kamagra generique kaletra ivermectine dexamethasone lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Tanitirmisiniz?

önceki konu   diğer konu
594 okunmamış mesaj mevcut (fix)
Sayfa (6): < zurück 2 3 (4) 5 6 weiter >
Gönderen
274 Mesaj -
S.A. Tanisma forumunu yeni gördüm ve çok candan ve samimi buldum. Siteyi hazirlayan ve bunun gibi güzel konular bulan arkadaslardan Allah razi olsun.
Belçikada dogdum, 20yasinda yüksek okul ögrencisiyim. Sosyal danismanlik üzerine okuyorum. Bende kitap okumayi çok severim, eskiden çok roman okurdum ama simdi tarihimizle ilgili kitaplar okumaya çalisiyorum, Canakkale destani, Osmanli imparatorlugu gibi,..Kitabin basligi kadar yazarinada dikkat ediyorum.
Sanirim bu kadar yeterli, merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.Güle Güle
Gönderen: 03.01.2006 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gulnaz su an offline gulnaz  
RE: selamun aleykum
31 Mesaj -
adim fatma. hollandada ikamet ediyoru. muhasebe burosunda calismaktayim. bos gunlerimde kitap okumak, rabbime olan ibadetlerimle meskulum.

selam ve dua ile
Gönderen: 05.01.2006 - 11:09
Bu Mesaji Bildir   gulnaz üyenin diger mesajlarini ara gulnaz üyenin Profiline bak gulnaz üyeye özel mesaj gönder gulnaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
furkan41 su an offline furkan41  
RE:
1 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý RuBAi

S.A. Tanisma forumunu yeni gördüm ve çok candan ve samimi buldum. Siteyi hazirlayan ve bunun gibi güzel konular bulan arkadaslardan Allah razi olsun.
Belçikada dogdum, 20yasinda yüksek okul ögrencisiyim. Sosyal danismanlik üzerine okuyorum. Bende kitap okumayi çok severim, eskiden çok roman okurdum ama simdi tarihimizle ilgili kitaplar okumaya çalisiyorum, Canakkale destani, Osmanli imparatorlugu gibi,..Kitabin basligi kadar yazarinada dikkat ediyorum.
Sanirim bu kadar yeterli, merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.Güle Güle

Gönderen: 05.01.2006 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   furkan41 üyenin diger mesajlarini ara furkan41 üyenin Profiline bak furkan41 üyeye özel mesaj gönder furkan41 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
merhaba!ben nilgün.27yaþýndayým,istanbul doðumluyum.yarýþmaya...sevinçliyeni tanýþtýðým ravda yla çok seviyeli bir birliktelik yaþýyorum.uzun zaman sürmesini dilediðim bu birlikteliðin hayýrlý arkadaþlýklara vesile olmasýný diliyorum.tekrar herkese selamlarýn en güzeliyle"ESSELAMU ALEYKÜM VE RAHMETULLAHÝ VE BERAKATÜH".Güle Güle
Gönderen: 05.01.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
sa arkadaslar bende kendimi tanitmak istiyorum.

gercekadim saide gorkem ismi cok hosuma gitinden ole kulaniyorum.
holandanin leerdam sehrinde kaliyorum ve ispartaliyim. holandada dogma buyumeyim 18 yasindayim.bu sene sosyal hisetler bolumunu biiriyorum ve ins aczacilik uzerine okumak istiyorum ALLAH CC nasip ederse.burda kizlar kolu var camimizin kendi cabalrimizla hocalarimizla dinimizi ogrenmeye calisiyoruz. bos zamanlarimda kitap okumayi severim ve arkadaslarla sohbet etmeyi bir araya gelio faliyetler yapiyoruz

kendimi yeterince tanitim galiba herhalde sanirsam kahkaha kahkaha

dualarda bulusmak umidiyle

kardesiniz

gorkem

Not: kizim erkek deyilimgöz kırpma
Gönderen: 06.01.2006 - 02:57
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hekim su an offline hekim  
7 Mesaj
s.a din kardeþlerim bende hekim 1985 trabzon doðumluyum þu an zonguldak karaelmas bilgisayar öðreetmenliði 2.sýnýf öðrencisiyim aranýza dün katýlmýþ olmamdan dolayý büyük üzüntü duyduðumu belirtmek isterim ...(sizin gibi deðerli
nsanlarla keþke önceden tanýþma þerefine nail olabilseydim)neyse hiç bir þey için geç deðil..

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
SELAMETLE..
Gönderen: 06.01.2006 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   hekim üyenin diger mesajlarini ara hekim üyenin Profiline bak hekim üyeye özel mesaj gönder hekim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
swissnur su an offline swissnur  
136 Mesaj -
Selamünaleyküm kardeslerim bende kendini tanitmakta gec kalanlardanim galibaKararsiz
Aslen Afyonluyum ve isvicrede yasiyorum yasim 22 evliyim ve anne olmak üzereyimsevinçli
Allaha kavusmak kardesim isvicrede oldugunu yazmissin isvicrenin neresindesin?..tanismak isterim...
Gönderen: 10.01.2006 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   swissnur üyenin diger mesajlarini ara swissnur üyenin Profiline bak swissnur üyeye özel mesaj gönder swissnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ey_nur su an offline ey_nur  
Konu icon    l kabul ederseniz buda benim l
3 Mesaj
vealeyküm selam

bende pek beceremem ama azda olsa kendimi size tanýtayým

zonguldak karaelmas iþl. mezunuym
ama iþin garip tarafý bir reklam ajansýnda tasarýmcý grafiker olarak çalýþmaktayým.
evin en son üyesiyim, kýsaca kazandibi de derler
elimden geldiðince rabbime kulluk etmeye çabalarým
inþallah cennete girer de oradada güzel sohbetlerde bulunmayý rabbim nasip eder bizlere

