hydroxychloroquine kaletra budesonide generique luvox ivermektin imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Affınıza sığınarak...

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Affınıza sığınarak...
198 Mesaj -
..
Þimdi buresmi biri bana maillemiþ, iþte türbanlýlar diyede eklemiþ,bunu burda yayýnlarken çekindim ama maalesef böyle sahnelere bende çoðu kez þahit oldum...Þu zamanda bu ve bu benzeri ahlaksýzlýklar giderek artýyor.Türban bazýlarý tarafýndan böyle temsil edildiði sürece,Allah baþýmýza daha çok felaketler verecektir...Bu foto herkes için ibret olsun...Unutmadan bana bunu yollayan kardeþ,iþte türbanlýlar demen üzdü beni,tüm türbanlýlarmý böyle,elbet çürükler olacaktýr içinde,onlarý tenzih ediyorum,þimdi desemki sokak kadýný birinin fotosunu buraya koysam ve desemki iþte açýklar,nasýl karþýlarsýn,iþte bu resýmde ondan ibaret...Saf beyinleri sulandýrdýysam Hakkýnýzý Helal edin...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuZGaR tarafından, 30.04.2008 - 16:30 tarihinde.
Gönderen: 30.04.2008 - 16:00
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pembe_PAPATYA su an offline pembe_PAPATYA  
utanç verici..
330 Mesaj -
Görüntü hiç ama hiç hoþ deðil.Aslýnda üzerinde epey konuþulabilecek bir konu.
Denilebilecek tek þey ise ''Allah ýslah etsin''demek.Ve bu hallerden Allah'a sýðýnmak..
Allah hepimizin yar ve yardýmcýsý olsun,kurunun yanýnda yaþta yanarmýþ Sen bizleri Koru YA RAB!!

Kavrar Yürek,Kalkar Bilek
Sana Ýbrahimler Gerek,Eteðinde Her Bir Yürek
Haykýracak LEBBEYK..!..!..!
Gönderen: 30.04.2008 - 16:18
Bu Mesaji Bildir   pembe_PAPATYA üyenin diger mesajlarini ara pembe_PAPATYA üyenin Profiline bak pembe_PAPATYA üyeye özel mesaj gönder pembe_PAPATYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HaNýMeLi su an offline HaNýMeLi  
LÜTFEN BU KONU KALDIRILSIN
41 Mesaj -
valla bu çok yönlü tartýþýlýr býr konu

komple olmadýgý nerden belli?
resmi size yollayan þahýs belki cekti bunu hemde bilinçli olarak bayanýn arkasý dönük nerden býlecez onun bayan oldugunu erkege bayan kýyafetý gýydýrmýþ olabilirler amaçlarý belli zaten Allah cc kahr isminle kahretsin bunlarý yeter Allahýn verdigi emirlerle hükümlerle ugraþmasýnlarSinirli Sinirli

midem bulandý resmen yaa kendýmý kaybettim toparlanýpta yazamýyorum:(
Gönderen: 30.04.2008 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   HaNýMeLi üyenin diger mesajlarini ara HaNýMeLi üyenin Profiline bak HaNýMeLi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Erdal, resmi kaldýrmak zorunda kaldým kusura bakma çünkü gerçekten hiç hoþ bir görüntü deðildi ve sitemize yakýþmazdý..göz kırpma

Maalesef bundan yaklaþýk 1-2 ay kadar önce fazlaca tartýþýldý bu fotoðraf, malum medyamýzda da geniþçe yer buldu, size gönderen kiþiler gibi bütün baþörtülülere ml edilmeye çalýþýldý, her fýrsatta kinlerini kusmak için hazýrda bekliyorlar Rabbim þerlerinden emin kýlsýn tabii ki bu kardeþlerimize de doðru yolu göstersin..agla

