generique kaletra colchicine dexamethasone generique kaletra stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » YALNIZ_KURT » Konuş be yüreğim......

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konuş be yüreğim......
843 Mesaj -

Aþk

Ceylanýn gözbebeðinde nicedir bir umman

Ýnceden inceye seslenir gözyaþý damlasý

Seyreder avuç içi sevdam

Sol yanýmda dayanýlmaz aðrýlar

Depreþir en kýytusunda anýlar...

Matemim olur ,kýsalýr zaman ,her misafirliðinde

Güneþe küser ,ciðerimde soluklanýr yanýk tufan...

Ne yaðmurlarýn sezgisi ,ne þimþeklerin ezgisi

Korkularýma tercüman.......

Belkide

Kum masallarý dinlemeli

Bir rüyanýn peþine sorgusuz sualsiz gidilmeli...

Sevdadan payýmýza ayrýlýk bile düþse

Kefen olup bir karagül gibi kabre girmeli...

Bütün sensiz mutluluklarým benliðimden göç etse

Aradan yedi kuþak ömür geçsede

VEFASIZ BÝR YAR MEZARIMI ÇÝÐNEYÝP EZSEDE

Viran olup üstünde yabani otlar bitsede

Ne ayrýlýk acýsý ,ne ölüm sancýsý halime tercüman.........

Zamaný

Dizlerimde avutmak çaresiz bir yalan

Þaha kalkar yüreðim sýzýsý özlemkar...

Buralarý bitmez dizboyu kar

Sýlada yuvaya umut olur bir sözün olsada sitemkar...

Zaman

Sessiz hatýralarým çýðlýk çýðlýk aðlar...

Akreple çoktan küsmüþ olsam bile

Yelkovan seni bana baðlar...

Çamlýcada ay ,birgece daha sensiz doðar...

Ne bir zaman akýþý ,ne bir umut yangýný halime yanar......

Yeni

Þeyler söylemek lazým

Tertemiz aþklarý kirletmeden...

Konuþ be yüreðim !

Yandým de , candýn de

Geldim !

Sensizlikte hiç gülmedim de

Dönsün artýk kan kýzýlý karanlýðým mehtaplý gecelere

Sevdim de

Desene....

YALNIZ_KURT

Gönderen: 19.02.2008 - 22:11
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Yürek Sözle anlatýlmayan,
Anlatmaya kalksan anlaþýlmayan.........

Býrak Koca yürekli Adam, Býrak,

Yüreðinden,
Vefasýzýn Anlamasa,
Okyonusun maviliði anlamasa,

Gökyüzünün Bulutu Anlamasa,

Ne Çýkar, Sende O yürek Oldukca........

Zaman zalime,
Sevdalar zalime,

Bir yüreðin,
Bir yüreðim,

Kan aðlar.........

Bak gece karanlýk,
Yýldýzlarýda aydýnlatmamakta,

Sabahýnda güneþi olsa ne fayda,

Yüreklerimizde doðmadýkca.......

Býrak koca yürekli adam býrak,
Demesin,
Yeterki sende O kocaman yürek oldukca...........

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son akinzen tarafından, 19.02.2008 - 22:37 tarihinde.
Gönderen: 19.02.2008 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Bir daha okudum, bir daha....

Yok koca yürekli adam,
Sözün bittiði yerdeyim,

Sadece Þunu diyebilirim,

Belki okuduðum,
SON ZAMANLARDAKÝ EN GÜZEL ÞÝÝR BU..

Yüreðine Saðlýk........
Gönderen: 19.02.2008 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yakaza hali su an offline yakaza hali  
OYYYYYYY
23 Mesaj -
OOOOOOOYYYYYY

OOOOOOOOYYYYYYYY NE SEVERMÝÞ YÜREKLER BÖYLE

NE YANARMIÞ

NE KANARMIÞ

VE NELER SÖYLERMÝÞ

SEVDANINDA HELALÝ VARDIR.YALNIZ KURT HELAL OLSUN.SEVDAN KAYSA,TAHÝRE VE YUSUFA EÞ OLSUN.VUSLATIN BURDA OLMASA NE ÇIKAR MESELE ÖTELERDE OLSUN....VUSLAT SONSUZDA OLSUN.
Gönderen: 20.02.2008 - 10:00
Bu Mesaji Bildir   yakaza hali üyenin diger mesajlarini ara yakaza hali üyenin Profiline bak yakaza hali üyeye özel mesaj gönder yakaza hali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
Bazen ana-babadan bazen yardan ayrýlýk yakar insaný
ama öyle ayrýlýklar vardýr ki kiþiyi ölmez sevgiliye kavuþturur...
Ýþte VUSLAT böyle bir duygunun adý...