selam ve dua ile
Kararsiz
Gönderen: 12.01.2006 - 16:51
Bu Mesaji Bildir   ey_nur üyenin diger mesajlarini ara ey_nur üyenin Profiline bak ey_nur üyeye özel mesaj gönder ey_nur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hacim71 su an offline Hacim71  
3 Mesaj
Aleykümselam ben Alman katiliyorum yeni üye oldum hayirli aksamlar
Gönderen: 14.01.2006 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   Hacim71 üyenin diger mesajlarini ara Hacim71 üyenin Profiline bak Hacim71 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hacim71 su an offline Hacim71  
3 Mesaj
Müslüman kardeslerime Selamün aleyküm
Ben Almanyadan katiliyorum
Gönderen: 15.01.2006 - 00:06
Bu Mesaji Bildir   Hacim71 üyenin diger mesajlarini ara Hacim71 üyenin Profiline bak Hacim71 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ErHaN su an offline ErHaN  
van'dan selamlar....
1 Mesaj
inþaat müh. yeni mezun oldum.siteye bugun üye oldum...

ALLAHA EMANET GÖRÜÞMEK ÜZERE....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ErHaN tarafından, 17.01.2006 - 16:32 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2006 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   ErHaN üyenin diger mesajlarini ara ErHaN üyenin Profiline bak ErHaN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -

Ravda yeni üyelerine hoþ geldiniz diyerek,siz deðerli üyelerimizden bir ricam olacak....

Hemen,hemen katýlanlarýn çoðunluðu yurt dýþýndan,fakat kök vatana baðlý bunun için kim nereli ise doðduðu memleketin tarihinden,özelliklerinden,güzelliklerinden biraz bahsetse cok daha güzel olur düsüncesindeyim.

Ne dersiniz bu teklife?

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 17.01.2006 - 17:56 tarihinde.
Gönderen: 17.01.2006 - 17:24
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
revaha su an offline revaha  
9 Mesaj
esselamü aleyküm,

þu an ankaradan,
konyadan da sayýlýr tatil zamanlarýnda..

selametle..
Gönderen: 20.01.2006 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   revaha üyenin diger mesajlarini ara revaha üyenin Profiline bak revaha üyeye özel mesaj gönder revaha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sonofgavs su an offline Sonofgavs  
48 Mesaj -
Selam ve Rahmet Cümlemize olsun inþallah...

Ben Türkiyeliyim... Yani Uzaylý falan sanmayýn diye yazdým...kahkaha

Þaka bi yana bende Ankara da ikamet Etmekteyim Aslen Yozgatlýyým... 1980 Doðumluyum...

Ne yaparsýn diye sorarsanýz bende bilmiyorum...düsün Kararsiz kahkaha

iþten vakit buldukça Bi tane Rabbimin Lutfettiði Tosuncukla ugraþa uðraþa bir de siz deðerli Kardeþlerimle günlerimi geçirmeye çalýþýyorum... Not : 3. Madde 3 Günden bu tarafa geçerli kahkaha

Ne yapalým anca bulduk ravda yý... Daha doðrusu anca gördük forumu sevinçli

Allah Cümlemize Hayýrlar Nasip Etsin inþallah...
Gönderen: 25.01.2006 - 21:08
Bu Mesaji Bildir   Sonofgavs üyenin diger mesajlarini ara Sonofgavs üyenin Profiline bak Sonofgavs üyeye özel mesaj gönder Sonofgavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Hoþgeldiniz kardeþim;

sevinçli

Tosuncuk; evladýnýz sanýrým.Eðer öyleyse Allah baðýþlasýn.
Gönderen: 26.01.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sonofgavs su an offline Sonofgavs  
RE:
48 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu

Hoþgeldiniz kardeþim;

sevinçli

Tosuncuk; evladýnýz sanýrým.Eðer öyleyse Allah baðýþlasýn.

Evet Doðrudur... Allah(c.c) Razý olsun Kardeþim...

Rabbim Olmayan cümle Kardeþlerime hayýrlýsý ile bu tadý tattýrýr inþallah...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Sonofgavs tarafından, 26.01.2006 - 21:04 tarihinde.
Gönderen: 26.01.2006 - 20:59
Bu Mesaji Bildir   Sonofgavs üyenin diger mesajlarini ara Sonofgavs üyenin Profiline bak Sonofgavs üyeye özel mesaj gönder Sonofgavs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
idefix su an offline idefix  
SELAMÜN ALEYKÜM
37 Mesaj -
Doðrusu bu siteye ilk üye olduðumda belki bu sünnet olan tanýþma faslýný gerçekleþtirmem gerekiyordu ama inanýn o kadar yakýn buldum ki kendime hiç aklýma gelmedi. Bu gün bu bölümü iþ olsun diye açmýþtým. Ve iyi ki açmýþým. Çok mutlu oldum.
Ben üye olmadan önce biraz siteyi incelemeye çalýþtým ve üyeliðim,sitenin görünüþüne pedegojik yaklaþýmýmý ifade eden yazýma Rumeysa Hanýmefendiden cevap gelince daha da ciddi bir anlam buldu.
Bana gelince 1974 Ankara- Kýzýlcahamam doðumluyum. Ýzmir Ýlahiyat fakültesi mezunuyum ve halen Kýrýkkale'de öðretmen olarak çalýþmaktayým.
Bu sitede olmak beni canlý tutuyor çünkü çok hýzlý akan ve seviyesi olan bir hayat var burda. Ýnsanlar samimi ve gerçekçi.
Ben, doðal olarak kitap okumayý, satranç oynamayý, amatör olarak daðcýlýk yapmayý ve düþünmeyi seviyorum. Bazende þiircikler yazarým.
Çok uzun oldu galiba ama ne yapayým galiba mesleðimden kaynaklanýyor.
SELAM VE ESENLÝÐE...
Gönderen: 27.01.2006 - 00:13
Bu Mesaji Bildir   idefix üyenin diger mesajlarini ara idefix üyenin Profiline bak idefix üyeye özel mesaj gönder idefix üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: SELAMÜN ALEYKÜM
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý idefix

