chloroquine kaletra generique stromectol generique plaquenil ivermektin fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » TUZLU KAHVE (lütfen okuyun pişman olmayacaksınız)

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
TUZLU KAHVE (lütfen okuyun pişman olmayacaksınız)
328 Mesaj -

Kýza bir partide rastlamýþtý.. Harika birþeydi. O gün peþinde o kadar delikanlý vardý ki.. Partinin sonunda kýzý kahve içmeye davet etti. Kýz parti boyu dikkatini çekmeyen oðlanýn davetine þaþýrdý, ama tam bir kibarlýk gösterisi yaparak kabul etti. Hemen köþedeki þirin kafeye oturdular. Delikanlý öyle heyecanlýydý ki, kalbinin çarpmasýndan konuþamýyordu. Onun bu hali kýzýn da huzurunu kaçýrdý..

"Ben artýk gideyim" demeye hazýrlanýrken, delikanlý birden garsonu çaðýrdý..

"Bana biraz tuz getirir misiniz" dedi.. "Kahveme koymak için.."

Yan masalardan bile þaþkýn yüzler delikanlýya baktý..

Kahveye tuz!..

Delikanlý kýpkýrmýzý oldu utançtan, ama tuzu kahvesine döktü ve içmeye baþladý. Kýz, merakla "Garip bir aðýz tadýnýz var" dedi..

Delikanlý anlattý:

"Çocukken deniz kenarýnda yaþardýk. Hep deniz kenarýnda ve denizde oynardým. Denizin tuzlu suyunun tadý aðzýmdan hiç eksilmedi.

Bu tatla büyüdüm ben.. Bu tadý çok sevdim. Kahveme tuz koymam bundan.

Ne zaman o tuzlu tadý dilimde hissetsem, çocukluðumu, deniz kenarýndaki evimizi ve mutlu ailemi hatýrlýyorum. . Annemle babam hala o deniz kenarýnda oturuyorlar.. Onlarý ve evimi öyle özlüyorum ki.."

Bunlarý söylerken gözleri nemlenmiþti delikanlýnýn.. Kýz dinlediklerinden çok duygulanmýþtý.

Ýçini bu kadar samimi döken, evini, ailesini bu kadar özleyen bir adam, evi, aileyi seven biri olmalýydý. Evini düþünen, evini arayan, evini sakýnan biri.. Ev duyusu olan biri..

Kýz da konuþmaya baþladý.. Onun da evi uzaklardaydý.. Çocukluðu gibi.. O da ailesini anlattý. Çok þirin bir sohbet olmuþtu.. Tatlý ve sýcak..

..Ve de bu sohbet öykümüzün harikulade güzel baþlangýcý olmuþtu tabii..

Buluþmaya devam ettiler ve her güzel öyküde olduðu gibi, prenses, prensle evlendi. Ve de sonuna kadar çok mutlu yaþadýlar.

Prenses ne zaman kahve yapsa prensine içine bir kaþýk tuz koydu, hayat boyu.. Onun böyle sevdiðini biliyordu çünkü..

40 yýl sonra, adam dünyaya veda etti. "Ölümümden sonra aç" diye bir mektup býrakmýþtý sevgili karýsýna.. Þöyle diyordu, satýrlarýnda..

"Sevgilim, bir tanem..

Lütfen beni affet. Bütün hayatýmýzý bir yalan üzerine kurduðum için beni affet. Sana hayatýmda bir tek kere yalan söyledim.. Tuzlu kahvede.. Ýlk buluþtuðumuz günü hatýrlýyor musun?.Öyle heyecanlý ve gergindim ki, þeker diyecekken 'Tuz' çýktý aðzýmdan.. Sen ve herkes bana bakarken, deðiþtirmeye o kadar utandým ki, yalanla devam ettim.

Bu yalanýn bizim iliþkimizin temeli olacaðý hiç aklýma gelmemiþti.

Sana gerçeði anlatmayý defalarca düþündüm. Ama her defasýnda korkudan vazgeçtim. Þimdi ölüyorum ve artýk korkmam için hiçbir sebep yok..