Gönderen: 30.04.2008 - 16:33
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
198 Mesaj -
Foto 27 ocak 2008 de kuleli parkýnda çekilmiþ,baþka karelerde var,fotodaki bayan,provakosyon felanda deðil,bende orda bu gibi þeylere þahit oldum,hepsi provakasyonmu...Kendimize gelelim biraz,millete sen taviz verirsen onlarda kullanýr böyle..O yüzden tedbirli ve temkinli olacaksýn,rüzgar sende iyi yapmýþ sýn kaldýrmakla ama merak edenler olacak onuda söyliyimsevinçli Bilirsin biz türkler çok meraklýyýzgöz kırpma
Gönderen: 30.04.2008 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mösyö su an offline Mösyö  
Ah Erdalım Ah...
30 Mesaj -
Neyin çabasýndasýn,kimin ne olduðunu ve ne amaçla yaptýðýný müsade etde insanlar kendi fikirleriyle karar versin...

Kimseyi suçlayamazsýn ve hala söylüyorum insanlarýn günahlarýný almaktan vazgeç..

Yýrtýnsanda Çýrpýnsanda bu böyle açýk kapalý ayrýmý yapma kapalý dediðin de insan açýk dediðinde insan,ben ne açýklar gördüm nefsi,düþüncesi,ibadeti,hareketleriyle tam bir haným efendi yaný sýra ne kapalýlar gördüm aþaðýlýk dahi olamayacak kadar iðrenç...

Misal akbük koyunda bulunan Capris Otel...

Misal bilgisayar salonunun arkasýnda ki bankata seninde gördüðün kapalý kýz ve erkek arkadaþýnýn etek altý sahneleri...

Erdalcým Sekerim insanlarý kýstlamakla iþ olmaz rahat býrak ki ne olduklarýný anlayabilesin...

Güle Güle Güle Güle Güle Güle Saðlýcakla Kal...

Incinsen de Incitme...
Gönderen: 30.04.2008 - 21:13
Bu Mesaji Bildir   Mösyö üyenin diger mesajlarini ara Mösyö üyenin Profiline bak Mösyö üyeye özel mesaj gönder Mösyö üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HaNýMeLi su an offline HaNýMeLi  
RE: Ah Erdalım Ah...
41 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Mösyö

Neyin çabasýndasýn,kimin ne olduðunu ve ne amaçla yaptýðýný müsade etde insanlar kendi fikirleriyle karar versin...

Kimseyi suçlayamazsýn ve hala söylüyorum insanlarýn günahlarýný almaktan vazgeç..

Yýrtýnsanda Çýrpýnsanda bu böyle açýk kapalý ayrýmý yapma kapalý dediðin de insan açýk dediðinde insan,ben ne açýklar gördüm nefsi,düþüncesi,ibadeti,hareketleriyle tam bir haným efendi yaný sýra ne kapalýlar gördüm aþaðýlýk dahi olamayacak kadar iðrenç...

Misal akbük koyunda bulunan Capris Otel...

Misal bilgisayar salonunun arkasýnda ki bankata seninde gördüðün kapalý kýz ve erkek arkadaþýnýn etek altý sahneleri...

Erdalcým Sekerim insanlarý kýstlamakla iþ olmaz rahat býrak ki ne olduklarýný anlayabilesin...

Güle Güle Güle Güle Güle Güle Saðlýcakla Kal...

Sizler önce tessettürün ne oldugunu ögrenin öyle gelin
çeyrek tesettürlülerden demeye býle elim gitmiyor aslýnda onlar yarý cýplaklardan bahsediyorsun sen bay mösye

kapalý kzýn etek altý sahnesý dýyorsunda kýzcagýz aileden islamý yarým yamalak ögrendýyse suçu ne??

yarým yamalakta yaþar, keþke madem siz gördunuz bu sahneyi

bir mümin olarak gidip dogruyu anlatsaydýnýz kýzcagaza teblig her müslümana farzdýr sýzde muslumansýnýz madem anlatmakta görevýnýzdý..

tesettür ayetlerini okuyunuz ondan sonra anlarsýnýz
tesetturun nasýl oldugunu..