Doðrusu bu siteye ilk üye olduðumda belki bu sünnet olan tanýþma faslýný gerçekleþtirmem gerekiyordu ama inanýn o kadar yakýn buldum ki kendime hiç aklýma gelmedi. Bu gün bu bölümü iþ olsun diye açmýþtým. Ve iyi ki açmýþým. Çok mutlu oldum.
Ben üye olmadan önce biraz siteyi incelemeye çalýþtým ve üyeliðim,sitenin görünüþüne pedegojik yaklaþýmýmý ifade eden yazýma Rumeysa Hanýmefendiden cevap gelince daha da ciddi bir anlam buldu.
Bana gelince 1974 Ankara- Kýzýlcahamam doðumluyum. Ýzmir Ýlahiyat fakültesi mezunuyum ve halen Kýrýkkale'de öðretmen olarak çalýþmaktayým.
Bu sitede olmak beni canlý tutuyor çünkü çok hýzlý akan ve seviyesi olan bir hayat var burda. Ýnsanlar samimi ve gerçekçi.
Ben, doðal olarak kitap okumayý, satranç oynamayý, amatör olarak daðcýlýk yapmayý ve düþünmeyi seviyorum. Bazende þiircikler yazarým.
Çok uzun oldu galiba ama ne yapayým galiba mesleðimden kaynaklanýyor.
SELAM VE ESENLÝÐE...

Hoþgeldiniz kardeþim;

Üyeliðiniz adýnýza hayýrlý olur ÝnþAllah...
Gönderen: 27.01.2006 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
selamun aleykum
74 Mesaj -
selamun aleykum ben ali 17 yasindayim berlinde yasiyorum,erzurum/hinisliyim.
medya bölümünü okuyorum ve bu siteyi cikaranlardan ALLAH razi olsun diyorumsevinçli

selam ve dua ile...
Gönderen: 27.01.2006 - 19:11
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  
437 Mesaj -
Selamun Aleyküm

Ben suan isvicrede yasiyorum, ama Makedonya dogumluyum.. Isvicreye yeni geldim.. Görüyorum ki insanin dogum yerinden daha güzel bir yer yok..

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 27.01.2006 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   CENNETyolu üyenin diger mesajlarini ara CENNETyolu üyenin Profiline bak CENNETyolu üyeye özel mesaj gönder CENNETyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
brother2434 su an offline brother2434  
ve aleyküm selam
1 Mesaj
arkadaþlar ben kardeþiniz altan istanbuldan (gurbetten deðil maþallah burda çok fazla gurbetci kardeþimiz var) muhasebe artý olarak hastanede saðlýk kurulunda çalýþmaktayým sizin oralarda belki tuzunuz kuru (yanlýþ anlamayýn orda kimin ne mal olduðu belli) bide burda olsanýz þu an saflar o kadar karýþýk ki istanbulun fethi yaklaþýyor galiba ALLAH (C.C) o günlere býrakmasýn bizi inþallah yoksa halimiz harap neyse konumuza dönelim 1980 ankara doðumluyum þimdilik bu kadar yeterli. günler o kadar çabuk geciyor ki hayra alamet deðil o yüzden günün nasýl geçtiði hakkýnda malumat vermek istemiyorum.Rabbimizin rýzasýna muvafýk yaþayýp kendisine halis bir kul olmayý dahasý þehitlik makamýnda yanýna kabul etmesi duasý ile sizleri rabbime emanet ediyorum.
Gönderen: 02.02.2006 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   brother2434 üyenin diger mesajlarini ara brother2434 üyenin Profiline bak brother2434 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Humeyra Yildirim su an offline Humeyra Yildirim  
210 Mesaj -
selam ben istanbuldan hümeyra 27 yaþýndayým internet bankacýlýðýnda çalýþýyorum.Güle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son hümeyra yýldýrým tarafından, 03.02.2006 - 12:31 tarihinde.
Gönderen: 03.02.2006 - 12:29
Bu Mesaji Bildir   Humeyra Yildirim üyenin diger mesajlarini ara Humeyra Yildirim üyenin Profiline bak Humeyra Yildirim üyeye özel mesaj gönder Humeyra Yildirim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
benim oldugum yer iste burasi
2687 Mesaj -
anlatayim ama benim oldugum yer burasi isterseniz inceleyin
http://www.borken-hessen.de
Gönderen: 03.02.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amine1 su an offline amine1  
295 Mesaj -
Ölüm Siz resimdeki yerdemi oturuyosunuzşaşkın şaşkın ..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son amine1 tarafından, 08.02.2006 - 18:51 tarihinde.
Gönderen: 08.02.2006 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
namel su an offline namel  
selamün aleyküm
50 Mesaj -
ben siteyle yeni tanýþtým we bayýldý siteye.adým leman 22 yaþýndayým.istanbulda oturuyorum.üniwerste öðrencisiyim.fenbilgisi öðretmenliði okuyorum.
Gönderen: 09.02.2006 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   namel üyenin diger mesajlarini ara namel üyenin Profiline bak namel üyeye özel mesaj gönder namel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(( NuR )) su an offline (( NuR ))  
Selamun Aleykum Arakadaslar
57 Mesaj -
Ben aslinda 1 senedir uyeyim fakat forumu sessiz takip ediyorum genelde..
Moderator oldugum sitelerde oldugu icin fazla firsat kalmiyor uye oldugum sitelere bisey yazmaksevinçli

Benim asil ismim Cemanur.. Cogunzu ilk kez duymus olabilirsiniz ama kulaklarinizi alistirirsaniz sevinirimdil uzat Ben aslen kirsehirliyim ama bugun tam 18 sene oluyo Hollandanin Roterdam sehirinde dogmus oldugum. Su an pedagoji okuyorum.. Staja basladim. Burdaki 4 yasinda Turk cocuklarinda dil gelismelerinde arastirma yapacagiz insallah..

