stromectol lopinavir ritonavir stromectol kaletra stromectol apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » ÖNERİLERİNİZ » SiTEMIZ RAVDA iCiN BiR iKi- DAKiKA...

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SiTEMIZ RAVDA iCiN BiR iKi- DAKiKA...
1686 Mesaj -
Sitemizin daha akici ve daha da canli olmasi icin siz kardeslerimizin önerileri cok önemli!
-
Mesela hangi zaman araliklarinda ravda da olma imkaniniz var?
-
Ya da neler olsa, nasil olsa daha cok ravda da
vakit gecirebilirim diyorsunuz?

-

Ravda vazgecilmezleriniz arasinda mi?(Yoksa olsa da olur olmasa da olur mu diyenlerdensiniz?)
-
Bu sekliyle ,düzeniyle kalsin mi ?
-
Yenilik sart!Söyle bir düsüncem var paylasimda bulunabilirim mi dersiniz?

Yorum ve önelerilerimizle gül bahcesi olan ravdamizin cesitliligi ve daha da vazgecilmez olmasi icin buyrun görüslerimizi yazalim...(negatif-pozitif ne olursa olsun bir öneri ile paylasimda bulunalim)

selam ve dua ile kardesinizgül
Gönderen: 17.02.2008 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
ÇÖZÜM LAİK BİR YÖNETİMDE....?
198 Mesaj -
Çok önemli bir konuya parmak basmýþsýnýz ablacýmsevinçlitürban kadar önemli bir tartýþma platformu oluþturacak malzeme çýkar burdansevinçligelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aþýrý ayný konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazýlar var okunmayan,bunlarý engellemek imkanýz tabi...burasý form sonuçta yazmak için kurulmuþ bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunlarýn hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAÝK bir yönetim istiyoruz,bunu saðlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuþ olur kanatindeyimsevinçliYÖNETÝmi ÝSTÝFAYA ÇAÐRIYORUM;GELÝN ARKADAÞLAR ÝZÝN VERMEYELÝM GÜZEL ÜLKEMÝZE KARA ÇARÞAF GIyDIREN FORM YÖNETÝCÝLERÝNEkahkaha Güle GüleTEKBIRRRR ALLAHUEKBER kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle (abla aðzýmý açtýrdýn yine)kahkaha
Gönderen: 18.02.2008 - 10:27
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
farandag su an offline farandag  
251 Mesaj -
selamun aleykum

canan ablam ravdaya son býr yýldýr duzenlý olarak haftya ýclerý hemen hemen her gun mesaý býtýmýne kadar sureklý aktýfým bazýlarý gýbý boyle onemlý býr onerýyý býle dýn bezýrganlarýnýn sozlerýný katarak saka yaptýgýný zan eden uyelerle pek býsey olmaz amma yýnede forum da sýz ve sýzlergýbý eklemelerý olanlan arkadaslar olduktan sonra ben ve beným gýbý dusunenler gelýr hergun farklýlýk ýcýnde aslýnda gereksýz konu acmalarýný onlemek ve gelýndýgýnde selamlasmak adýna sýtý ýcý mesajlasma bolumu acýlsaydý anlýk chat mý dýyorsunuz belký gereksýz yýgýlma konulaar olmaz kýsa yazýlacak seyler burda yapýlmýs ve fazlada yer ýsgal etmýs olmazdý belký....... tabý bunun sakýncalarý da varmýdýr olurmu býlmem sýte yonetýmý daha ýyý býlýr ben bence demýstým....
selam ve dua ýle
Gönderen: 18.02.2008 - 10:44
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
KARDEÞ BANA TAÞ GELDÝ HERALDEsevinçliAMA CEVAP VERME GEREÐÝ BÝLE DUYMUYORUM..CHAT ÝYÝ FÝKÝR,AMA EN ÝYÝSÝ KARDEÞLÝÐÝMÝZÝN PEKÝÞMESÝ AÇISINDAN MSN ADRESLERÝMÝZÝN NAKLEN YAYINLANMASI DERÝM,KESÝN ÇÖZÜM,BURAYA BÝLE UÐRAMAZ ÇOÐU,BÖYLELÝKLE,FAZLALIKLAR ORTADAN KALKMIÞ OLUR...(BURDA YANLIÞIM VARSA SÖYLE FARAN)
Gönderen: 18.02.2008 - 10:48
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
251 Mesaj -
estagfurullah kardesým eger olay gýzlýce msn olsaydý burda ne ýsýmýz olurdu beným demek ýstedýgým herkesýn ayný anda gorup okuyacagý býseydý belký ýfade edememýsýmdýr ama hýc degýlse ýslam degerlerýyle alay edecek sekýlde cevap yazmadým ha kýrýldýysan kusura bakma sende carsaf felan dedýgýnde ben alýnmýstým
selam ve dua ýle
Gönderen: 18.02.2008 - 10:58
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
ÇARÞAFA,TÜRBANA KARÞI BÝRÝ DEÐÝLÝM ALINMANIZA GEREK YOK,ORDA NE DEMEK ÝSTEDÝÐÝMÝ ANLAMAK ÝSTEYEN DOÐRU ANLAR...sevinçli
Gönderen: 18.02.2008 - 11:04
251 Mesaj -
ozur ya sen dogru yazmýssýn ben yanlýs anlamýsým..!!

