ivermektine stromectol generique colchicine stromectol ivermectin luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Ravdanin Canlari Canim Geldi Hosgeldin Dermisiniz

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Ravdanin Canlari Canim Geldi Hosgeldin Dermisiniz
714 Mesaj -
Sevgili ravda dostlarim abilerim ablalarim ( yaf pazarlamaci gibi oldu be abiler ablalar buyrunnnnnnn ) kahkaha Neyse canlar ben bu siteyi cok sevdigim icin hayatta en cok deger verdigim dostumuda buraya davet ettim.Yani bir nevi hayatini karattim.Benim gibi tiryaki olursa vay haline kahkaha

Simdi sizlerle tanistirmak istiyorum canimi.Kendisi imam hatipten can dostum hala gorustugum en sevdigim dostumdur.Suan bastaki muslumanim diyen ama muslumanin yapmasi gereken en onemli ibadetlerden biri olan basortuyu yasaklamaya cesareti olan insanlarin butun engellemelerine ragmen onunu kesememislerdir.Haksizliga boyun egmemek icin avukat olucaktir kendisi.Benim canim arkadasima hosgeldin demenizi bekliyor beni benimseyip kolladiginiz gibi onuda benimsemenizi temenni ediyorum. ( Laf aramizda o daha usludur sakindir benim asabi degildir.Yani korkmaniza gerek yok ikinci bir beyzami geliyo diye ) kahkaha

HOSGELDIN CANIM ARKADASIM UMARIM OVDUGUME VE BURAYA GELDIGINE DEGICEK BIR ORTAM BULURSUN.BENI KIRMADIGIN ICIN TESEKKUR EDERIM CANIM. gülgülgül

Gönderen: 01.12.2007 - 14:46
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Canýn arkadaþýn hoþgelmiþ sefalar getirmiþ...
Ýsim olarak kim olduðunu okuyamadým ama sanýrým .... geldi...sevinçli
Üyeliði þimdiden hayýrlý olsun...
Bu sevinciniz bile insanýn içine secinç veriyor...
ALLAH her daim sizi ve sevdiklerinizi sevindirsin ÝnþaAllah.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rifat56 tarafından, 01.12.2007 - 17:30 tarihinde.
Gönderen: 01.12.2007 - 14:56
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Abisi,

Adýma Konuþabilirim, Ben Senden Bugüne Kadar Bir Asabilik görmedim,

Hoþ Bir Kardeþlik,
Sadece Eklemeleri ile deðil, Yüreði ilede Burda Olan Bir Karekter gördük.........

O sebeble,
Hiç Korkumuz Olmadý,
Aksine Vakarlý Samimi, Sýcakkanlý bir Kardeþin, Sevgisini Güzelliklerini Tadmak nasip oldu Eklemelerde............

Her Gelen NurBeyza Kardeþimiz gibi Olsun,
Kayýp deðil, Çok büyük kazançtýr..........

Kardeþimize Hoþ geldin diyorum............
Gönderen: 01.12.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý akinzen

Abisi,

Adýma Konuþabilirim, Ben Senden Bugüne Kadar Bir Asabilik görmedim,

Hoþ Bir Kardeþlik,
Sadece Eklemeleri ile deðil, Yüreði ilede Burda Olan Bir Karekter gördük.........

O sebeble,
Hiç Korkumuz Olmadý,
Aksine Vakarlý Samimi, Sýcakkanlý bir Kardeþin, Sevgisini Güzelliklerini Tadmak nasip oldu Eklemelerde............

Her Gelen NurBeyza Kardeþimiz gibi Olsun,
Kayýp deðil, Çok büyük kazançtýr..........

Kardeþimize Hoþ geldin diyorum............

Evet rifat abi dogru tahmin.Tesekkur ederim kendi adima.

Abim ya valla cok duygulandim simdi ağlar Allah razi olsun.Inan bende senin bi gonlu kocaman,insan sevgisiyle dolu,insanlari oldugu gibi kabullenebilen YUCE YUREK abimi tanidigim icin cok memnunum.Can abimm gül

Gönderen: 01.12.2007 - 15:23
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Akinzen abimize katiliyorum..

Hos Gelmis mücahidemiz biiznillah, mevla hayrli katilimlarda bulundursun. Bizleri biribirimize faideli kilsin...

Onur duyariz, hic olmazsa ravdamizin avukati olur göz kırpma

Nur Beyza, yüregi güzel insan... Allah c.c. azi Olsun...

Gönderen: 01.12.2007 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mylawyer su an offline mylawyer  
3 Mesaj
Allah razý olsun benide aranýza aldýðýnýz için inþallah güzel ve samimi bir ortam oluþur ve bu samimiyet çerçevesinde biþeyler paylaþabiliriz..Caným dostum benim için çok güzel þeyler yazmýþsýn bunlarý okurken inan çok aðladým ve o eski mektuplarýmýzý aradým sonra baktým tekrar aðladým.Caným biz neydik þimdi nerelerdeyiz rabbim dostluðumuzu sonsuz kýlsýn inþ.
Sumeyra cým saðolasýn böyle güzel bir göreve beni layýk görmüþ olman bile çok güzel.Rabbim arkadaþlýðýnýzý ve arkadaþlýðýmýzý daim kýlsýn inþ
Allah razý olsun hepinizden...selametle kalýn...
Gönderen: 01.12.2007 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   mylawyer üyenin diger mesajlarini ara mylawyer üyenin Profiline bak mylawyer üyeye özel mesaj gönder mylawyer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Sumeyracim canim benim yuregi guzel olan insan guzel gorurmus karsisindakini.Cansin gül

Canim dostum mylawyer gulum ne demek her zaman kalbimdesin cok uzaktada olsak birbirimizden yureklermiz bir.Seni cok seviyorum gül

Arkadasima hosgeldin diyen misafirperverlik yapan tum canlar sagolun...

Gönderen: 01.12.2007 - 21:09
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
hosgeldiniz..hayirli olsun..selam ve dua ile kardesimGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 01.12.2007 - 21:10
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Nur_beyza can senin can dostun bizimde kardesimizdir

hosgelmis sefa gelmis üyeligi hayirli olsun insAllah

Gönderen: 01.12.2007 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
714 Mesaj -
Sagolasin sayacgin ablam.Beni cok mutlu ettiniz gülgülgülgül
Gönderen: 01.12.2007 - 21:25
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
a.selam hoþ sefa geldin kardeþim umarým güzel katýlýmlarýn olur güzel paylaþýmlarda bulunursunuz bulunacanýzada inanýyorum üyeliðiniz hayýrlý üðürlü olsun cnm selam ve dua ile kal inþGüle Güle Güle Güle Güle Güle gül
Gönderen: 01.12.2007 - 21:43
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 801 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61643 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.