Niyseh bu kadar yeterli galiba..
SelametleGüle Güle
Gönderen: 12.02.2006 - 02:24
Bu Mesaji Bildir   (( NuR )) üyenin diger mesajlarini ara (( NuR )) üyenin Profiline bak (( NuR )) üyeye özel mesaj gönder (( NuR )) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
denizfiliz su an offline denizfiliz  
3 Mesaj
1960 ankara dogumluyum 1970senesin beri istanbulda ikamet ediyorum evlive bir cocuk annesiyim kitap okumayýcok seviyorum ve biriktiriyorum þu an 3bin cývarý kitabým var dinikonu larda kendimi vetiþtirmeve calýþýyorum
Gönderen: 14.02.2006 - 20:44
Bu Mesaji Bildir   denizfiliz üyenin diger mesajlarini ara denizfiliz üyenin Profiline bak denizfiliz üyeye özel mesaj gönder denizfiliz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdullatif su an offline abdullatif  
Konu icon    TANITIM
173 Mesaj -
baba
hatay/iskenderun doðum
28 yaþ
evli
1 kýz
adýyaman/gölbaþý ikamet
S.öðretmeni
R.Nur okumayý çooook seviyorum.

Gönderen: 25.02.2006 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   abdullatif üyenin diger mesajlarini ara abdullatif üyenin Profiline bak abdullatif üyeye özel mesaj gönder abdullatif üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rüya18 su an offline rüya18  
kendi hakkimda
151 Mesaj -
deyerli kardesim madem sormussun cevapliyayim.ben almanyada oturan ve memleket hasreti ceken,14 yasinda,okuyan,yatilikizkurankursunda talebelik yapmis olan birisiyim.

bilmiyorum bu yeterlimi

dua ve selamet ile ...
Gönderen: 01.03.2006 - 17:32
Bu Mesaji Bildir   rüya18 üyenin diger mesajlarini ara rüya18 üyenin Profiline bak rüya18 üyeye özel mesaj gönder rüya18 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aFrA - yetim kiz su an offline aFrA - yetim kiz  
s.a
68 Mesaj -
merhaba

bos zamanlarimda kitap okuyorum,yüzüyorum,birde yagmurlu havalarda yürümeye bayilirim.
ev islerini cok severim yemek yapmayi ögrendimsevinçli
isvicrede yasiyorum.

k.i.b
iyi geceler
bye bye

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DiLSuZ tarafından, 13.03.2006 - 18:08 tarihinde.
Gönderen: 08.03.2006 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   aFrA - yetim kiz üyenin diger mesajlarini ara aFrA - yetim kiz üyenin Profiline bak aFrA - yetim kiz üyeye özel mesaj gönder aFrA - yetim kiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
düsünsene su an offline düsünsene  
esselamunaleykum
2 Mesaj
bayadýr misafirdim þimdi ise üye Bu siteyi yapanlardan Allah c.c. razý olsun Adým selim Sakaryalý ama eskiþehirde ikamet ediyorum Esselamunaleykum
Gönderen: 10.03.2006 - 17:31
Bu Mesaji Bildir   düsünsene üyenin diger mesajlarini ara düsünsene üyenin Profiline bak düsünsene üyeye özel mesaj gönder düsünsene üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ffatmazehra su an offline ffatmazehra  
Yüce Allah'ın selamı bereketi üzerinize olsun.
7 Mesaj
gül Yeni üye oldum.Ve çoook güzel bir site.Yapanlardan Allah razý olsun.
Gönderen: 10.03.2006 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   ffatmazehra üyenin diger mesajlarini ara ffatmazehra üyenin Profiline bak ffatmazehra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AsilkanHakan67 su an offline AsilkanHakan67  
selamünaleyküm
12 Mesaj -
beným adým hakan zonguldaklýyým askerden 3 ay oldu gelelý ,aslýnda beným için askerlýk yený baþlýyor .. yazýlarýmla aranýza katýlýcam inþallah,,hemþerilerim varsa tanýmak ýsterým..ALLAHAEMANETOLUN ....
Gönderen: 11.03.2006 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   AsilkanHakan67 üyenin diger mesajlarini ara AsilkanHakan67 üyenin Profiline bak AsilkanHakan67 üyeye özel mesaj gönder AsilkanHakan67 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast abidullah  
Misafir
Esselam,

Sünneti yerine getirelim inþallah.

Ben Kocaeli'den Abdullah kardeþiniz. 86 doðumluyum ve ÖSS hazýrlýk öðrencisiyim. Hayatta hep birlikte sürükleniyoruz inþallah

Doðdum.. Yaþýyorum.. Rabbim hayýrlý bir ölüm nasip etsin inþallah

Muhabbetle..
Gönderen: 11.03.2006 - 23:07
Bu Mesaji Bildir   Yukari
-hicret- su an offline -hicret-  
Konu icon    BEN BAŞKA HİCRET !!!!...............................
2 Mesaj
ESSELAMÜ ALEYKÜM...............