demek býrýlerýne mesaj vermek ýstedýn ha polemýge gýrmek ýstemedýgýn de bellý demek hata bende
helal et ozaman hakkýný

( bunu demek ýstemýstým gereksýz sohbetler ýcýn býr yer sus masam sen sýmdý býr cevap ben býr cevap olmayacak)

selam ve dua ýle
Gönderen: 18.02.2008 - 11:28
ebu_hanzala su an offline ebu_hanzala  
RE: ÇÖZÜM LAİK BİR YÖNETİMDE....?
395 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmýþsýnýz ablacýmsevinçlitürban kadar önemli bir tartýþma platformu oluþturacak malzeme çýkar burdansevinçligelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aþýrý ayný konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazýlar var okunmayan,bunlarý engellemek imkanýz tabi...burasý form sonuçta yazmak için kurulmuþ bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunlarýn hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAÝK bir yönetim istiyoruz,bunu saðlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuþ olur kanatindeyimsevinçliYÖNETÝmi ÝSTÝFAYA ÇAÐRIYORUM;GELÝN ARKADAÞLAR ÝZÝN VERMEYELÝM GÜZEL ÜLKEMÝZE KARA ÇARÞAF GIyDIREN FORM YÖNETÝCÝLERÝNEkahkaha Güle GüleTEKBIRRRR ALLAHUEKBER kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle (abla aðzýmý açtýrdýn yine)kahkaha

kara çarþaflýlarýn ne tür zararýný gördünüz????????
bide tekbir çekmiþsiniz! bilki kara çarþaf emri TEKBÝR DEDÝÐÝN ALLAHU EKBERDEN GELME ! kara çarþaf giyenlerde O nun korkusundan ve takvalý olduklarýndan giyiyorlar!
Gönderen: 18.02.2008 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   ebu_hanzala üyenin diger mesajlarini ara ebu_hanzala üyenin Profiline bak ebu_hanzala üyeye özel mesaj gönder ebu_hanzala üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Kiymetli abilerim , kardeslerim...yapmis oldugunuz yorumlara cokTe$ekkürler ....Erdal (yani tarabya)kardesimizin söylediklerine fazla takilmayiniz....O ravdamizin müdaimlerindendir...Tutkudur onda ravda...Iste birazcik afacandir bir kardesimizdir....onunla senleniyor ravda...iste biraz anlatimi direk....ama bizler kadar oda Islam sevdalisi....Kisacasi iyi bir yürek....biraz anlatimi ve anlamasi özen isteyen kardesimiz...

Önerilere devam...her daim tazelenmek icin....selam ve dua ile kardesiniz...gül
Gönderen: 18.02.2008 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebu_hanzala su an offline ebu_hanzala  
RE:
395 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

Kiymetli abilerim , kardeslerim...yapmis oldugunuz yorumlara cokTe$ekkürler ....Erdal (yani tarabya)kardesimizin söylediklerine fazla takilmayiniz....O ravdamizin müdaimlerindendir...Tutkudur onda ravda...Iste birazcik afacandir bir kardesimizdir....onunla senleniyor ravda...iste biraz anlatimi direk....ama bizler kadar oda Islam sevdalisi....Kisacasi iyi bir yürek....biraz anlatimi ve anlamasi özen isteyen kardesimiz...

