.

“Ne” söylediðiniz kadar “nasýl” söylediðiniz de önemli. Hareket, mimik ve ses tonunuza dikkat edin.

Atalarýmýzýn da dediði gibi:

“Ýyilik yap denize at. Balýk bilmezse, Hâlýk bilir.” Biz görmesek de “gizli kameralar” her an hayatýmýzý belgeliyor.

Rabbimiz, rýzasýný kazanmak için sarf edilen gayretleri biliyor...
Gönderen: 27.06.2008 - 12:46
Bu Mesaji Bildir   Vefanerede? üyenin diger mesajlarini ara Vefanerede? üyenin Profiline bak Vefanerede? üyeye özel mesaj gönder Vefanerede? üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
KARDEÞÝM ALLAH RAZI OLSUN SÝZDEN GÜZEL YAZMIÞSINIZ HAKLISINIZDA GELÝNDE KAYNANADA BU YAZDIKLARINIZI OKURLAR ÝNÞ.Elinize Saglik Te$ekkürler
Gönderen: 27.06.2008 - 12:53
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 822 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59639 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.