colchicine ivermectine stromectol stromectol colchicine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » dvd`ye filim yuklemek nasil!!!??

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
muratsivasli58 su an offline muratsivasli58  
Konu icon    dvd`ye filim yuklemek nasil!!!??
14 Mesaj -
selamun aleykum arkadaslar,
simdi,ben bu islerin acemisiyim,ben nokia tlf la cektigim goruntuleri izleyebiliyorum(siteden bi arkadasin sayesinde) ama nasil dvd ye yukleme(brande)yapabilirim??? bana aciklamali veya goruntulu anlatabilirmisiniz????bir turlu beceremedim.
sagolun,saygilar.
Gönderen: 04.12.2007 - 01:19
Bu Mesaji Bildir   muratsivasli58 üyenin diger mesajlarini ara muratsivasli58 üyenin Profiline bak muratsivasli58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Ve aleykum selam,
Dvd'ye hangi formatta yazmak istiyorsunuz, yani cep telefonunuzdaki videoyu direk dvd'ye mi atmak istiyorsunuz, tam anlayamadým...
Gönderen: 08.12.2007 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
14 Mesaj -
selamun aleykum,oncelikle islam aleminin kurban bayrami hayirli ugurlu olsun .

kardes,ben hangi formatta falan bilmiyom o ne oluyorsa?evet ben nokia ve kucuk digital sony foto makinasiyla cektigim goruntuleri dvd ye aktarmak istiyorum ama nasil??bende su an sadece nero var..
bu arada bir sorum daha var,windows xp pro mu? yoksa windows xp home mi daha iyi pc?? tesekkurler,saygilar.
Gönderen: 21.12.2007 - 01:33
Bu Mesaji Bildir   muratsivasli58 üyenin diger mesajlarini ara muratsivasli58 üyenin Profiline bak muratsivasli58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator

1295 Mesaj -
V.a.s. Sizin de bayramýnýz mübarek olsun..
Ben de nero kullanýyorum, ama hangi sürümü kullanýyorsunuz bilmiyorum oyüzden görüntüler biraz deðiþik gelebilir ama yapacaklarýnýz ayný þeylerdir..

Yukarýdaki resimde gördüðünüz gibi Veri Dvdsi yaratý seçiyorsunuz..(Neronuz Ýngilizceyse de simgelerden çýkarabilirsiniz, ayný simgeler vardýr..)

Çýkan sayfada sað taraftaki Ekle'yi seçtiðinizde baþka bir menü daha açýlýyor ve oradan bilgisayarýnýzdaki istediðiniz dosyayý bulup ekliyorsunuz..
Dosya eklemeyi bitirince de sað alttaki Ýleri'yi seçiyorsunuz..

Buradan da hiç bir deðiþiklik yapmadan yine Yak veya Next'e týklýyorsunuz ve dvdye yazma baþlýyor, tabii ki boþ bir dvdyi dvd rom a yerleþtirmiþ olduðunuzu varsayýyoruz..sevinçli
Bir sorununuz olursa yazarsýnýz yine.. Selametle..
Gönderen: 22.12.2007 - 20:29
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
14 Mesaj -
allah razi olsun senden,cok guzel anlatmissin,denemeyi en kisa zaman da yapacagim,herhangi bir hata olursa yazarim,tesekkurlerr.(nereden cattik bu adama deme haa).
Gönderen: 24.12.2007 - 01:42
Moderator

1295 Mesaj -
Est. yardým edebiliyorsam ne mutlu, Rabbim cümlemizden razý olsun inþ..
Önceki mesajýnýzda sorduðunuz soru gözümden kaçmýþ kusura bakmayýn; Win xp pro, home'dan daha iyi bir iþletim sistemidir, Xp Home, ev kullanýcýlarý için tasarlanmýþtýr ve bazý uygulamalarý desteklememektedir örneðin bilgisayarýnýza bir web server kuramazsýnýz (IIS)..Ama normal kullaným için XP Home un özellikleri de yeterli olacaktýr..göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RuZGaR tarafından, 25.12.2007 - 18:42 tarihinde.
Gönderen: 24.12.2007 - 12:17
Konu icon   
14 Mesaj -
selamun aleykum,degerli kardesim,oncelikle gostermis oldugun ilgi ve yardimindan dolayi tesekkur ederim.sizin tarif ettiginiz sekilde denedim olmadi,.fotolari yukluyor ama filim karelerini yuklemiyor.nokia goruntuleri MP4.Digital kameranin goruntuleri MPG bu bilgi isine yarar belki.Simdi cevremde pc le ugrasan tanidik olmadigi icin bu yolla isimi gormeye calisiyorum kusura bakmayiniz. .
Gönderen: 28.12.2007 - 01:30
Moderator

1295 Mesaj -
A.s.
Açýkçasý biraz araþtýrmam gerekti o yüzden geç cevap yazabildim kusura bakmayýn..
Neroda ilk resimde Veri Dvdsi'ni seçtiyseniz, aslýnda bütün formatlarýn yazýlabilmesi gerekiyor, ama tabi bu arada oluþturacaðýnýz Dvdyi nerede izlemek istediðiniz de önemli, Veri Dvdsi þeklinde oluþturduðunuz Dvdyi bir Dvd playerda izleyemeyebilirsiniz ama yine bir bilgisayarda izlemek istiyorsanýz sorun olmaz.
Ayrýca Dvd Video Yarat kýsmýndan da mpg dosyasý eklemeyi denedim ve oradan da ekledi, siz de niye olmadý anlayamadým..telaşlı Dosyalarý ekleyebiliyor musunuz yoksa ekleyip dvdye yazdýrdýðýnýz dosyalar mý okunmuyor?
Gönderen: 07.01.2008 - 17:12
14 Mesaj -
selamun aleykum,evet kardesim,ben fotolar ve nokia tlfn ve digital fotograf makinasindan pc`ye yukledigim goruntuleri DVDye nero araciligiyla gostermis oldugunuz gibi yuklemeye calistim,fakat sadece fotolari dvd playerda gosteriyor,yani video goruntuleri gostermiyor,sebebi benim icinde bir soru isareti.
Bir kac kisiye bu konuda yardim talebinde bulundum,cozum olursa
sizi bilgilendiririm.ALLAHA Emanet Olun Güle Güle
Gönderen: 09.01.2008 - 23:19
Moderator

1295 Mesaj -
Hmm.. evet dvd playerda görüntülemek istiyorsanýz dediðim þekilde Veri diski oluþturdan yaptýðýnýz takdirde göstermeyebilir, onun için de Neroda yukarýdaki sekmelerden Fotoðraf ve Video olanýndan - simgesinde film þeridi ve video görüntüsü var- Dvd Video(vr) Yarat veya Deðiþtir'den oluþturursanýz dvdnizi, videolar da dvd playerda görünecektir inþ..
Gönderen: 09.01.2008 - 23:29
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 840 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57175 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.