generique luvox kaletra hydroxychloroquine hydroxychloroquine hydroxychloroquine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » *SENDENKALAN.NET*

önceki konu   diğer konu
6 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
*SENDENKALAN.NET*
1686 Mesaj -
Sendenkalan.net
Bende yeni tanistim bu sayfayla...sizlerin de tanismasini isterim...güzel,degisik...hayatla ilgili degisik paylasimlar,anlatimlar....Genc bir yüregin anlatimlari....herseye dair....
selam ve dua ile kardesiniz...
Gönderen: 20.01.2008 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Evet, ben de þimdi gezmeye baþladým siteyi, çok hoþ yazýlar mevcut, bizleri de haberdar ettiðin için teþekkürler ablam, selametle..
Gönderen: 21.01.2008 - 19:54
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Rüzgarimda begendiyse tamamdir...selam ve dua ile ablamgöz kırpma
Gönderen: 21.01.2008 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Est.sevinçli
Güzel düþüncelerin ve eklemelerin için Rabbim razý olsun ablam..gülgülgül
Gönderen: 21.01.2008 - 21:14
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SendenKalan su an offline SendenKalan  
SendenKalan.Net
178 Mesaj -
Kardeþlerim siteme yapmýþ olduðunuz bu deðerli yorumlarýnýz karþýsýnda çok mutlu oldum inanýn Allah hepinizden razý olsun..

Hayýrlý bir ömür dileðiyle..
Saðlýcakla.
Gönderen: 23.01.2008 - 09:10
Bu Mesaji Bildir   SendenKalan üyenin diger mesajlarini ara SendenKalan üyenin Profiline bak SendenKalan üyeye özel mesaj gönder SendenKalan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE: SendenKalan.Net
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SendenKalan

Kardeþlerim siteme yapmýþ olduðunuz bu deðerli yorumlarýnýz karþýsýnda çok mutlu oldum inanýn Allah hepinizden razý olsun..

Hayýrlý bir ömür dileðiyle..
Saðlýcakla.

Hosgeldin aramiza mubarek kardesim...üyeligin hayirli olsun...seni burda görmek cok güzel...cok sevindim...selam ve dua ile ....Güle Güle
Gönderen: 23.01.2008 - 16:14
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 597 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57106 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.