generique stromectol generique rhinocortfluvoxamine budesonide hydroxychloroquine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Uyanin Artik...!

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Uyanin Artik...!
595 Mesaj -

Uyanýn Artýk !...

Yeter. Bu kadar saf olmayýn artýk. Bu kadar dikkatsiz davranarak milletin ekmeðine yað sürmeyin artýk. Saflýðýn boyutu ileri derecelerde...

Saflýðýn boyutu ileri derecelerde...

Neden mi bahsediyorum? Tabii ki güzel memleketimin internet kullanýcýlarýndan.

Sevgili arkadaþlarým:

1. Bir yere üye olduðunuz için fidan dikilmez!

2. Bir yerde oy kullandýðýnýz için Türkiye'de bir kanun teklifi yasalaþmaz!

3. Bir maili 10 kiþiye gönderirseniz dileðiniz yerine gelmez!

4. Bir maili ne kadar çok kiþiye gönderirseniz o maili microsoft veya aol gibi büyük firmalar takip edip o kadar para yardýmý falan yapmaz!

5. Evet bunu da gördük : Microsoft servetini falan daðýtmýyor arkadaþlar!

6. LC Waikiki satýlmadý!

7. Domino's Pizza domuz yaðý/eti kullanmýyor!

8. Gerçekte yardým bekleyen yanan bir çocuk yok. Varsa da ayný çocuk geçen sene zaten bir kez yanmýþtý!

9. Hastanede kan bekleyen öyle bir vatandaþýmýz yok!

10. Kokakolayý tersten okuyup yorumlayabilen arkadaþlarýmýzý da ödüllendirmek istiyoruz.

11. Dolarý katlayýnca pentagonun yanmýþ resmi oluyormuþ. Az daha katlayýnca ikiz kulelerin yanmýþ þekli çýkýyormuþ. Evet arkadaþlar bunu da gördük ki dolar, pentagon ve ikiz kulelerin inþasýndan çok daha önce þu andaki halini almýþ )

12. Bu maili sana yollayana da yolla. Dostluðumuz pekiþsin diyenlere sesleniyorum. Ayný maili göndermeyin. Baþka þey yollayýn kardeþim!

13. Nike logosunda aslýnda Allah yazýsý gizliymiþ. Biz baktýk. Göremedik

14. Türk polisi e-posta trafiðini takip etmiyor!

15. Sinemada koltuðumuzun altýna aids virüsü taþýyan iðne yerleþtirebilen psikopat arkadaþlarýmýz varmýþ. Bu kiþilerin devlet tarafýndan halk eðitim merkezlerinde el sanatlarý alanýnda hoca olarak istihdam edilmelerini istiyoruz.

16. MSN Listenize biri eklendiði taktirde ciddi problemlerle karþý karþýya kalma riskiniz, söz konusu hacker sizi kafaya takmýþsa zaten yeterli
düzeydedir. Korkmanýza gerek yok. Size birinin zarar verebilmesi için msn kullanmak gerekli deðildir

17. MSN paralý olmuyor. Logo mogo maviyken yeþile veya mora dönmüyor. Bir yere týklamanýz da gerekmiyor!

18. Erkek milletini yeren, kýz milletini öven mailler erkek icadýdýr. Maksat kýz msn'i topalamaktýr arkadaþlar!

19. israilli bilim adamlarýnýn sivri sinek dna'sýyla oynayýp süper kan emici,on kat daha dayanýklý hale getirdiði ve komþu ülkelerin türkiyede dahil dna haritasýný çýkartmakta kullanacaðý casus sivrisinek olayý... Tabi mesajýn sonlarýndaki damarlamýzdaki asil kaný kirletmeye yönelik böyle bi giriþimi kemalist gençliðin asla kabul etmeyeceði vurgusu karþýlýklý akýl saðlýðý dilekleriyle vedalaþmamýza yol açmýþtýr.
20. 1987'den beri dolaþan mail diye bir þey yoktur. O dönemde mail yoktu!

21. Klavyemizdeki "w, h, k, ð" tuþlarý paralý olmayacak. Bunun için sitelere girip millete hit kazandýrmayýn!

22. Petrol rezervlerimizin üzerine amerika civa döküp kuyularý kapatmýþ. Arkadaþlar cýva sývý bir madendir. Tamam aðýr ama sývý!