yukardaki yorumuzu çok laubali ve alaycý buldumolmaz
Gönderen: 30.04.2008 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   HaNýMeLi üyenin diger mesajlarini ara HaNýMeLi üyenin Profiline bak HaNýMeLi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Mösyö ve -ERDAL- sizler nasil arkadassinizki birbirinizi yerden yere vuruyorsunuz

varsa bi derdiniz lütfen forum disinda haledin forumu öyle mesgul etmeye hic kimsenin hakki yoktur

güzel faydali seviyeli paylasimlar bekliyoruz sizden
Gönderen: 30.04.2008 - 23:03
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
Sayaç ablam mösyö ile olan arkadaþlýðýmý kimseye ispatlayacak deðilim,o onla benim aramda,mösyö sevdiðim nadir insanlardan biridir,bakmayýn burda böyle yazdýðýna perde kalkýnca kedi gibidir ogöz kırpma Mösyö sende mübarek burda tüm mahremiyeti açýyon,ayýp deðilmi,yakýþtýramadým sana þekerimsevinçli Bak fotolar elimde yayýnlattýrma bana burdakahkaha kahkaha
Gönderen: 02.05.2008 - 21:02
Ağzı olan konuşuyo Erdalım Boşver....
30 Mesaj -
Ýlk önce Saygýdeðer Hanýmeli isimli kullanýcýdan baþlayalým..

Malum kiþileri,Ben yada gören þahýslar gidip uyardýðýmýz takdirde emin olunki anlayacak tarzda kiþilikler deðillerdi,hayvani duygularýný yaþýyorlardý.Nerden mi anladým o haraketleri yapan ve ulu orta o davranýþlarý sergileyen karakterdeki þahýslarla konuþulacak biþey olamaz...

Keþke görseydiniz bana hak verirdiniz eminim..

Gelelim Çok muhterem,çok kaliteli muhabbet eden,çok saygýlý,çok mantýklý,çok herþeyi bilen,çoklarýn her þeyi SAYAÇGÝN1....

Sen kimsinki konuþtuklarýma karýþýp hatta fazla ileri gidip konuþtuðum yada atýþtýðým arkadaþlarýma karýþýyosun...

Arkadaþlýðýmýzý sýnamak sana düþmez..

HERÞEYÝ bilene kadar HADDÝNÝ Bil...

Incinsen de Incitme...
Gönderen: 02.05.2008 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   Mösyö üyenin diger mesajlarini ara Mösyö üyenin Profiline bak Mösyö üyeye özel mesaj gönder Mösyö üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Hmm..
Siz þimdi birilerine haddini bil diyerek haddinizi bilmiþ mi oluyorsunuz acaba? Afedersiniz tabii ben de çok bilmiþtim deðil mi, sizi eleþtirmek ne haddimize..
Geldiðinizden beri bu agresif tavýrlarýnýzla ne yapmaya çalýþýyorsunuz bilmiyorum, ancak üye olduðunuzda biz herkese olduðu gibi, size de güzel bir dille hoþgeldiniz dedik, sizinse herkese nasýl karþýlýklar verdiðiniz ortada, keyfiniz bilir tabi ancak bu tavýrlarla kimseden sizi anlamasýný, hoþ görmesini beklemeyin..göz kırpma Selametle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuZGaR tarafından, 02.05.2008 - 22:14 tarihinde.
Gönderen: 02.05.2008 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Bir ^^RuZGaR^^ Daha Esti....
30 Mesaj -
Bakýn ben nerede ne konuþacaðýmý bilen bir insaným,Evet zamnýnda sizde çok biliyodunuz...

Eleþtirmeninde bir seviyesi var sizce öyle deðilmi..?

Ben biþey yapmaya çalýþmýyorum,agresifde deðilim tanýmadýðýnýz kiþiler hakkýndaki görüþlerinizi hiç hoþ deðil.

Ben ilk üye olduðumda aþaðýlandým ve saygýsýzca bir þekilde bana mesaj atýldý,cevap verildi.Bumu sizin güzel diliniz.? Ben bana nasýl davranýlýrsa karþýmdakine de ayný seviyede davranýrým,her ne kadar seviyesizlikle itham edilsemde..

