generique luvox generique stromectol kaletra budesonide ivermectin apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Yalvarıyorum..Hidayet Nasip Et Onlara

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Yalvarıyorum..Hidayet Nasip Et Onlara
365 Mesaj -
Yalvarýyorum..
Hidayet Nasip Et Onlara

Seni tanýma mutluluðunu, Seni dost edinme mesutluðunu yaþayamayanlara,
Onlarýn elleri açýlmak istemiyor mu Sana? Onlarýn kalpleri özlem duymuyor mu Sana?

Onlarýn dilleri Sen'in adýný zikretmek istemez mi?

Onlarýn bütün uzuvlarý Seni ister biliyorum ama nedir onlara bu hasreti çektiren, nedir Sana kavuþmalarýný engelleyen?

Nedir onlarý Sen'den alýkoyan?

Ey güzeller güzeli Rabb'im,
Ey Allah'ým!
Ey dualarý geri çevirmeyen Rahman!
Sana bütün gücümle, bütün kalbimle ve kalbimin tercümaný olan gözyaþlarýmla yalvarýyorum.
Seni tanýmayan biçarelere de göster kendini. Tattýr onlara sevgini.
Bilsinler ne büyük bir aþk olduðunu.
Bilsinler Senin alemlere Rahmet olan Rasülünü.
Bilsinler Senin affediciliðini. Onlar da gelsin Senin maðfiret kapýna.
Onlar da istesin Seni bizim istedigimiz gibi.
Rabb'im hayatýnda hiç Sana ibadet etmemiþ, içinde hiç Allah aþký olmayan,
imana susamýþ ama susuzluðunun kaynaðýný bilmeyen bu insanlara hidayet nasip et ne olur!

Ne olur Allah'ým;..

Senin içime koyduðun sevgiyle sevdim ben onlarý. Senin rýzan için arkadaþ dedim onlara.

Rabbim ben sadece bu dünya icin sevmiyorum.
Sevdiðim herkesi ahirette de birlikte olayým diye seviyorum.
Sana gelirken onlarla birlikte geleyim diye seviyorum. Yani herkesi seviyorum Sen;den ötürü.

Allah;ým! Ya sarýlýrsa yakama, ya bana derse o Büyük Günde, Neden anlatmadýn bana Rabbini?
Neden anlatmadýn bana cennet-cehennemi? Neden Rahmet Peygamberinden söz etmedin?
Neden bu ilahi düðüne beni de davet etmedin?

Sen benim arkadaþým deðil miydin?

Hani arkadaslar birbirlerine herþeyi anlatýrlardý. Sen bana neden anlatmadýn?

Bana neden bugünden haber vermedin? Neden, neden, neden?"
Allah'ým!! Ben ne yaparim bu sorularýn karþýlýðýnda? Ne cevap veririm, nasýl dayanýrým?

Omuzlarým kaldýrýr mý bu yükü?
Öyle bir yük, öyle bir yük ki Sana ve Rasülüne kavuþmanýn sevincini yaþatmayacak bana.
Çünkü bir þeyleri eksik býrakmýþým ben dünyada. Haketmemiþim ben bu sevinci..
Tam Sana kavuþtum derken bu arkadaþýmýn hakkýnýn altýndan nasýl kalkarým,
nasýl öderim bu vebali?

Rabbim Sen istersen, Sen ol dersen ne olmaz ki! Allahým onlarý da aramýza kat.
Onlarý da Sana yönelt. Onlar da sevsin Seni. Seni sevince zaten bulacak bütün güzelliði,
bütün doðruluðu.

Seni sevince ölümü de sevecek, peygamberleri de sevecek. Herþeyi, herkesi sevecek.
Seni seven neyi sevmemiþ ki? Ben acizim, birþey yapamýyorum duadan baska.
Elimden fazlasý gelmiyor. Senin sevgini yine ancak Sen koyarsýn onlarýn kalbine.
Sen yöneltirsin onlarý kendine.

Allahým! Yapabildiðim tek þey þu anda gözyaþlarýmla birlikte elimi açýp sana yalvarmak.

Yalvarýyorum hidayet nasip et onlara.
Asýl mutluluðu ver onlara ve onlar gibilere.

Ver onlara Allahým sevgini!
Yaðdýr Rahmetini!

