chloroquine ivermectine generique kaletra lopinavir ritonavir stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » En Komik Gerçek Olaylar

önceki konu   diğer konu
1 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
En Komik Gerçek Olaylar
43 Mesaj -
En Komik Gerçek Olaylar
GOOGLE’DEN BLOGCU HASAN SANCAK
BLOGCU NOTER ONAYLI RÜYA YAZARAK GERÇEKLERÝ OKUYUNUZ…
Baþýnýzdan geçen en komik olaylarýn kitabýný çýkartacaðýz. Þüphesiz baþýnýzdan çok komik olaylar geçmiþtir. Bu olaylarýn insanlar tarafýndan okunmasýný, duyulmasýný, yayýnlanacak kitapta yer almasýný istiyorsanýz; yapacaðýnýz tek þey adýnýzý ve soyadýnýzý, adresinizi ve baþýnýzdan geçen bu olayý yazarak bizi bilgilendirmenizdir. Nasýl güldürmek istiyorsanýz serbestsiniz. Yazýlarýnýzý bekliyorum...
Size bir telefon kadar yakýnýz
ANNEN ÇOK ÝYÝYMÝÞ. HÝÇ MERAK ETME
22.04.2003 tarihin de Samsun Týp Fakültesi Kadýn Hastalýklarý bölümünde sezaryenle doðum yapan bir bacýmýz devamlý sýzlanýyor. Of anam! Of anam! Beyi de bir aþaðý bir yukarý koþuyor. Onun isteklerini yerine getiriyor. Kadýn tekrar
Of anam. Of anam diye baðýrmaya baþlayýnca... Fýrýncý olan kocasý kendisine cevap veriyor. Cep telefonuyla anneni aradým.
ANNEN ÇOK ÝYÝYMÝÞ.HÝÇ MERAK ETME!..
HAYIR, BEN ABLASIYIM
23.04.2003 Çarþamba Günü 19 Mayýs Üniversitesi Týp Fakültesi'nde Þazen Kundak (Asistan) onun yanýna bir hasta geliyor. Elinde de bir tas mýsýr çorbasý var. Ameliyat olan hastaya bu çorbayý içirebilir miyim? Diyor. Doktor haným da o ora birisiyle konuþuyor. Bir taraftan da onu dinliyor. Hayret eder bir þekilde. Haným sen deli misin?
Cevap Hayýr. Ben onun ablasýyým.
ALO BABA BEN CEBRAÝL!
24.04.2003 PERÞEMBE Günü Eþim Gülten Sancak 19 Mayýs Üniversitesi Týp Fakültesi'nde ameliyat oluyor. Biz de sýkýntýlý bir þekilde onun oradan saðlýkla çýkmasýný bekliyoruz. Bu arada 5–10 metre ilerde bir kiþi babasýný arýyor. Babasýna sesini yetiþtiremiyor. Birden cep telefonu karþýda çalmaya baþlýyor. Babasýnýn kulaklarý duymuyor. Evlat baþladý babasýna baðýrmaya.
Alo Baba Ben Cebrail, Ben Cebrail!

Reha Muhtar Beni Karabasandan Kurtardý !..

NOT: Reha Muhtar’ýn beni kurtarmýþ olduðu kâbus, Ocak 2001 yýlýnda Samsun’un Alaçam ilçesinde görülmüþtür. Anlatýlan iki kâbus da tamamen gerçektir.

Saygýdeðer Okuyucu,

Yýllardýr gecelerimi kâbusa çeviren Karabasan (Davara) denen illet yakamý bir türlü býrakmamaktadýr. Týp dilinde buna “Uyku Felci” denmektedir. Bazýlarý da bunun “Cin” olduðunu söylemektedirler. Yazým, görülen Karabasandan sonra Reha Muhtar’a yazýlan teþekkürdür. Bu olaylarla ilgili olarak baþýmdan geçen ve diðer vatandaþlardan dinlediðim olaylarý ”EN KOMÝK GERÇEKLER” kitabýmda okuyuculara buluþturacaðým. Bu yazým faksla Reha Muhtar’a da gönderilmiþtir. Anlatýlan ikinci olay ise, ilk defa bana musallat olan, Karabasanla ilk defa tanýþmamýzýn ürünü olan gerçek kâbustur.