Tabikide keyfim bilir siz bilecek deðilsinizki,kimsenin beni anlamasýný ve hoþ karþýlamasýný beklemiyorum sadece düþüncelerimi,fikirlerimi söylüyorum.Site sizin diye 1 kaç mesajý kilitlediniz,sizce size yakýþtýmý bu..

Tamam haklýlýk payýnýzýn olduðu durumlar var ama bazen sert uslup olmalý diye düþünüyorum...göz kırpma

Saðlýcakla Kalýn...

Incinsen de Incitme...
Gönderen: 02.05.2008 - 22:49
AFFINIZA SIĞINIYORUM
198 Mesaj -
Biraz sonra ÝSTANBUL yolcusuyum.Hakkýnýzý Helal edin,Bu konuyu açan benim sonuçta,muhabbet biraz dallandý budaklandý,böyle olsun istemesdim.Mübarek þekerim sende bir rahat dur yahu,burdakilere dil uzatma onlarýdA BEN SEVÝYORUM,BUNU SANA ANLATMAK BÝRAZ ZAMAN ALACAK HERALDE,Bak þekerim biz görmeden duymadan sevmeye,sevdiklerimize gözyaþý dökerek aðlamaya alýþýðýz,Efendimizi de görmeden sevdik çünkü biz,o yüzden ne olur burda tartýþmayalým,kimse kimsenin kalbini kýrmasýn,incitmesin,Bizim Efendimiz,Hepimizi çok severken ve hepimiz için þefaat isterken,Biz kimizki karþýdakine kýzalým,onu incitelim.Tekrardan AFFINIZA sýðýnarak Özürdiliyorum hepinizden.Mösyöm en az sizin kadar iyidir buna emin olun,Þekerim burdakilerde en az benim kadar,Hatta benden kat ve kat daha iyilerdir emin ol...
Gönderen: 02.05.2008 - 23:26
30 Mesaj -
Erdalým Hayýrlý yolculuklar...

Incinsen de Incitme...
Gönderen: 02.05.2008 - 23:31
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Gelelim Çok muhterem,çok kaliteli muhabbet eden,çok saygýlý,çok mantýklý,çok herþeyi bilen,çoklarýn her þeyi SAYAÇGÝN1....

Sen kimsinki konuþtuklarýma karýþýp hatta fazla ileri gidip konuþtuðum yada atýþtýðým arkadaþlarýma karýþýyosun...

Arkadaþlýðýmýzý sýnamak sana düþmez..

HERÞEYÝ bilene kadar HADDÝNÝ Bil...

sen meraklanma mösyö yeri gelince ben hadimi bilirim

ve hadimi biliyorumki 3 yilimi doldurdum..

bütün hakaretlerine karsilik cevap vermiyecem sadece

Gönderen: 03.05.2008 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
Sanada bu yakýþýr ablam.
Gönderen: 06.05.2008 - 21:31
Pozisyon - İmzalar gizle
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 793 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
fetih (52), MaHsER (47), y.arinimsin (36), ÇÝÇEKGÜL (44), halitocakoglu (43), Huri19 (36), Huri18 (36), isa (36), seyyah43 (48), yoldaþ (43), semayolu1 (42), huris (36), hafýz seda.. (36), GULI (52), karani (44), Erhankumru (41), Süheda89 (35), sinemsin (41), slm (33), turkischbaby (34), hoca1 (43), marmara (42), speedy (46), i s a (36), mucahidek (44), Cennetul_Firdev.. (40), hulyagol (40), conqueror32 (36), zaferandac (63), doktor66 (48), ilhanuzun (53), sercan61 (37), ipek (41), firak (42), geniushack (44), farukdemir (46), mustafayaylagul (40), berhanakman (51), aglar baba (35), ismail_canpolat (42), Oðuzhan (49), Ayseoe (42), djbozkurt (37), meded (43), enes38 (50)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57048 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.