Ýþte gerçek.. Ben tuzlu kahve sevmem. O garip ve rezil bir tat.. Ama seni tanýdýðým andan itibaren bu rezil kahveyi içtim. Hem de zerre piþmanlýk duymadan. Seninle olmak hayatýmýn en büyük mutluluðu idi ve ben bu mutluluðu tuzlu kahveye borçluydum.

Dünyaya bir daha gelsem, herþeyi yeniden yaþamak, seni yeniden tanýmak ve bütün hayatýmý yeniden seninle geçirmek isterim, ikinci bir hayat boyu daha tuzlu kahve içmek zorunda kalsam da.."

Yaþlý kadýnýn gözyaþlarý mektubu sýrýlsýklam ýslattý.

Lafý açýldýðýnda birgün biri, kadýna "Tuzlu kahve nasýl bir þey"

diye soracak oldu..

Gözleri nemlendi kadýnýn..

"Çok tatlý!.." dedi..

Gönderen: 15.05.2008 - 18:44
Bu Mesaji Bildir   MELIKSAH04** üyenin diger mesajlarini ara MELIKSAH04** üyenin Profiline bak MELIKSAH04** üyeye özel mesaj gönder MELIKSAH04** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
198 Mesaj -
Ancak bu hikayelerde olurdu.Nerde þimdi böyle edep abidesi insanlar,sevmek sevilmek yok artýk,herþey para para ve para olmuþ.O varsa,sevgide aþkda sevgilide var,hemde en kralýndan,yoksa mafiþ..sevinçli
Gönderen: 15.05.2008 - 19:22
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HaNýMeLi su an offline HaNýMeLi  
41 Mesaj -
:( ağlar ağlar ağlar

Elinize Saglik

Gerçekten imrenilecek bir sevgiymiþ Allah cc herkese nasip etsin diyim baþka söze hacet kalmamýþ...

selam ve dua ile.
Gönderen: 15.05.2008 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   HaNýMeLi üyenin diger mesajlarini ara HaNýMeLi üyenin Profiline bak HaNýMeLi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
330 Mesaj -
:( çok güzelll evet artýk böyle sevgiler masallarda kaldýý malesef ağlar ağlar

Te$ekkürler
Gönderen: 15.05.2008 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   pembe_PAPATYA üyenin diger mesajlarini ara pembe_PAPATYA üyenin Profiline bak pembe_PAPATYA üyeye özel mesaj gönder pembe_PAPATYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*selsebil* su an offline *selsebil*  
RE: TUZLU KAHVE (lütfen okuyun pişman olmayacaksınız)
81 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý MELIKSAH04**

"Sevgilim, bir tanem..

Lütfen beni affet. Bütün hayatýmýzý bir yalan üzerine kurduðum için beni affet. Sana hayatýmda bir tek kere yalan söyledim.. Tuzlu kahvede.. Ýlk buluþtuðumuz günü hatýrlýyor musun?.Öyle heyecanlý ve gergindim ki, þeker diyecekken 'Tuz' çýktý aðzýmdan.. Sen ve herkes bana bakarken, deðiþtirmeye o kadar utandým ki, yalanla devam ettim.

Bu yalanýn bizim iliþkimizin temeli olacaðý hiç aklýma gelmemiþti.

Sana gerçeði anlatmayý defalarca düþündüm. Ama her defasýnda korkudan vazgeçtim. Þimdi ölüyorum ve artýk korkmam için hiçbir sebep yok..

Ýþte gerçek.. Ben tuzlu kahve sevmem. O garip ve rezil bir tat.. Ama seni tanýdýðým andan itibaren bu rezil kahveyi içtim. Hem de zerre piþmanlýk duymadan. Seninle olmak hayatýmýn en büyük mutluluðu idi ve ben bu mutluluðu tuzlu kahveye borçluydum.

SEVMEK EMEK ÝSTÝYOR, FEDAKARLIK, DÜRÜSTLÜK.
KEÞKE TÜM YALAN BÖYLE SAF VE TEMÝZ BÝR NÝYET TAÞISAağlar
Gönderen: 15.05.2008 - 22:51
Bu Mesaji Bildir   *selsebil* üyenin diger mesajlarini ara *selsebil* üyenin Profiline bak *selsebil* üyeye özel mesaj gönder *selsebil* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 777 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53641 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.