23. Rus hackerler Türk hackerlara savaþ falan açma.dý. Açsa da ucu bize dokunmaz!

24. Sizi kimse telefonunuzu kontrol etmek için arayýp sizin kimlik bilgilerinize eriþmek için kullanamaz. Faturasýný falan da sizin hesabýnýza böyle bir yöntemle geçiremez!

25. Tao öðretileri Allah'ýn güzelliðini savunan þeyler deðildir!

26. Sýrf birisinin rüyasýna girdi diye o maili iletmemiz dinen þart deðil. Bunu yollamasak dinden felende çýkmayýz.

Bunlar bize ulaþanlar. Ulaþýp da aklýmýza gelmeyen daha niceleri...

Cümleler doðrudur, sen doðru isen, Doðruluk bulunmaz,sen eðri isen ''YuNuS EmRe''

alinti

Gönderen: 08.02.2008 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Ýyide o zaman bu pc yi açmayalýmmý dersin o zamandüsün sence böylemi yapalým....mesela ben güzel bir ekleme bulsam tamda senin aradýðýn konu bu olsa msnden veya epostayla atsam nasýl olur güzel olmazmý ...benim doðru diye bildiðim hatta ve hatta inat etiðim bir konu olsa bana biri bu konuyu bildirse ben hatadan dönsem bilgilensem bana göre hiçte fena olmaz sanýrým düsün ...ben þunu diye bilirim ki insanlarýn bilmediði hatta arasa bile hayli zaman alacaðý bir konuya hemen ulaþa biliriz...Evet bazý konular þaçma olsada kullanmasýný bildikten sonra fevkalade sana son bir örnek her pazar "Tefsir derslerini" dinleme fýrsatý bula biliyorum ne güzel .....yanlýþým varsa özür dilerim..

selam ve dua ile..............
Gönderen: 08.02.2008 - 19:30
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 876 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ambulans64 (60), salihbayram (52), opel (54), islamci_genc (37), celal1974 (50), savage41xxx (52), LAZPARATOR61 (45), kral29 (35), siseyna (43), demir_kralll (33), yepremreha (47), YA_rab (31), zompur (54), ALMILA_GÜL (56), Mystigue (53), kecmk (53), akpinar61 (59), aqabe (60), agenc24 (52), y.erkek (52), internet22 (41), kutsalsavasc&ya.. (37), karindas (45), sehadet_61 (46), Serdar_ (44), bahtiyar28 (54), maun (42), bayramsalih (52), arifünal (64), HANCEREN (55), mecruh (45), MuSLimaNKa (34), bilalkale (50), DeLiCaN (944), veysel setdibi (62), tilli (51), erzurumlunet (46), sema_ihl (38), cemre (52), m.kara (58), yyunuss (39), x_X_x (41), Muhammed1968 (57), hçerçi (72), lcd (47), fatihreis (39), Baharayyildiz (40), haci_nl (47), cemil (46), yakupakyuz (60), gazikoc58 (51), Ankebut57 (45), L a V i N i a (40), sofu_23 (51), Beyaz dilek&cce.. (40), tabu (50), sümbül (37), yakupalan (45), Alperen Eren (46), HikmetSagir (81), YaSaX (44), Barnabas (39), islamasevdal&ya.. (38), ilyas1970 (54), criminalist (52), Ayhan-61 (58), nurayaz (30), mörscher (58), basmuharrir (58), Goodmanx (57), mahmut1968 (56), djnefret (41), karadeniz krali (54), ayseli (58), cengo06 (62), yasarerkek (52), hz.ömer (37), ismailxxx (46), tayyarozbak (40), karamurat1 (51), sari_kiz (38), kaslim (42), ayyildiz_70 (34), The Mediterrane.. (53), bahadir (50), ~TUTI~ (37), dostahasret (43), Selinnurx (56), apocalyptica (45), markat (46), derlerkahin (46), isa dogan (50), EROL AKBULUT (56), Yaseminnur (37), sehadet_aski (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57873 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.