Ve beni de bütün müslüman kardeþlerimi de affet Rabb;im

affet Rabbim

affet Rabbim

affet Rabbim

affet.....
Gönderen: 05.01.2008 - 21:39
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
safak_vakti su an offline safak_vakti  
169 Mesaj -
Allah Razı Olsun cok guzel bir paylasimdi.emeginize saglik.

Seni sevince ölümü de sevecek, peygamberleri de sevecek. Herþeyi, herkesi sevecek.
Elimden fazlasý gelmiyor. Senin sevgini yine ancak Sen koyarsýn onlarýn kalbine.
Gönderen: 05.01.2008 - 21:45
Bu Mesaji Bildir   safak_vakti üyenin diger mesajlarini ara safak_vakti üyenin Profiline bak safak_vakti üyeye özel mesaj gönder safak_vakti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
seni görmeyen göz neye yararki seni sevmeyen gönüller viranedir ya resul ALLAH
safak_vakti güzel katýlýmýn icin ALLAH RAZI OLSUN SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 06.01.2008 - 11:10
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ases su an offline ases  
RE: Yalvarıyorum..Hidayet Nasip Et Onlara
23 Mesaj -
[quote]Orijýnalý mev@

Rabbim ben sadece bu dünya icin sevmiyorum.
Sevdiðim herkesi ahirette de birlikte olayým diye seviyorum.
Sana gelirken onlarla birlikte geleyim diye seviyorum. Yani herkesi seviyorum Sen;den ötürü.

ellerine saðlýk çok güzel bir çalýþma.
Gönderen: 06.01.2008 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   ases üyenin diger mesajlarini ara ases üyenin Profiline bak ases üyeye özel mesaj gönder ases üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN ASES SELAM VE DUA ÝLE KALIN ÝNÞ
Gönderen: 06.01.2008 - 11:19
ases su an offline ases  
23 Mesaj -

AMÝN AMÝN AMÝN..................

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül
Gönderen: 06.01.2008 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   ases üyenin diger mesajlarini ara ases üyenin Profiline bak ases üyeye özel mesaj gönder ases üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Yüreðine saðlýk kardeþim

Samimi ve içten yapýlan bu duaya amin demekten baþka birþey gelmiyor elimizden. VE bizlerde bu duayý telaffuz ederek duana katýlýyoruz ve çevremizdeki sevdiðimiz kardeþlerimiz ve arkadaþlarýmýz için Onlara Hidayet nasp b et Rabbim diyoruz...

selam ve dua ile...
Gönderen: 06.01.2008 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mevsimlerin dosttu su an offline mevsimlerin dosttu  
51 Mesaj -
Allah Razı Olsun

gülSelam ve Dua ilegül
Gönderen: 07.01.2008 - 11:14
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
Omuzlarým kaldýrýr mý bu yükü?
Öyle bir yük, öyle bir yük ki Sana ve Rasülüne kavuþmanýn sevincini yaþatmayacak bana.
Çünkü bir þeyleri eksik býrakmýþým ben dünyada. Haketmemiþim ben bu sevinci..
Tam Sana kavuþtum derken bu arkadaþýmýn hakkýnýn altýndan nasýl kalkarým,
nasýl öderim bu vebali?

dua etmekten baþka bir þey gelebiliyor mu elimizden? bi gelebilse.. ben çok yaralýyým bu konuda...

Allahým herkese hidayet nasip etsin.. Allah razý olsun kardeþim yüreðine saðlýk..

selam ve dua ile..
Gönderen: 07.01.2008 - 12:53
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
sizlerdende rabbým razý olsun kardeþlerim güzel dilekleriniz katýlýmlarýnýz icin bin mukabele dualarda buluþma umuduyla selam ve dua ile kalýn inþ
Gönderen: 07.01.2008 - 12:57
havva nene su an offline havva nene  
83 Mesaj -
amin amin......affuke ya ALLAH !!!!!
Gönderen: 07.01.2008 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   havva nene üyenin diger mesajlarini ara havva nene üyenin Profiline bak havva nene üyeye özel mesaj gönder havva nene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
RE:
371 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ases

AMÝN AMÝN AMÝN..................

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Gönderen: 07.01.2008 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 866 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59748 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.