Alýntý
Orijýnalý tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmýþsýnýz ablacýmtürban kadar önemli bir tartýþma platformu oluþturacak malzeme çýkar burdangelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aþýrý ayný konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazýlar var okunmayan,bunlarý engellemek imkanýz tabi...burasý form sonuçta yazmak için kurulmuþ bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunlarýn hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAÝK bir yönetim istiyoruz,bunu saðlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuþ olur kanatindeyimYÖNETÝmi ÝSTÝFAYA ÇAÐRIYORUM;GELÝN ARKADAÞLAR ÝZÝN VERMEYELÝM GÜZEL ÜLKEMÝZE KARA ÇARÞAF GIyDIREN FORM YÖNETÝCÝLERÝNE TEKBIRRRR ALLAHUEKBER (abla aðzýmý açtýrdýn yine)

inþaallah öyledir ama pek öyle gözükmediðini bildireyim. afacanlýk müslümanlarýniyimlerine kuþamlarýna hakaretle olmaz.
Gönderen: 18.02.2008 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   ebu_hanzala üyenin diger mesajlarini ara ebu_hanzala üyenin Profiline bak ebu_hanzala üyeye özel mesaj gönder ebu_hanzala üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: RE:
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ebu_hanzala

Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

Alýntý
Orijýnalý tarabya

Çok önemli bir konuya parmak basmýþsýnýz ablacýmtürban kadar önemli bir tartýþma platformu oluþturacak malzeme çýkar burdangelelim kanayan yaraya,vakit olarak ben geceleri burda olurum genelde,ve çok aþýrý ayný konular üzerinde duruluyor,çok uzun ilgili ,ilgisiz yazýlar var okunmayan,bunlarý engellemek imkanýz tabi...burasý form sonuçta yazmak için kurulmuþ bir yer,kimseyi bu konuda engelleyemezsin...Bunlarýn hepsi bir yana,ASIL ÇÖZÜM,LAÝK bir yönetim istiyoruz,bunu saðlayabilirsek,demokratik bir çözüm olmuþ olur kanatindeyimYÖNETÝmi ÝSTÝFAYA ÇAÐRIYORUM;GELÝN ARKADAÞLAR ÝZÝN VERMEYELÝM GÜZEL ÜLKEMÝZE KARA ÇARÞAF GIyDIREN FORM YÖNETÝCÝLERÝNE TEKBIRRRR ALLAHUEKBER (abla aðzýmý açtýrdýn yine)

inþaallah öyledir ama pek öyle gözükmediðini bildireyim. afacanlýk müslümanlarýniyimlerine kuþamlarýna hakaretle olmaz.

yok abim inan öyle degil....genclik diyelim...hepipmiz kadar onunda birazcik daha hidayete ihtiyaci var...orda güncel olaylara atifta bulunmus...baska niyeti yok...o inan inanlardan...ama hepimizin oldugu gibi eksikler olabilir....kazanacagiz inasallahsevinçli sabir ve hosgörü...
Gönderen: 18.02.2008 - 14:34
198 Mesaj -
AL ÝÞTEsevinçli,BEN TÜRBANA ÇARÞAFA KARÞI DEÐÝLÝM,HEM VALLAHÝ HEM BÝLLAHÝ, EÞÝM OLSA ÇARÞAF GÝYSE HELAL OLSUN DER,ÇARÞAFIDA MAHMUT PAÞADAN BEN ALIRIM KARDEÞ ÇOK CÝDDÝYÝMsevinçliPROBLEM BURADA NE BÝLÝYOMUSUNUZ,KARÞI GÖRÜÞE TAHAMÜL EDÝLMÝYOR,MÝZAÇ TARAFIMIZI BÝRAZ GÜÇLENDÝRÝRSEK DAHA ÝYÝ ANLAÞABÝLECEÐÝMÝZ KANATÝNDEYM..ABLAM SENDE OLMASAN YETÝM KALACAZ VARYAağlar BOYNU BÜKÜK KARDEÞÝNÝ NASILDA SAHÝPLENÝYO..ABLA ÝÞTE..ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN,SÝZLERÝ BENDEN ÖNCE CENNETE ALSIN EMÝsevinçli
Gönderen: 19.02.2008 - 00:25
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Gül bahcem ravdam düzen süper konular mükkemel hersey yerli yerinde ve ayni kalmasindan yanayim msn adresi yada chat asla ve asla istemem ne gerek varki

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sayacgin1 tarafından, 19.02.2008 - 00:44 tarihinde.
Gönderen: 19.02.2008 - 00:42
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 809 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60421 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.