VUSLAT sevdalýlaragülgülgülgülgülgülgül

Bilmem ki VuSLaT hangi baharda,belkide uçsuz bucaksýz duraklarda...Beklemekteyim Ey Sevgili...
Gönderen: 20.02.2008 - 11:05
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
gül gül gül
Gönderen: 20.02.2008 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -

Konuþ be Yüreðim.. Sustuðun kadar konuþ... Durdugun kadar koþ...
Yaðan yaðmurlara inat saðnak saðnak yað Sende...
Söyle ellerin söylediklerine inat Sevdaný.. Yanar daðlar yanar baðrýnda, varsýn diyeceklerini desinler, haykýr sen yüreðini yakan Volkanlarýný...

Konuþ iþte.... Hiç soluk almadan konuþ... De diyeceklerini sýðdýrabildiðince alfabelere.. Dilinin döndüðünce anlat...
Koy gerekli yerlere virgüllerini..
Vur vurulmasi gerek yerlere ünlemlerini!!!

Susma konus... Söyle... De... Vurgula... Rakamla, Sözlerle, beden diliyle, gözlerinle haykýr gerekirse ama Susma..

Gönderen: 20.02.2008 - 13:27
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YALNIZ_KURT su an offline YALNIZ_KURT  
Konuş be yüreğim......
843 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Bir daha okudum, bir daha....

Yok koca yürekli adam,
Sözün bittiði yerdeyim,

Sadece Þunu diyebilirim,

Belki okuduðum,
SON ZAMANLARDAKÝ EN GÜZEL ÞÝÝR BU..

Yüreðine Saðlýk........

Eyvallah cane

Tatlý diline

eklemelerine

yüreðine..........vesselam

gül

yakaza hali OOOOOOOYYYYYY

OOOOOOOOYYYYYYYY NE SEVERMÝÞ YÜREKLER BÖYLE

NE YANARMIÞ

NE KANARMIÞ

VE NELER SÖYLERMÝÞ

SEVDANINDA HELALÝ VARDIR.YALNIZ KURT HELAL OLSUN.SEVDAN KAYSA,TAHÝRE VE YUSUFA EÞ OLSUN.VUSLATIN BURDA OLMASA NE ÇIKAR MESELE ÖTELERDE OLSUN....VUSLAT SONSUZDA OLSUN.

eyvallah kardeþ...vesselam

gül

maksat kelam olsun gül

VuSlaT_ZaMbaK gül

SuMeYRa gül
Gönderen: 20.02.2008 - 21:19
Bu Mesaji Bildir   YALNIZ_KURT üyenin diger mesajlarini ara YALNIZ_KURT üyenin Profiline bak YALNIZ_KURT üyeye özel mesaj gönder YALNIZ_KURT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
843 Mesaj -

Yürek safýndayým ,Rengim hiç deðiþmedi

Kirpiklerinde delinirken ruhum

Yanaklarýmda özgür cansuyum

Esvediye kesilirken kalp yurdum

Vuslata sýkýlýrken ,hasret kurþunum

Bittim can artýk kalmadým.....

YALNIZ_KURT

Gönderen: 08.04.2008 - 14:57
Selma72 su an offline Selma72  
SENİ SEVİYORDUM
56 Mesaj -
Seni Seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde
Zamanýn bir yerinde
Seni ve senli günleri anýmsattý akþam güneþi
Onca zamanýn üstünde eskimeyen bir düþüncesin þimdi
Ýnsan hergün anýmsar mý ayný gözleri

Seni seviyordum ve senin haberin yoktu
Saçlarýný izliyordum uzaktan
Kulaðýnýn arkasýna düþüþü ve burnun
Herkesten baþkaydý iþte
Güldüðün zaman yukarýya bakardýn
Yukarý kalkan baþýn ve gülen gözlerin vardý
Ne güzeldiler
Sen bilmiyordun ben seni seviyordum
Kalbime sýðmýyordu aklýmdan geçenler
Duvarlara, vitrin camlarýna, kaldýrýmlara çarpýyordu
Geri dönüyordu çoðalarak
Senin sesini duyduðum masalarda erteliyordum herþeyi
Herþeyi erteleyiþim oluyordun
Kalp aðrýsý oluyordun
Birlikte soluduðumuz sokak isimleri oluyordun
Mevsimler deðiþiyor ve büyüyorduk
Dönemeçler geçiyor, köprüler göze alýyor
Ve bazen, tekin olmayan sularýn üzerinden atlýyorduk
Cesurduk
Ufuk çizgisi maviydi, günbatýmý hep turuncu
Ve kýrmýzýydý bütün karanfiller

Ben seni seviyordum sen bilmiyordun
Sevinçlerim oluyordun ara sýra
Sen hiç bilmiyordun

