generique colchicine fluvoxamine ivermectine lopinavir ritonavir generique colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » gülleri görrmek için şimdi ıspartada olmak var

önceki konu   diğer konu
19 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
gülleri görrmek için şimdi ıspartada olmak var
185 Mesaj -
sa dostlar
þimdi ýspartada gül toplama mevsimi tarlanýn tamamýnýn pembe güllerle kaplý olduðunu görmek o gülün kokusunu çekmek harika olurdu.
sevgilerimle dua ile
Gönderen: 07.06.2008 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
aleyküm selam...
abi
ýspartalýmýsýnýz acaba
göz kırpma
bizde ýsparta yalvaçlýyýz. ben gittiðimde nebiliim pek göremedim gül falan burda biriyle daha konuþtukta ýspartalý eskisi kadar önem verilmiyor dedi güllere...memleketimizin güzelliklerinden habersiz yaþýyoruz büyük þehirde

selam ve dua ile...üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son MAHMUD DOGAN tarafından, 07.06.2008 - 11:23 tarihinde.
Gönderen: 07.06.2008 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yyasarali su an offline yyasarali  
185 Mesaj -
evet eskisi kadar olamsada ýspartaya yakýn köylerde hala var mahmut kardeþim.
insanlar önem vermedikleri doðru üretim pahalý ondan birþey kazanmýyorlar bende ýsparta mekezdeym tanýþtýðma memnun oldum
dua ile
Gönderen: 07.06.2008 - 11:51
Bu Mesaji Bildir   yyasarali üyenin diger mesajlarini ara yyasarali üyenin Profiline bak yyasarali üyeye özel mesaj gönder yyasarali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
o güllerin kokusunu koklamak ne güzel nimet kardeþ eline saðlýk gül kokusuna hasret kaldýk
Gönderen: 07.06.2008 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
185 Mesaj -
buyur gel ýspartaya kardeþim tam mevsimi
Gönderen: 07.06.2008 - 13:56
1504 Mesaj -
kardeþim inþ
Gönderen: 07.06.2008 - 14:02
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
185 Mesaj -
Allah hepimizden razý olsun
Te$ekkürler
Gönderen: 07.06.2008 - 18:21
1504 Mesaj -
Te$ekkürler KARDEÞ
Gönderen: 07.06.2008 - 18:25
demm@hum su an offline demm@hum  
26 Mesaj -
abiler ýspartAYA BENDE GELMEK ÝSTÝyorum þööle hepimiz orda topplansak ta bi piknik yapsak olmamý
Gönderen: 08.06.2008 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   demm@hum üyenin diger mesajlarini ara demm@hum üyenin Profiline bak demm@hum üyeye özel mesaj gönder demm@hum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
kardeþim ben gelememde sizlerin hoþ ve güzel vakit geçirmenizi dilerim.Te$ekkürler
Gönderen: 08.06.2008 - 18:24
185 Mesaj -
beklerim arkadaþlar buyurun
harika olur
Gönderen: 08.06.2008 - 19:41
185 Mesaj -
Gelebilecek dostlarý burda görmek isteriz.
Allaha emanel olun
Gönderen: 09.06.2008 - 09:57
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Ne güzel olurdu..Kararsiz Isparta Barlaya gidebilmiþtim bir kez sadece o da yaz sonuydu, gül görememiþtik pek, bizim yerimize de içinize çekin Efendimiz(sav) kokan gülleri..
Gönderen: 09.06.2008 - 10:18
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
185 Mesaj -
tabi memnuniyetle dostum.
barla harika ve þirin bir mekan
Gönderen: 09.06.2008 - 10:24
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Ispartaya gitmedim ama çok güzel olduðunu Ispartalý arkadaþlarým anlatýyorlar.Benim yerimede gülleri koklayýn lütfen,Allah belki bizede nasip eder gelmeyi ve görmeyi.....Allaha emanet olun. Te$ekkürler
Gönderen: 09.06.2008 - 10:59
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
185 Mesaj -
inþaallah gelirsiniz gülleri sizin için koklarým
galiba ýspartaya uzaksýnýz gelmediðinize göre
selamlar
Gönderen: 09.06.2008 - 11:02
kanayan gül su an offline kanayan gül  
215 Mesaj -
Evet uzaktayým eþimde ýspartada yapmýþ askerliðin acemi birliðini oda anlatýrdý.Biz yeþillikleriyle ve evliyalarýyla güzel bir þehirde oturuyoruz.Gerçi istanbul gibi burasýda metropol oldu,her yeri doldurdular beton binalarla ama olsun yinede güzeldir.Bursayada bekleriz gelmek isteyenleri.......SAYGILAR-SELAMLAR
Gönderen: 09.06.2008 - 11:23
Bu Mesaji Bildir   kanayan gül üyenin diger mesajlarini ara kanayan gül üyenin Profiline bak kanayan gül üyeye özel mesaj gönder kanayan gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
185 Mesaj -
Allah ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu bir þekilde yaþamayý nasip etsin.
Bursa harika bir þehir.
Allaha emanet olun
Gönderen: 09.06.2008 - 12:34
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
RE:
244 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yyasarali

evet eskisi kadar olamsada ýspartaya yakýn köylerde hala var mahmut kardeþim.
insanlar önem vermedikleri doðru üretim pahalý ondan birþey kazanmýyorlar bende ýsparta mekezdeym tanýþtýðma memnun oldum
dua ile

bende memnun oldum abi tanýþtýðýmýza... ýspartalý birini bulmak zor biraz...

rahmetli babannem varken
güllerde vardý
onlarla uðraþýr toplardý
kokularýda her yaný sarardý

kurutup beklerdi
ucuca eklerdi
reçel ederdi
efendim kokan güllerden

oda gitti efendim gibi
kaldý buralarda
efendisiz gibi
soldu toprakta
kuruyan yaprak gibi

yürünmez oldu toprakta
diken olmuþ dört bir tarafta
ne olur bilinmez öbür tarafta
içine iþler iþte ayrýlýk...

bu þiir meraký beni çok sardý bu arada
böle yazýveririm arada sýrada
beklemem gelsin ilhamý yollarda
sýyrýlýr çýkar böyle sevgi-i sayhalarda...
Gönderen: 09.06.2008 - 15:46
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 854 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61236 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.