“REHA MUHTAR BENÝ KURTAR!”
TEÞEKKÜR
Saygýdeðer Reha Muhtar’a,

Þahsýmý tanýtan bir yazý ile birlikte yazmýþ olduðum þiirimi de size gönderiyorum. Niçin teþekkür ettiðimi merak etmiþsinizdir. Konuyu okuduðunuz zaman bunu anlayacaksýnýz. Karabasanla ilgili olarak görmüþ olduðum bir kâbusu sizinle paylaþmak istedim. Bu anlattýðým durum uydurma deðildir. Tamamen görülen bir kâbusun açýklanmasýdýr. Ama gerçekten çok komik. Beni büyük bir sýkýntýdan kurtardýnýz. Bu tamamen bana aittir. Baþkasý sahip çýkmasýn diye size anlatýyorum. Karabasaný bilir misiniz? Bunu duydunuz mu? Bu çok deðiþik bir duygu. Kimisi týp dilinde buna “Uyku Felci” ,kimisi de “Cin” diyor, Toplumda bu hastalýðýn pençesinde olan binlerce insan vardýr. Bir akþam bunu da canlý yayýnda gündeme getirip çözüm yolu bulursanýz çok sevinirim.
Yataða yattýðým zaman Karabasan- Davara üstüme çullandý. Baðýrýyorum. Hâlbuki ben öyle zannediyorum, Aslýnda baðýrmýyorum. Sesim çýkmýyor. Ben, sesimin çýktýðýný zannediyorum. Rüyada olduðun hâlde kendini uyanýk zannediyorsun. Hanýmýn ismi Þengül baðýrýyorum. Þengül! Beni kurtar! Beni kurtar! Hanýmdan ses seda çýkmýyor. Bir taraftan da onunla mücadele ediyorum. Ondan kurtulamýyorum. Hanýmý sallýyorum, tekme atýyorum, çimdikliyorum… Bunlarý da yaptým zannediyorum. Hâlbuki bir tarafýmý oynatamýyorum. Çok karmaþýk bir durumdur. Bir taraftan uykudasýn, bir taraftan rüya görüyorsun, içinden dua okuyorsun… Bunlarýn hepsini uykuda yaptýran mahlûkun esiri olmuþ oluyorsunuz. O,sizi tamamen teslim almýþ oluyor. Allah kimsenin baþýna böyle bir durum vermesin. O anda can çekiþen bir insan durumundasýnýz. Sizi biri uyandýrmazsa boðulmak üzere kalýyorsunuz.
Hanýmdan ses çýkmayýnca aklýma nereden geldiyse baþlýyorum baðýrmaya. “Reha Muhtar Beni Kurtar!” Ýnanýn sizin isminizi duyan Karabasan üstümden öyle çabuk kaçtý ki! Bir karabulut tufanýndan kurtuldum. Bilmiyorum bunun bir anlamý var mý? Bundan sonra baþýma böyle bir durum geldiði zaman kimseden yardým istemeyeceðim. Sizin isminizi söylemek inan ki yetti. Bundan sonra Karabasanlarýn vay hâline. Bu olayla ilgilenirsiniz ilgilenmezsiniz pek umurumda da deðil. Beni büyük bir sýkýntýdan kurtardýðýnýz için size bu yazýmý yazdým.
Saygýlarýmla.

ÝLK GERÇEK KARABASAN KÂBUSU !..
KONU:Bir yaz mevsimi.Rüyamda kýþ görüyorum.Dýþarýda kar, kýþ kýyamet..Birden bire yattýðým odanýn penceresi ardýna kadar açýlýyor.Tül ve perde rüzgarýn tesiriyle tavana doðru çýkýyor.Pencere demirlerinden 2,5-3 metre boyunda Þeytana benzer bir yaratýk.süzülüyor.Boyu önce tavana deðiyor.Sonra da ayaklarýmdan baþlayarak yukarý doðru salyalý aðzý baþýma doðru yanaþýyor.Beni tam aðzýyla kafamý yutacaðý zaman ya Allah deyip buna bir tekme salladým. Bismillahirrahmanirrahim diyerek kalktýðým zaman ýþýðý yaktým. Yorganýn üstümde deðil, kapýnýn yanýnda olduðunu gördüm.

YOK ET KARABASANI
KURTARALIM HASAN'I

Kâbus oldu geceler
Hiç çýkmýyor heceler
Soru üstüne soru
Anlamsýz bilmeceler
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Öbür adý Davara
Ýnsaný sokar dara
Göðsüme bastýrýyor
Kalpte açtýrýr yara
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Hep üstüme çöküyor
O kirini döküyor
Beynimi yüreðimi
Ciðerimi söküyor
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Hastanede yatýrdý
Ýðnesini batýrdý
Feryatlar arasýnda
Nefesimi bitirdi
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Ses soluðum çýkmýyor
Kimse bana bakmýyor
Þaþýrýp kalýyorum
Canlar ýþýk yakmýyor
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Bitirir sarar beni
Ortadan yarar beni
Rabbim üstümden defet
Döndürüp karar beni
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Sanki bir karabulut
Daim atar bana þut
Bastýrýyor durmadan
Ne et kaldý ne de but
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Beni konuþturmuyor
Canla danýþtýrmýyor
Kemendi boyna attý
Zorluðu aþtýrmýyor
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Boðazým düðüm düðüm
Bulamadým bir çözüm
Bu ne biçim sýkýntý
Yüreðim atar güm güm
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Bu ses Hasan'ýn sesi
Ha kaybettim nefesi
Yok ederim Davara
Tutsam sendeki fesi
Yok et Karabasaný
Kurtaralým Hasan'ý
Gönderen: 05.12.2007 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   HASAN SANCAK üyenin diger mesajlarini ara HASAN SANCAK üyenin Profiline bak HASAN SANCAK üyeye özel mesaj gönder HASAN SANCAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 892 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57738 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.