Güle Güle Güle Güle Güle Güle

KRDEÞLER BU SÝTEYÝ ÇOK BEÐENDÝM ....BEN DE YENÝ SAYILIRIM....BAÞKA HÝCRET DE VARMIÞ BÝLMÝYODUM...
BEN ANKARA DA OTURUYORUM....AMA ANKARALI DEÐÝLÝM......KPSS YE ÇALIÞIYORUM......VE BÝR KURSTA ÖÐRETMENLÝK YAPIYORUM...............VE DAHA BAÞKA ÞEYLER......
HEP YURT DIÞINDAN MESAJLAR.....BURALARDAN YOK MU?.....MUHABBET EDEBÝLECEÐÝMÝZ HANIM KARDEÞLER ARIYORUM..........

ALLAH RAZI OLSUN RAVDA TEAMDEN.....SELAM VE DUA ÝLE...............Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 13.03.2006 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   -hicret- üyenin diger mesajlarini ara -hicret- üyenin Profiline bak -hicret- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reken65 su an offline reken65  
TANIŞMAK SÜNNETTİR
38 Mesaj -
TANISMAK SÜNNETTÝR.MADEMKÝ HERKES BU SÜNNETÝ ÝÞLEMÝÞ BEN NÝYE GERÝ KALAYIM.BEN MEHMET 14 YASINDA ÝSTANBULA GETÝRDÝLER HAFIZLIK YAPCAKSIN DEDÝLER YAPTIK ALLAHIN ÝZNÝ ÝLE.VALLA TAVSÝYE EDERÝM SÝZDE YAPIN.SU AN ARPCA OKUYORUM ÝNÞALLAH ONUDA BÝTÝRÝRÝZ.
DUALARINIZI BEKLERÝM. ALLAHA EMANET OLUN GURBETÇÝLER. Güle Güle
Gönderen: 18.03.2006 - 18:16
Bu Mesaji Bildir   reken65 üyenin diger mesajlarini ara reken65 üyenin Profiline bak reken65 üyeye özel mesaj gönder reken65 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Selam aleykum butun ravda yoneticilere ve uyelere.Benim ismim aysel 28 yasindayim evli ve bir oglum var 8 yasinda.Aslen samsunlu ama babam kucukken izmire kactigi icin izmirlide sayilirim.Fransada dogdum ve orda yasamaktayim.Oturdugum yerde turk olmadigi icin hep ravdada geciyor gunlerim ve bundan cok memnunum hem bilgileniyorum hem de hos vakit geciriyorum kardeslerimin sayesinde.Elimden geldigi kadar kitap okuyorum.Elimden geldigi kadariyla islamiyeti yasamaya calisiyorum.
Bende cok konustum.
Butun Ravda yoneticileriyle ve uyeleriyle tanistigima memnun oldum.
Basarilarinizin devam etmesini allah'tan dilerim.
kolay gelsin insallah.
Selam ve dua ile...
Gönderen: 19.03.2006 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Mehmed325 su an offline Mehmed325  
Esselamün aleyküm
1 Mesaj
Selamün aleyküm Dostlar
Bende yeni üye oldum adým Muhammed Þirin Karslýyým 1988 doðumluyum istanbulda yaþýyorum Öss hazýrlýkla meþgulüm... böyle hepiniz ALLAH a emanet ediyorum Selamün aleyküm...
Gönderen: 22.03.2006 - 21:21
Bu Mesaji Bildir   Mehmed325 üyenin diger mesajlarini ara Mehmed325 üyenin Profiline bak Mehmed325 üyeye özel mesaj gönder Mehmed325 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
oylesine_ su an offline oylesine_  
Selamün Aleyküm
37 Mesaj -
sevinçli bende yeni üye oldum.
burdaki çoðunluk hollanda'dan oluþuyo sanýrým. sevinçli
Ben de Türkiye'den çok þükür hemde ofluyum.
Hemþerim varmýdýr bilemem ama
Allah'ýn bir kuluyum iþte. göz kırpma (inþ. Rabbim sana layýk olurum)
Allah'a emanet olun.
Selam ve dua ile...
Herkese hayýrlý olur inþ. Çok güzel bir site...
Allah c.c. razý olsun.

Gönderen: 23.03.2006 - 13:26
Bu Mesaji Bildir   oylesine_ üyenin diger mesajlarini ara oylesine_ üyenin Profiline bak oylesine_ üyeye özel mesaj gönder oylesine_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
tanısma biraz gec oldu
350 Mesaj -
selamün aleyküm kardeþler

ben yakup yaþým 19 imam hatipte okuyamadým fakat okumuþ kadar oldum þimdi MYO Bilgisayar bölümünde okumaktayým

ALLAH yolunda olan hocalarýmýzýn eteklerine yapýþmýþ yaþayan fakat yaþatmaya çalýþan kardeþlerimizden biri olmaya çalýþýyorum RABBÝM hepimize nasip etsin

konyanýn belki en ðüzel yerinde oturuyorum
mevlana da
futbol hastasýyým evde olmadýgým günlerde bilinki halý sahada uyuya kalmýþýmdýr þaka fakat en sevdigim hobilerimden biridir

aþýk olmuþum konyaya çünkü konyada ilim irfan bakýmýndan çok güzel insanlar var

RABBÝM doðru yoldan ayýrmasýn
umarým fazla yazmamýþýmdýr yazdýysam affola
MEVLANA þehrinden selam ve sevðiyle
ALLAH'a emanet olun
Gönderen: 23.03.2006 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SELAMÜN ALEYKÜM :(
37 Mesaj -
BÝÞEY SÖYLEMEK ÝSTÝYORUM YA BU FORUMDA HERKES TANIDIK MI?
HERKES TANIDIÐI ÝLE KONUÞUYOR SANIRIM düsün
YAW TANIÞMA YERÝNE YAZIYORUZ AMA BOÞUNA

Gönderen: 27.03.2006 - 14:49
Bu Mesaji Bildir   oylesine_ üyenin diger mesajlarini ara oylesine_ üyenin Profiline bak oylesine_ üyeye özel mesaj gönder oylesine_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Murat Mutlu  
Misafir
oylesine_ kardesim yol bir olunca herkes birbirini tanýyor elbet...

