stromectol lopinavir ritonavir generique stromectol stromectol kamagra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Lutfen yardim edin adminler lutfen..konuslarimi silmeyin lutfen

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
GuLeN  GuL !!! su an offline GuLeN GuL !!!  
Lutfen yardim edin adminler lutfen..konularimi silmeyin lutfen
12 Mesaj -
ravda cocugun durumu cok kotu yeter artik.
ben 2 yildir giriyorum ama boyle bir sey gormedim
lutfen yardim edin lutfen
bizi yanliz birakmayin.birileri girip viruslu site koyuyor ve bezelereri

guzel guzel anlattiyim :
simdi ravda cocuk eskiden cok guzel bir siteydi.adminler girer modlar dolu bir forumdu.ama cok sey degisti sonra.ravda kotu olmaya basladi herkez terketti.bir eski uye olarak ben kaldim.
ravdayi bukadar cok sevmemin bir ayri nedenni var uzun hikaye.
ama tamuyeler cuvalacak derken bir misafir geldi durmadan viruslu linkler yolladi.bir arkadasimiz da kim tarafindn bilmedigimiz bir kisi tarafindan haksiz yere banlandi.
bazen msj lar kayblodu
bu buyuk ravda yi aktif tutuyorsunuz ve bence cocuk ravda umrunuz da bile degilağlar

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son miyase13 tarafından, 07.01.2008 - 21:17 tarihinde.
Gönderen: 07.01.2008 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   GuLeN  GuL !!! üyenin diger mesajlarini ara GuLeN  GuL !!! üyenin Profiline bak GuLeN  GuL !!! üyeye özel mesaj gönder GuLeN  GuL !!! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Siteye viruslu linkler gonderen kim.
bu gibi durumlarda neden haberdar ediniz. ona göree gönderen kisi engellenir.
Bahsettigin arkadasin en son benim tarafimdan aktif edilmisti. sifresinide kendisine vermistim.

özel mesajin kapalý. o yüzden burdan yazmak zorunda kaldim. mesajini acar misin. Hem buradakini hem Ravda cocuktakini...
Gönderen: 07.01.2008 - 21:09
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
12 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

Siteye viruslu linkler gonderen kim.
bu gibi durumlarda neden haberdar ediniz. ona göree gönderen kisi engellenir.
Bahsettigin arkadasin en son benim tarafimdan aktif edilmisti. sifresinide kendisine vermistim.

özel mesajin kapalý. o yüzden burdan yazmak zorunda kaldim. mesajini acar misin. Hem buradakini hem Ravda cocuktakini...

Ben sie haberdar etmeye calisiyordum ama hic biryerden cvp gelmiyorduağlar

ama benim msj im acik

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son miyase13 tarafından, 07.01.2008 - 21:18 tarihinde.
Gönderen: 07.01.2008 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   GuLeN  GuL !!! üyenin diger mesajlarini ara GuLeN  GuL !!! üyenin Profiline bak GuLeN  GuL !!! üyeye özel mesaj gönder GuLeN  GuL !!! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

548 Mesaj -
tamam mahsettiðin mesajlarý buldum.

Bilmediðiniz helede yabanci bir isimden gelen linklere hiçbir zaman týklamayýn. Arkadaþýnýz dahi göndermiþ olsa önce düþünün ondan sonra açýn. Bu sadece bu konu için deðil her zaman herkes için geçerli...

sana özel mesaj gondremiyorum. bir kontrol et tekrar...
Gönderen: 07.01.2008 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
12 Mesaj -
Cok tsk ederim.Pekki o misafir ravdaya girebilecek mi ?
Gönderen: 07.01.2008 - 21:29
12 Mesaj -
Biliyorum sizi cok rahatsiz ettimağlar
ravdaya giremiyen bir arkadasimiz vardi ve ravdaya girmek istiyor
haksiz yere banlanmis
nicki : mevsimlerin dosttu

allah rizasi icin yardim edin lutfen

Selam Ve Dua Ile (F)
Gönderen: 07.01.2008 - 21:33
Moderator

548 Mesaj -
rica ederim.

Herzaman burada olamyabiliyoruz takip edemeyebiliriz. böyle durumlarda özel mesaj gonderin. En kýsa zamanda mudahale ederiz inþallah.

O linkleri gönderen misafir giremez artýk.
Gönderen: 07.01.2008 - 21:36
Moderator

548 Mesaj -
Rahatsýzlýk ne demek vazifemizi yapmaya çalýþýyoruz.
O arkadaþýn irtibat yazan yerden yada aþaðýdaki linkten bana mesaj atsýn.

http://rehber.ravda.net/cgi-bin/ttx.cgi?cmd=newticket

selam ve dua ile...
Gönderen: 07.01.2008 - 21:39
12 Mesaj -
Allah bin defe razi olsun kardesim.cok yardim ettin bize.Allah seni ravdadan eksik etmesin kahkaha sevinçli
Gönderen: 07.01.2008 - 21:49
Moderator

548 Mesaj -
Rabbim senden de razý olsun.

Rabbim kimsenin eksikliðini göztermesin.

selam ve dua ile Allah'a emanet ol...
Gönderen: 07.01.2008 - 21:52
mevsimlerin dosttu su an offline mevsimlerin dosttu  
51 Mesaj -
Bende ravda çocuðun eski üyesiyim.Adminler beni yanlýþlýkla banlamýþ.Yardým edermisiniztelaşlı
Gönderen: 09.01.2008 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 859 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58208 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.