hydroxychloroquine kamagra generique kaletra ivermektine generique rhinocortcordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Menzil Kerameti...

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Menzil Kerameti...
58 Mesaj -
Adýyaman Menzil de bir mübarek var bilirmisiniz ? sevinçli kim bilmez ki dimi...
,

Birgün Sofinin birine diyorlar ki : mübarek yaðmur yaðdýðý zaman ýslanmýyor sevinçli üzerine yaðmur düþmüyor diyorlar sevinçli

Sofi tabi merak ediyor acaba gerçekmi diye... Yaðmurlu birgün mübareði caminin kapýsýnýn önünde bekliyor. Mübarek ayakkabýsýný giyip çýkýyor. Yanýndaki hizmetli þemsiyeyi açmak istiyor, þemsiyeyi açmamasýný istiyor. Mübareðin olduðu yere hiç yaðmur düþmüyor ! Sofiye dönüyor ve diyor ki : BURASI KERAMET KAPISI DEÐÝL ! BURASI MUHABBET KAPISI !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Birgün mübareðin sofilerinden birinin kafasý birþeye bozuluyor. Yanýndaki sofilere ben gidiyorum diyor. Nereye gidiyorsun diye soruyorlar. Ben bar a içki içmeye gidiyorum diyor !!!
Gerçekten de sofi içki içmeye doðru gidiyor ! Tam Bar ýn kapýsýna geliyor Birde ne görsün mübarek bar ýn kapýsýnda bekliyor !!! Mübarek sofiye diyor ki :: hadi gir de göreyim !!! Hadi girde göreyim !!! Sofi Korkup kaçýyor Tevbe ediyor .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bunu bana KOMUTANIM anlatmýþtý sevinçli askerde iken...
Komutaným bir gece beni çaðýrdý o gece nöbetçiydi (kendisi sofidir bu arada )
Benim bir kýz kardeþim vardý. Almanyada þu an Çok Lüks bir yaþamý var .
Ama kendisi diskodan bardan çýkmayan birisi eþi de öyle Tamamen berbat bir yaþam !
Kendisi Türkiyeye geldiði zaman çok anlattým çok konuþtum ama beni dinlemedi. Mübareðe götüremedim !!! diyor .

Bir ara Adýyaman menzile mübareði ziyarete gittim. Ondan kýz kardeþim için onun bu hayatý býrakýp sofiye olmasý için çok dua istedim mübarekten . Mübarek dua ederiz inþallah dedi.!
Aradan hayli zaman geçti. Kýz kardeþim Almanya da bir ev yaptýrýyorlardý. Ev Tamam olunca yerler için fayans döþemek istemiþler. Bir fayansçý ustasý bulup geliyorlar. Fayansçý Almanya da Mübareðin Vekili çýkýyor !!! Her geldiðin de anlatýyor Mübareði
Öyle anlatýyor ki Bu iki insan da muhabbet hasýl oluyor ! VE ÝKNA OLUYORLAR O PÝS YAÞAMI TERK EDÝP DÝSKO BAR HAYATINI TERK EDÝP MÜBAREÐÝN SOFÝLERÝ ARASINA GÝRÝYORLAR ! (BÝR DUA BEREKETÝ ÝLE ) sevinçli

Kardeþlerim bunun gibi binlercesi var ben sadece 3 tanesini anlatabildim. Bu Mübareðin kapýsý o kadar büyük ki ALLAH ONDAN RAZI OLSUN !:(ağlarağlarağlarağlar aðlýyasým geldi ya inanýn tüylerim diken diken oldu. ÝNÞALLAH GÜNÜN BÝRÝNDE SÝZDE GÝDERSÝNÝZ

SELAMULLAHÝ ALEYKÜM...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hakyolislam tarafından, 05.12.2007 - 13:57 tarihinde.
Gönderen: 05.12.2007 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   hakyolislam üyenin diger mesajlarini ara hakyolislam üyenin Profiline bak hakyolislam üyeye özel mesaj gönder hakyolislam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakyolislam su an offline hakyolislam  
Bu da başka bir Menzil Kerameti...
58 Mesaj -
Bunu osman amca diye bir sofi anlattý sevinçli
Osman amca menzil ziyaretine gidiyor yanýna da bir çift fazladan ayakkabý alýyor (neden aldýðýný da bilmiyor ) Neyse menzile varýyor. Menzil çay ocaðýnda sofiler ile muhabbet ediyor. Bakýyor ki sofinin birisi uzun burunlu bir ayakkabý giymiþ ! Kalbinden onu beðenmiyor sevinçli Neyse namaz vakti geliyor, namazý kýlmaya gidiyorlar.
Osman amca namazý kýlýp geldikten sonra tekrar çay ocaðýna oturmaya gidiyor .
Bir de bakýyor çay ocaðýna takunya ile bir sofi geliyor (kalbinden ayakkabýsýný beðenmediði sofi ) Hayrola sofi ne oldu diyor sevinçli Sofi diyor ki ya sorma kuraban camiden çýktým bir de baktým ayakkabý yok yok olmuþ sevinçli ,
Osman amca yanýnda getirdiði ayakkabýyý ona veriyor sevinçli
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gönderen: 05.12.2007 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   hakyolislam üyenin diger mesajlarini ara hakyolislam üyenin Profiline bak hakyolislam üyeye özel mesaj gönder hakyolislam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakyolislam su an offline hakyolislam  
Konu icon    Menzil Kerameti...
58 Mesaj -
kahkaha Sofinin Birisinin baþýndan bir olay geçiyor sevinçli
Ozamanlar sanýrým baþka bir mübarek var menzil de
Neyse sofi menzile gidiyor tabi üzgün sevinçli
Mübarek soruyor hayrola sofi ne oldu ?
sofi cevap veriyor : Ben köyümde iken eþþeði aldým daða oduna gittim ! orda dereden geçerken eþþek dereye yuvarlandý SÝZE HÝMMET DEDÝM AMA GELMEDÝNÝZ NEDEN ? DÝYOR .

mÜBAREK SOFÝYE DÝYOR KÝ bak sofi sen daða oduna gittin eþþek tam dereden yuvarlanacak iken sen :HÝMMET SEYDA dedin . Biz tam geliyorduk yetiþecektik ki sen HÝMMET SADATLAR dedin biz el baðladýk (edepten) Tam sadatlar Geliyordu yetiþeceklerdi ki sen : HÝMMET YA RESULALLAH dedin. sadatlar da el baðladýaglaedepten)
Tam resulü ekrem yetiþiyordu ki senin eþþek dereye yuvarlandý sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 05.12.2007 - 14:29
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 844 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58120 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.