biz müslümanlarýn yolu belli olduðu için
birbirimizi tanýmakta zorluk cekmiyoruz...gül

ve ravda.net bu yolda hizmet veren bir zemin
bu zemindede paylasmak cok güzel...

selam ve dua ile...gül
Gönderen: 27.03.2006 - 15:30
Bu Mesaji Bildir   Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
pek kendimi tanýtamam ama 21 yaþýndayým.istanbulda oturuyorum evliyim 1 bucuk yasýnda oglum var ve orta okul mezunuyum tahsýllý olamasamda çalýþmýyorum.kendým risali nur talebesiyim boþ zamanlarýmda osmanlýca yazýyorum ve ALLAHA kulluk vazýfemi yerine getirmeye çalýþýyorum ayrýca sizlerlede tanýþtýðým için memnunum.

selam ve dua ilegül
Gönderen: 28.03.2006 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
S.A murat mutlu
37 Mesaj -
ya tamam iþte bende burdayým bende müslümaným elhamdülillah göz kırpma
Gönderen: 28.03.2006 - 11:46
GÛRCÛ su an offline GÛRCÛ  
Bende sizinleyim
8 Mesaj
Selam aleykkum ve rahmettullah ve berekattuh,

Oncelikle allah bu siteyi kuranlardan razi olsun,
ben aslen yalovaliyim, fransadan katiliyorum. Isciyim. turkiyede is bulmak isterim.
Inshallah, bu sitede biseyler paylasabiliriz,
selametle ve dua ile
(turkcem icin ozur dilerim)

allah razi olsun..........
Gönderen: 30.03.2006 - 19:48
Bu Mesaji Bildir   GÛRCÛ üyenin diger mesajlarini ara GÛRCÛ üyenin Profiline bak GÛRCÛ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selmanefarisi su an offline selmanefarisi  
Konu icon    Selam
6 Mesaj
Ben selman Okul okuyom þuan son sýnýftayým lise 3 ve stajerim muhasebede mardinde yaþýyom arkadaþlar bu adrese girdiðim için çok mutluyum insanlar bu adrese girdiðinde mutlu oluyor arkadaþlar sizlerlen tanýþmak isterim hepinizle ama ben namazýmýda kýlýyom eh iþte böyle hepinizi mardine bekliyom byeeeeeeeeee
Gönderen: 06.04.2006 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   selmanefarisi üyenin diger mesajlarini ara selmanefarisi üyenin Profiline bak selmanefarisi üyeye özel mesaj gönder selmanefarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Aramiza hosgeldin kardesim
burda herkes, arkadas
kardes merak etme
göz kırpma
Gönderen: 06.04.2006 - 12:36
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    Selam
6 Mesaj
[IMG]ALLAH'U EKBER[/IMG] SAÐOL KARDEÞ TEÞEKKÜR ETTÝM BEN 02.10.1988 HEPÝMÝZ KARDEÞÝZ ALLAH RAZI OLSUUN
Gönderen: 06.04.2006 - 12:40
Bu Mesaji Bildir   selmanefarisi üyenin diger mesajlarini ara selmanefarisi üyenin Profiline bak selmanefarisi üyeye özel mesaj gönder selmanefarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
ben 1986 liyim senin yasinda bir kardesim varGüle Güle
Gönderen: 06.04.2006 - 12:43
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selam
6 Mesaj
(mail adresi TARAFIMCA SÝLÝNMÝÞTÝR, Forumda þahsi bilgilerin ayan verilmesi yasaktýr. Lütfen forum kurallarýný okuyunuz!..

DiLSuZ)

benim msn adresi herkesi bekliyorum iyi günler

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DiLSuZ tarafından, 06.04.2006 - 12:58 tarihinde.
Gönderen: 06.04.2006 - 12:51
Asimin Nesli su an offline Asimin Nesli  
Memnun oldum...!
78 Mesaj -
Sizleri tanýdðýma sevindim Ravda Dostlarý!!
Hedef ve gayeden sapmayýz inþ.
Selman kardeþim dini bir sitenin forumunda msn adresinizi vermenizi doðrusu yadýrgadým.Umarým düzeltirsiniz.

Kendimi tanýtmaya gelince.Canýmýz,güzel ülkemiz Türkiyemizin orada doðmaktan memnun olduðumuz küçük ama þirin köþesi Batman'dan aranýza katýlmýþ bulunuyorum.Ýlim tahsilinden dolayý memleketimde çok kýsa süre ikamet ettiðimi belirtmekle beraber,þu anda bir üniversitemiz de Endüstri(sistem) Mühendis'liðe doðru hýzla ilerliyorum inþallah.
Web tasarýmý,ekonomi-iktisad ile ilgilenip,hiç sevmediðim zaruri halde öðrenmiþ bulunduðum Ýngilizcemi geliþtirmeye gayret ediyorum.
Deneme ve makale yazmakla uðraþtýðým gibi deðiþik Edebi dergi ve Kültür-Sanat sitelerinde þiirlerimi yayýnlamaktayým.
Bayaðý tanýttým kendimi...þimdilik bu kadarý yeterlidir sanýrým...
Sevgi,saygý ve duayla....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Asimin Nesli tarafından, 06.04.2006 - 13:18 tarihinde.
Gönderen: 06.04.2006 - 13:09
Bu Mesaji Bildir   Asimin Nesli üyenin diger mesajlarini ara Asimin Nesli üyenin Profiline bak Asimin Nesli üyeye özel mesaj gönder Asimin Nesli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sueda- su an offline Sueda-  
28 Mesaj -
Selamun Aleykum arkadaslar,

bende bu sitede yeni sayilirim... Misafir olarak takip ediyordum ara sira ama artik bende buraya tasindim göz kırpma

Aslen Konyaliyim ama Almanyada dogdum büyüdüm.. 26 yasindayim, almanca/ingilizce ögretmenligi okuyorum ve özel bir ders hanede ders veriyorum..
Siteyi cok begendim, yapanlardan ve emegi gecenlerden Allah razi olsun...
Gönderen: 06.04.2006 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   Sueda- üyenin diger mesajlarini ara Sueda- üyenin Profiline bak Sueda- üyeye özel mesaj gönder Sueda- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Sueda kardes bende konyaliyim acaba neresindensin?

