budesonide generique stromectol stromectol generique kaletra dexamethasone seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ana

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Mehmed İhsan USLU su an offline Mehmed İhsan USLU  
Ana
32 Mesaj -
Sakýn hiç vefasýz deme oðluna
Ben senin hasretin çekerim ana.
Bir caným var feda olsun yoluna
Sadece rýzaný isterim ana.

Anlatamam size olan sevgimi
Deniz mürekkep olsa daðlar kalemi
Arz ederim selam ve hürmetimi
Daima duanýz beklerim ana.

Dertliyim ilaç yok yaralarýma
Hep siz girersiniz rüyalarýma
Hiç cevap gelmiyor mektuplarýma
Yoksa böylemidir kaderim ana.

Bunca yýldýr gurbet elde gezerim
Bir çürük ipliðe hülya dizerim
Size zaman zaman mektup yazarým
Acele cevabýn beklerim ana.

Haber sorarsanýz Kars civarýndan
Neyi olsun baþka soðuklarýndan
Deðil mi vataný sevmek imandan?
Nihayet vatandýr, severim ana.

Ölürsem taþýma 'Garip' yazsýnlar
Mezarýmý gurbet ele kazsýnlar
Ýsterim dostlarým aðlamasýnlar
Ne olsa bir garip askerim ana.

Budur arz'uhalim demeyin neden
Garibim gurbete alýþmýþým ben
Hiç þaným, þöhretim olmasa da ben
Fatihler soyundan bir erim ana...

Mehmed Ýhsan Uslu
A N T A L Y A
Gönderen: 08.12.2007 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   Mehmed İhsan USLU üyenin diger mesajlarini ara Mehmed İhsan USLU üyenin Profiline bak Mehmed İhsan USLU üyeye özel mesaj gönder Mehmed İhsan USLU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 670 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64641 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.