Sonra herhangi biri oldun
Bütün sevinçlerim bittikten sonra
Yaðmurlar yaðdý serin haziran akþamlarý
Derken birgün uzaktan gördüm seni
Saçlarýn bana inat baþýn herþeye meydan okuyarak
Ýþte yine ayný
Kalbimi acýttýn her zamanki gibi
Deðiþtik sanýyordum. ve sen yine bilmiyordun

Þimdi bunlarý anlatsa sana birileri
Kimbilir
Yada boþver
Bilme en iyisi

aşık Güle Güle aşık
Gönderen: 11.04.2008 - 17:17
Bu Mesaji Bildir   Selma72 üyenin diger mesajlarini ara Selma72 üyenin Profiline bak Selma72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suayb su an offline Suayb  
işiniz bu işte
154 Mesaj -
BÝRÝLERÝNE DÝNÝ ANLATIRSINIZ MANGALDA KÜL BIRAKMAZSINIZ EN ÝYÝ SÝZ BÝLÝRSÝNÝZ ÝSLAMI. SONRA AÞK DENDÝMÝ ÞAKIMAYA BAÞLARSINIZ
Gönderen: 11.04.2008 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   Suayb üyenin diger mesajlarini ara Suayb üyenin Profiline bak Suayb üyeye özel mesaj gönder Suayb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Suayb kardeþim, burada kimse birbirini tanýmýyor, kimin ne olduðu hakkýnda kesin bir fikrimiz zaten yok ki kimse de kendisinin en iyi Müslüman olduðu iddiasýnda deðil, birbirimize karþý hüsn-ü zanla yaklaþmamýz hiç þüphesiz bize yakýþan olacaktýr.
Kaldý ki, Rabbimizin bize bahþetmiþ olduðu her duygu gibi, doðru yolda kullanýldýðýnda sakýncalý bir durumun oluþmayacaðýný siz de tahmin edersiniz, bu þekilde birbirimizi kýrýcý sözlerinse hiç bir faydasý yok..göz kırpma

Gönderen: 11.04.2008 - 19:22
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selma72 su an offline Selma72  
HAKKINIZI HELAL EDİN SUAYB BEY
56 Mesaj -
ben kabalýk etmek istemem yazdýðým þiirin diðerlerinden farký yok ben zaten þiir köþesi olduðu için yazdým böyle düþünülüceni bilemezdim hatam varsa kusuruma bakmayýn hakkýmda kötü düþünülmesini asla istemem baþka eklemelerimde var onlara bakmadýnýz heralde ben asla düþündünüz gibi biri deðilim çok üzgünüm HAKKINIZI HELAL EDÝN
Gönderen: 11.04.2008 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   Selma72 üyenin diger mesajlarini ara Selma72 üyenin Profiline bak Selma72 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
.
Moderator

1295 Mesaj -
Selma abla, üzülmenizi gerektirecek bir durum olmadýðýný düþünüyorum, tabii ki her konu gibi 'aþk' konusunda da eklemeler yapabilme özgürlüðümüz bulunmakta bence, asýl hiç yokmuþ gibi davranmak, forum ortamýnda aslýnda olmadýðýmýz gibi davrandýðýmýzýn göstergesi olurdu, þahsi fikirlerim bunlar sadece tabii, Rabbim kendi aþkýyla yanmayý nasip eylesin cümlemize, selametle..gül

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son RuZGaR tarafından, 11.04.2008 - 22:45 tarihinde.
Gönderen: 11.04.2008 - 22:27
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
...
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Suayb

BÝRÝLERÝNE DÝNÝ ANLATIRSINIZ MANGALDA KÜL BIRAKMAZSINIZ EN ÝYÝ SÝZ BÝLÝRSÝNÝZ ÝSLAMI. SONRA AÞK DENDÝMÝ ÞAKIMAYA BAÞLARSINIZ

Mubarek kardesim nasil bir yaklasimdir bu???sizin yaklasim tarzinizlada kusura bakmayin ama hic bir sey ne anlatilir ne de kazanilir....bir seyi anlatmanin bir cok yolu vardir...

"iþiniz bu iþte"ne kadar direkt ve incitici bir uslup....Eefendimiz(s.a.v.) tek tek feth etti gönülleri ama böyle degildi elbet...her neyse

selam ve dua ile
Gönderen: 11.04.2008 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
843 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Suayb

böyle bir yorum nerden icap etti anlayamadým...

Selma72
11.04.2008 - 20:32 ben kabalýk etmek istemem yazdýðým þiirin diðerlerinden farký yok ben zaten þiir köþesi olduðu için yazdým böyle düþünülüceni bilemezdim hatam varsa kusuruma bakmayýn hakkýmda kötü düþünülmesini asla istemem baþka eklemelerimde var onlara bakmadýnýz heralde ben asla düþündünüz gibi biri deðilim çok üzgünüm HAKKINIZI HELAL EDÝN

kardeþimin yüreðine gül
Gönderen: 12.04.2008 - 21:11
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 541 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57693 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.