Aramiza hosgeldingül
Gönderen: 07.04.2006 - 11:59
28 Mesaj -
Hosbuldum Canim,

Konya-Eregli ama Merkezde kaliyoruz... Selcuklu Belediyesi..

Sen neresinden??
Gönderen: 07.04.2006 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   Sueda- üyenin diger mesajlarini ara Sueda- üyenin Profiline bak Sueda- üyeye özel mesaj gönder Sueda- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  
208 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EBRARALEYNA tarafından, 20.04.2006 - 19:10 tarihinde.
Gönderen: 07.04.2006 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   EBRARALEYNA üyenin diger mesajlarini ara EBRARALEYNA üyenin Profiline bak EBRARALEYNA üyeye özel mesaj gönder EBRARALEYNA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
28 Mesaj -
A.S Ebraraleyna,
bende Konyamizi cok seviyorum, sevilmeyecek bir yer degilki...

Allah kismet ederse bizde gitmeyi düsünüyoruz..

Bakarsiniz bizde yazin orda toplanip bir RAVDA günü yapariz sevinçli

Alaaddin de oturur bir cay iceriz...

yine cok özledimağlar yaz gelsede gitsek...
Gönderen: 07.04.2006 - 14:44
Selam
6 Mesaj
Arkadaþlar ben selman 18 yaþýndayým ve Mersinde yaþýyom günümü namaz kýlýp okula giderek geçiriyom.... kendime iyibir arkadaþ arýyom 18 19 arasý arýyom arkadaþ
Gönderen: 07.04.2006 - 14:54
RE:
544 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Sueda-

Hosbuldum Canim,

Konya-Eregli ama Merkezde kaliyoruz... Selcuklu Belediyesi..

Sen neresinden??

ben seydisehirde dogdum ama beysehirde duruyosruz yaz tatilleri suan ben gurbetteyim Fransada beysehir golunu bilirmisiniz?

Ah konya ah sevilmez mi hiç
insAllah kismetimizde temelli donus olurrrGüle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 15:19
zeyd82 su an offline zeyd82  
56 Mesaj -
ben zeyd.aslen hataylýyým ama.þu an KONYAda oturuyorum.üniversiteyi burda bitirdim. Bilgisayar Operatörü ve ;Teknikerliði bölümü. faal olarak Makine Teknik Ressamlýðý yapmaktayým. Türkiye'de bir ilki gerçekleþtirip kendi projemiz olan ve üzerinde 6 sene çalýþtýðýmýz artýk satmayý (yeter artýk satalým þu makineyi göz kırpma) düþündüðüz YERLÝ BÝÇERDÖÐER üretiyoruz. konyalý olan dostlar tarlanýz varsa size satabiliriz..kahkaha kahkaha Güle Güle
heee bakýyorum da forumda konyalý dostlar var,hadi hayýrlýsý...
genel olarak tüm dostlarýmýn,özellikle KONYAda oturan kardeslerin her türlü ihtiyacýný cevap vermek isterim inþallah.Güle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 15:33
Bu Mesaji Bildir   zeyd82 üyenin diger mesajlarini ara zeyd82 üyenin Profiline bak zeyd82 üyeye özel mesaj gönder zeyd82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
tarla var olmaz olur mu kahkaha kahkaha
konyayi bizim yerimizede gez gerçi yaz tatilinde ordayim
selametleeeGüle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 15:39
tamam kübra...
56 Mesaj -
kübra kardes,hayýrlýsý ile gel inþallah.sen gelde hele bir tarlaný görelim.bakalým bizim makine beðenecekmi tarlanýkahkaha kahkaha kahkaha
bak sana ucuz satacaðým.sadece 30.000 ytl.şaşkın
konya sevilmezmi deðilmi.BEN HATAYDA KAYBETTÝÐÝM "KENDÝMÝ" BURDA BULDUM. ne diye buralardan gidersinizki gurbet illere.....:(ağlarağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son zeyd82 tarafından, 07.04.2006 - 15:49 tarihinde.
Gönderen: 07.04.2006 - 15:48
Bu Mesaji Bildir   zeyd82 üyenin diger mesajlarini ara zeyd82 üyenin Profiline bak zeyd82 üyeye özel mesaj gönder zeyd82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Desme yarami ailem burda olmasa dakika durmam ama neyse iste

