kamagra lopinavir ritonavir generique plaquenil generique rhinocortfluvoxamine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » HALIL AMCAMIZ VEFAT ETTI!YASINLERI ALALIM...

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HALIL AMCAMIZ VEFAT ETTI!YASINLERI ALALIM...
875 Mesaj -
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/images/news/378418_2.gif

2001 yýlýnda vefat eden Ýskender Paþa cemaati lideri Esad Coþan hocanýn babasý Halil Necati Coþan'ýn cenazesi Ýstanbul'da topraða verildi.

Avustralya'da 2001 yýlýnda geçirdiði trafik kazasýnda ölen Ýskender Paþa cemaati lideri Mahmud Esad Coþan'ýn babasý Halil Necati Coþan'ýn cenazesi Ýstanbul'da topraða verildi. Coþan'ýn cenazesi, Süleymaniye Camii'nde öðleyin kýlýnan cenaze namazýnýn ardýndan, cami haziresine defnedildi.

Coþan'ýn cenaze törenine oðlu Mithat Coþan, BBP Genel Baþkaný Muhsin Yazýcýoðlu, Saadet Partisi Genel Baþkaný Recai Kutan, Yurt Partisi Genel Baþkaný Saadettin Tantan, Ýstanbul Büyükþehir Baþkan Vekili Ahmet Selamet, AK Parti Ýstanbul Ýl Baþkaný Aziz Babuþçu, Korkut Özal, Eminönü Belediye Baþkaný Nevzat Er, Fatih Belediye Baþkaný Mustafa Demir ve çok sayýda vatandaþ katýldý.

Bu arada, 102 yaþýndaki Coþan'ýn cenazesi nedeniyle Süleymaniye Camii çevresinde geniþ güvenlik önlemleri alýndý, camiye girenler üst aramasýndan geçirildi.

ALLAH CC RAHMET EYLESIN..MUBAREK HOCAMIZIN MUBAREK BABASINA...SEVGILI OÐLUNA KAVUSMANIN MUTLULUGU VARDIR EMINIM...
ALLAH CC CUMLESINDEN RAZI OLSUN..BU YASA KADAR ALLAH VE RASULU YOLUNDA ADANMIS BIR ÖMÜR VE ESAD COSAN HOCA EFENDI GIBI BIR EVLAT..

ARKADAÞLAR HALIL AMCAMIZ VE TUM ÖLMUSLERIMIZ ÝÇÝN 45 YASIN OKUYALIM DIYORUM ALANLAR YAZSIN...BU HIZMET ERLERINE BORCUMUZ OLDUFU KANISINDAYIM..SELAM VE DUA ÝLE...

2 TANE BEN ALDIM..HADI BAKALIM..HAYRA DAVET...
Gönderen: 07.06.2008 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
185 Mesaj -
Allah rahmet etsin
mekanlarý cennet olsun
Gönderen: 07.06.2008 - 19:47
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
Allah rahmet eylesin.. mekanlarý cennet olsun..
1 tane alýyorum

Allah kabul etsin..

selam ve dua ile..
Gönderen: 08.06.2008 - 10:42
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
kardeþim..devamýný beklýyoruz inþ...
Gönderen: 08.06.2008 - 21:28
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
2 tanede ben aldým.inþ
Gönderen: 08.06.2008 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
ALLAH gani gani rahmet eylesin,mekaný cennet olsun...
Gönderen: 08.06.2008 - 22:09
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
1 Yasin-i Þerif de ben okuyayým inþaAllah..göz kırpma
Rabbim mekanýný cennet eylesin..
Gönderen: 08.06.2008 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Allah rahmet eylesin,mekaný cennet olsun inþaallah bende 1 tane alayým.
Gönderen: 08.06.2008 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
875 Mesaj -
makseat kardeþim duana amýn dýyorum ama yasýn nerde yasýnsevinçli
Gönderen: 08.06.2008 - 23:12
farandag su an offline farandag  
251 Mesaj -
.......MERHUMA ALLAHTAN RAHMEN SEVENLERINE SABIR DILIYORUM...

1 YASÝN DE BEN ALDIM..........

SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 09.06.2008 - 08:41
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
875 Mesaj -
kardeþlerýmýn katýlýmýný beklýyoruz...
Gönderen: 09.06.2008 - 11:59
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
330 Mesaj -
Allah rahmet eylesin.Mekaný Cennet olsun inþ.
bende 1 tane alayým inþ.
Gönderen: 09.06.2008 - 12:10
Bu Mesaji Bildir   pembe_PAPATYA üyenin diger mesajlarini ara pembe_PAPATYA üyenin Profiline bak pembe_PAPATYA üyeye özel mesaj gönder pembe_PAPATYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:
Moderator

1295 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý der_ya

kahkaha
Ýlahi der_yacým..
Vakti yoktur belki maksat kelam abinin..sevinçli
Gönderen: 09.06.2008 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
RE: RE:
1463 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý RuZGaR

Alıntı
Orijýnalý der_ya

kahkaha
Ýlahi der_yacým..
Vakti yoktur belki maksat kelam abinin..sevinçli

derya,1 tane aldým evet rüzgarýn dediði gibi bu aralar iþlerim yoðun fabrikada zam ayý münakaþalar çekiþmeler hat saffada o yüzden nettede fazla rink atamýyorum...
Gönderen: 09.06.2008 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
Alýnan iki yasini þerif okunmuþtur Allahým kabul makbul eyleye

Allah rahmet eylesin. nebi-i Muhammedine (s.a.s)komþu eylesin cennetiyle cemaliyle müþerref eylesin bizleride bu duaya dahil eylesin.Amin diyenleri narý cahiminden Azad eylesin.

Elinize Saglik derya ablacým
Gönderen: 09.06.2008 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
875 Mesaj -
derya,1 tane aldým evet rüzgarýn dediði gibi bu aralar iþlerim yoðun fabrikada zam ayý münakaþalar çekiþmeler hat saffada o yüzden nettede fazla rink atamýyorum...kahkaha

ALLAH KABUL ETSIN KARDEÞÝM...YAR VE YARDIMCIN OLSUN..
Gönderen: 10.06.2008 - 07:50
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 680 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57177 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.