ivermektine kaletra kaletra budesonide hydroxychloroquine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Ülkenin zor günlerinde parmak ısırtacak dayanışma.

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Gönderen
vatan millet sakarya.. yaz.. millete gönder.. seni kral yapsınlar..
78 Mesaj -
hocam yazýlarýnýzý ben mi okumuyorum yoksa siz mi hem kendi yazdýklarýnýzý hem de benim veya diðer arkadaþlarýn yazýlarýný okumuyosunuz?
bi düþünün..
çünkü sadece yukarýda yazdýklarýnýzý bile anlasaydýnýz içinde yer alan çeliþkileri görürdünüz..
neresinden tutayým.. ben de siyasetten nefret ediyorum ama nedense hep siyaset ekliyorum..
ahh þu ama lar..

ben bir çok yazýnýzý takip ettim en son burda patladým.

son yazdýgýnýz hakkýnda yazmayacapým.zira dediðim gibi ne anlatmaya çalýþtýgýnýz hiç anlaþýlmýyor. bi kaç kliþeleþmiþ söz, cümle.. genel yazýp çýkacaðým.

Bakýyorum da bir eksik kalmayýp turk bayraðý temalý Herþey Vatan için yazýlý gif eklemiþsiniz..
Valla her kuyrugu sýkýþtýgýnda bayraðý, devleti ve milleti kullanan bi ergenekoncularý bilirim, bir de kendi pisliklerini örtbas etmek isteyen sahte atatürkçüleri, sahte cumhuriyetçileri bilirim... (ben de ADD üyesiydim)
ve her iki kesimden de nefret ederim.. kiþisel deðil tamamen duygusal..

ne amaçla eklediniz bilmiyorum ama karþý yorum, eleþtri gelmesin diye eklediyseniz bana bir etkisi olmayacak. biz o bayragý forumlarda gösteri yaparak deðil gönlümüzde yeþerterek ve gerektiðinde kanýmýzla sulayarak koruruz.

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattýr.
Altýna da Mustafa Kemal Atatürk yazýp koruma altýna alsaydýn ya.. genelde onu da öyle kullanýrlar..
ama az bi araþtýrmayla sözün kaynaðý ortaya çýkar..

aa az kalsýn unutuyordum..
Alıntı

Kaldýki ben burada yazdýklarýmdan kat be kat fazlasýný gören bir insan olarak o haberlerin doðruluðunu hissiyatýmla anlayabilmek özelliðine sahip olduðum halde deðerlendirmelerimde tevazu ve belgeyle kanýt dýþýna çýkmamaya özen gösteriyorum.

sizin hissiyatýnýzýnda maaþallahý var be hocam.. iyi ki hissiyatýnýzý kullanarak ekleme yapmýyorsunuz..
Bi de öyle olsaydý..
düþünemiyorum..

Sahi ben ne yapýyorum þimdi?
Ve Madem sen bir vatan sevdalýsýsýn:
Bu ülke nereye gidiyor? kimler bu ülkeye ihanet ediyor? ve sair konular hakkýnda hislerinizden biraz istifade ettirin de biz de vatan savunmasýna geçip hissiatýnýzda karalanmýþ hainlere derslerini verelim..
inandýn mý yoksa ban..
yok inanma sen dedin diye hiçbiþey yapmam..
boþuna yazma hiç de etkilenmiyorum valla.
öylesine dalgamý geçiyorum artýk.
çevremde böyle uçan çok kiþi var iyi muhabbet ediyoruz..
onlar anlatýyor ben de komedi diye dinleyip gülüyorum..

þimdi sana bi kaç soru soracam ama hiç bir soruya net cevap vermediðin için sormuyorum.
yuvarla yuvarla at ortaya..
belki yutan olur..

Herþey Vatan Ýçin..
güzel bir slogan. ama ardýnda ne lokmalar saklayýp yutturuyorlar garip milletime..

Vatana gerçekten bir felaket oldu mu nedense hep kaçan bu sloganik vatanseverler oluyor ve yine savunaný sessiz sedasýz önüne gelen her rüzgara kapýlan milletim oluyor..

siyasetin mudavimi yoksa bölüm tamamen de kaldýrýlabilir. aman bana ne...

benim keyfim yerinde..

Not: sayýn ravda üyeleri lütfen yazdýklarým dolayýsýyla sitemkar olmayýn. sesli/yazýlý olarak beyin fýrtýnasý yapýyorum.. herkese mubahsa ben de isterim

Edit: ya baþlýðýný sonradan okudum. Ayet mi? Hadisi Þerif mi bu yazdýðýnýz.. Kaynak belirtirseniz sevinirim. Allah katýndan yeni bir haber mi geldi yoksa..haþa

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Asimin Nesli tarafından, 30.03.2008 - 14:22 tarihinde.
Gönderen: 30.03.2008 - 14:12
Bu Mesaji Bildir   Asimin Nesli üyenin diger mesajlarini ara Asimin Nesli üyenin Profiline bak Asimin Nesli üyeye özel mesaj gönder Asimin Nesli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
önceki konu   diğer konu

Mesajlar Gönderen Tarih
 Ülkenin zor günlerinde parmak ısırtacak dayanışma.
Berraksu1 28.03.2008 - 11:37
 .
RuZGaR 28.03.2008 - 20:33
Maksat kelam olsun 28.03.2008 - 21:51
 gazeteler
kemalat 28.03.2008 - 23:06
 Bazı haberler sonradan tam açıklık kazanır.....
Berraksu1 29.03.2008 - 11:55
Asimin Nesli 29.03.2008 - 23:25
 RE: .....
KaLBeNuR 29.03.2008 - 23:58
 RE: .....
KaLBeNuR 29.03.2008 - 23:58
 Vatanı için tehlikeleri anlayıp susan Allah katında yanmıştır.
Berraksu1 30.03.2008 - 12:34
 vatan millet sakarya.. yaz.. millete gönder.. seni kral yapsınlar..
Asimin Nesli 30.03.2008 - 14:12
 ÇANAKKALE DERSİ...
Berraksu1 31.03.2008 - 11:37
Asimin Nesli 31.03.2008 - 17:35
 İki cihan bedbahtı.......
Berraksu1 01.04.2008 - 12:41

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 846 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
firefly (42), tiknaz (53), sonerözdil (53), sambloom (42), ayrilikzor21 (39), dervisan (63), selincik (37), X-YASIN-X (50), selsebil571 (50), sregma (38), zlm (41), khanagaoglu (56), yakub16 (35), davut12 (47), ergunozgen (55), niyazibeycan (40), erol31 (52), seyidhan59 (64), aksoyemre (44), vesile (43), selvinaz (40), HaTiRLa (124), inciler (40), zene (37), elrude (49), bulentzan (48), acizane_06 (39), IslamYurdu.net (32), emmre (37), envercakar (43), kitmir32 (41), ebru_82 (42), mert.kaan (47), senvarya_49 (46), zümra (42), mustafa_tekin87 (37), Hasret08 (40), hhan (43), cancandar (49), naim sever (46), baþkentli (63)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58704 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.