ivermectin dexamethasone kaletra kaletra colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Yüregimi bir gül cizdi......

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Yüregimi bir gül cizdi......
595 Mesaj -

Yüreðimi Bir Gül Cizdi

Gülün dikeni battý dün parmaðýma, ve hala

gülümseyerek bakýyorum parmaðýmdaki küçük sýyrýða...

kýzamadým...

çünkü gülün dikeni batmadan önce þükretmiþtim;

" Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmýþsýn " demiþtim.

Kýzamadým, çünkü bir

dakika önce güzel kokusunu sineme çekmiþtim,

bakmaya kýyamamýs

dokusuna hayran kalmýþtým, çünkü

batmadan önce yüreðime koymuþ

onu sevmiþtim...

dikenini unutmuþ muydum?

unutmuþtum dikenini...

unutmuþtum iste....

acýtmayayým diye dokunmaya çekindiðim gül,

ince ve derin bir yara

açmýþtý parmaðýma...

gülümsedim yarayada...

süzülen iki damla kanada...

çünkü o yarayý açan bakmaya kýyamadiðým

o güldü...

sevdiklerimizin yüreðimizde actýklarý yaralarda

aslýnda o gülün açtigi yara

gibi deðil miydi...???

ince ve derin bir yara...

aslýnda çok önemsiz gibi görünse de her

kýmýldadiðinizda yüreðinizi

inceden sýzlatan bir yara...

ama dostlarýnýz o yarayý açmadan önce

siz

muhabbet dolu kokularýný

sineye çekmiþtiniz, zamaný,

mekaný ve kalbinýzý paylaþmýþtýnýz...

yarayý açmadan önce siz onlarý

kalbinize koymuþtunuz...

kýzabilirmýydýnýz...??

kýzamazdýnýz elbet...

sevdiklerimizin açtýklarý yaralarda

o gülün açtiði yara gibi ince ve derin...

ama yârimiz o yarayý açmadan önce biz

þükretmistik, kokusunu sinemize

çekmis, bakmaya kýyamamýþtýk...

dikenini unutmuþ muyduk...???

unutmuþtuk tabi...

ama biz gülümsemeliyiz yaraya...

belki süzülen iki damla kanada...

gülümsemeliyiz iþte....

çünkü o yarayý açmadan önce biz onu

KALBÝMÝZE

koymuþtuk ve sevmiþtik...

Gönderen: 06.12.2007 - 18:30
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyd82 su an offline zeyd82  
RE: Yüregimi bir gül cizdi......
56 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~YaZGuLu~

çünkü o yarayý açan bakmaya kýyamadiðým

o güldü...
[/red][/B][/CENTER]

yüreðine saðlýk...
Gönderen: 06.12.2007 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   zeyd82 üyenin diger mesajlarini ara zeyd82 üyenin Profiline bak zeyd82 üyeye özel mesaj gönder zeyd82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
merve_can su an offline merve_can  
8 Mesaj
Yazgülü kardeþim yüreðine saðlýk!....
bu sevgi þuanda benim hayatýma yön vermekte...sevdiðim insaný, insanlarý yüreðime koyduðum için ne yaparlara yapsýnlar asla onlardan vazgeçemiyorum...asla gurbete gönderemiyorum.onlarý sýlada býrakýp kendim gidiyorum ve yine dayanamayýp vuslata koþuyorum Rabbimin vediði o sevgiyle...sadece anlýktýr kýrýlmalarým çoðunu farkettirmem bile ve kýrgýnlýklarýmý yaðmur sedasýyla çözerim hep sessiz...umutlu...sevgi dolu kýrgýnlýklarým.ve üzerine titrediðim güller kadar güzel...sevmek deðer vermek! ve sevgini hep göstermek.......çok seviyorum Ya Rabbim; bu sevginin hakkýný verebilmeyi nasib et....
.............................................................................................DUA ÝLE.....Güle Güle
Gönderen: 06.12.2007 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   merve_can üyenin diger mesajlarini ara merve_can üyenin Profiline bak merve_can üyeye özel mesaj gönder merve_can üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
210 Mesaj -
emeðine saðlýk yazgulümm göz kırpma
Gönderen: 06.12.2007 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 808 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59639 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.