ivermektin generique kaletra dexamethasone fluvoxamine dexamethasone naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » Laz icadi

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Laz icadi
Moderator

4254 Mesaj -
Laz icadý
Dunya Genetik Projeler Yarismasi yapiliyormus. Tum ulkelerden genetik
profesorleri yarismaya calismalari ile katilmis. Ilk Fransiz
profosorün calismasinin basina gelmisler. Juri baskani calismasinin ne
oldugunu sormus
Fransiz profösör baslamis anlatmaya:Ben inek genleri ile tavuk genlerini
birlestirdim,otraya çikan
mahlukatin eti kirmizi et kadar lezzetli, beyaz et kadar saglikli oldu demis..
Ardindan diger çalismalari ulke ulke gezmeye baslamislar. Sira gelmis
Turkiye'den bizim Laz profesore,
Juri baskani:
-"Sizin calismaniz nedir?" diye sormus.
Laz profesor anlatmis:
"Ben demis, karpuz genleri ile hamambocegi genlerini birlestirdim!"
Birden tum juri uyelerinden bir kahkaha kopmus ve baskan Laz
profesore
"Bu calisma ne ise yarar?" diye sormus.
Laz profesor:
"Acayip ise yariyor, karpuzu kesiyosun, cekirdekleri kaçisiyoo
Gönderen: 24.12.2007 - 18:56
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
575 Mesaj -
"Acayip ise yariyor, karpuzu kesiyosun, cekirdekleri kaçisiyoo
Gönderen: 22.03.2008 - 19:54
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
sevinçli
Gönderen: 22.03.2008 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
1420 Mesaj -
üzüntülü üzüntülü ya bunun bide zeytinli fýkrasý vardý. yýllarca zeytin yiyememiþtimüzüntülü
halada zaman zaman aklýma gelirr cok kötü.

uzun süre karpuzda yiyemeyecegim anlaþýlan
Gönderen: 22.03.2008 - 23:29
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
şeymanur_571 su an offline şeymanur_571  
4 Mesaj
çok güldüm yaa ...sevinçlilaza bak sen süper bence mantýklý....!
Gönderen: 14.05.2008 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   şeymanur_571 üyenin diger mesajlarini ara şeymanur_571 üyenin Profiline bak şeymanur_571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
demm@hum su an offline demm@hum  
RE: Laz icadi
26 Mesaj -
allah razý olsun rabbim bizlere hep bööle gülmeyi güldürmeyi nasip etsin
Gönderen: 14.05.2008 - 17:42
Bu Mesaji Bildir   demm@hum üyenin diger mesajlarini ara demm@hum üyenin Profiline bak demm@hum üyeye özel mesaj gönder demm@hum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
Zeytin Testi

Akýl hastanesinden iki deliyi salývereceklermiþ. Doktorlar kendi aralarýnda Þunlara son bir test yapalým da görelim akýllarý baþlarýna gelmiþ mi demiþler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa basýna çaðýrmýþlar. Masanýn üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlý hamamböceði dökmüþler ve Buyrun beyler, yiyiniz. demiþler.Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldýrmýþ, ötekisi araya girmiþ, Önce kaçanlarý yiyelim, öbürleri nasýl olsa duruyor!
Gönderen: 14.05.2008 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 861 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64752 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.