yok kalsin sen batiracan beniiikahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 15:52
KONUYLA İLGİSİ YOK AMA
56 Mesaj -
ya arkadaþlar konuyla ilgisi yok ama yeni konu açmak istemedim.
yaws ben bu yüz mimikleri ikonlarýný çok sewdim ya. hehe
hele hele kahkaha kahkaha kahkaha
Allah Allah.... Tartisma
haaa hiç ikonlarýn üzerinde hiç sanki seçiyormuþ gibi yaptýnýzmý,denedinizmi öyle bir þey.sanki tersine dönüyor gibi.
Güle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 15:53
harun03 su an offline harun03  
selamüaleykum
3 Mesaj
aranýza daha yeni kadýldým afyonluyum markete calýsmaktayým
Gönderen: 07.04.2006 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   harun03 üyenin diger mesajlarini ara harun03 üyenin Profiline bak harun03 üyeye özel mesaj gönder harun03 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Hosgeldin
uyeligin hayirlara vesile olsun insAllah
Güle Güle
Gönderen: 07.04.2006 - 16:01
mehmet yigit su an offline mehmet yigit  
87 Mesaj -
aramýza hoþ geldýn harunguzel kardeþ
Gönderen: 07.04.2006 - 16:08
Bu Mesaji Bildir   mehmet yigit üyenin diger mesajlarini ara mehmet yigit üyenin Profiline bak mehmet yigit üyeye özel mesaj gönder mehmet yigit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
selamun aleykum
253 Mesaj -
ben murat 1981 yilinda dogdum sonra izmirde yasadim su an belcikada ikamet ediyorum hepinizi Allahin selami ile selamliyorum
Gönderen: 07.04.2006 - 16:09
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAMAS su an offline HAMAS  
Son Durum
11 Mesaj -
Birkaç ay önce kendi adýma ve HAMAStr adýna bir açýklama yapmýþtým.
1-Rabbimiz izni ile geçen ay içinde evlendim.Darýsý saliha bir eþ bulabilen kardeþlerime.
2-Sitemizi açtýk isteyenler googleden HAMAStr olarak aratabilirler.

Selamette kalýn
Gönderen: 07.04.2006 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   HAMAS üyenin diger mesajlarini ara HAMAS üyenin Profiline bak HAMAS üyeye özel mesaj gönder HAMAS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
HamasTr adýna google'da kayýtlý bir site yok.

Ve Allah evliliðinizi hayýrlý kýlsýn.
Gönderen: 07.04.2006 - 18:35
HAMAS su an offline HAMAS  
11 Mesaj -
Daha linkleri eklememiþ olabilirler.
Gönderen: 08.04.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   HAMAS üyenin diger mesajlarini ara HAMAS üyenin Profiline bak HAMAS üyeye özel mesaj gönder HAMAS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hasan13517 su an offline hasan13517  
selamunaleyküm
1 Mesaj
sitenize tesadüfen girdim hoþuma gitti üye olmak istedim.
ben hasan 23 yaþýndayým siirtte ilköðretim branþ öðretmeniyim.
herkese saygýlar.
Gönderen: 16.04.2006 - 18:09
Bu Mesaji Bildir   hasan13517 üyenin diger mesajlarini ara hasan13517 üyenin Profiline bak hasan13517 üyeye özel mesaj gönder hasan13517 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
gürcü kardes bende yalovaliyim ne tesadüf yalnýz deðilmiþim demek selametle gürcü kardeþ hemþeriyiz desenizeGüle Güle
Gönderen: 17.04.2006 - 00:27
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MahserGünü su an offline MahserGünü  
Taktim
9 Mesaj
BÝSMÝLLAHÝRRAHMANÝRRAHÝM.
ALLAHIN SELAMI , RAHMETÝ, BEREKETÝ VE MAÐFÝRETÝ TÜM MÜSLÜMANLARIN ÜZERINE OLSUN.

Ilk mesajimla sizlere kendimi kisa bir sekilde takdim edeyim ve tanisma sünnetine riyayet etmis olalim.

Isim : Kasim
Yas: 35
Dogum yeri: Kayseri
Ikametgah: Köln ve Düsseldorf arasi ( Almanya)
Mezuniyet: Wuppertal Universitesi Ekonomi mezunuyum.

Bu siteye emegi gecen bütün kardeslerimden Allah razi olsun ve insAllah müslümanlarin birlesmesine vesile olur.
Gönderen: 22.04.2006 - 00:10
Bu Mesaji Bildir   MahserGünü üyenin diger mesajlarini ara MahserGünü üyenin Profiline bak MahserGünü üyeye özel mesaj gönder MahserGünü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aphelosdam su an offline aphelosdam  
Konu icon    everything only for you
6 Mesaj
ben malatya.dan. adýyaman anadolu lisesi son sýnýfta okuyorum.üniversiteye hazýrlanýyorum. hedefim CERRAHPASA TIP FAKÜLTESÝ.(bunun için dualarinizi bekleriz- maddi manevi_)
bütün bunlara ragmen RAVDA NET takýlmaktan kendimi alamýyorum.
bilgili arkadaslardan ve hocalardan ilimlerini paylasmalarýný rica ederim.
üniversiteye hazýrlýk yaptýgým için KUR;AN-I KERÝM ve arasýra risale_i nur okuyorum. baska okuyacak zamaným yok. dualarýnýzla bu seneyi anlatsak insaallah alem_i islam icin birseyler yapmaya calisacagiz.
bütün RAVDAlýlara SELAM . tesekkur ederiz.
we love you.
Gönderen: 25.04.2006 - 16:08
Bu Mesaji Bildir   aphelosdam üyenin diger mesajlarini ara aphelosdam üyenin Profiline bak aphelosdam üyeye özel mesaj gönder aphelosdam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun
1420 Mesaj -
S.ALEYKUM HZ.MUHAMMEDÝN GÜZEL ÜMMETÝ
KENDÝMÝ TANITAYIM ÝSTANBULDA ÝKAMET EDÝYORUM EVLÝYÝM ÝKÝ TANE KIZIM VAR EV HANIMIYIM DOÐUM YERÝM ÝSTANBUL FAKAT KÖKENÝM BULGARÝSTAN BU KADAR YETER SÝTEYÝ ÞÖYLE BÝR DOLAÞIYORUM PROFÝLLERÝ TAKÝP EDÝYORUM ÜYELER GENELDE BENDEN EPEY KÜÇÜKLER NE KADAR HOÞUMA GÝDÝYOR ÇOK GÜZEL BÝR NESÝL GELÝYOR ALLAHIN ÝZNÝYLE EMÝNÝM SÝTEMÝZDENDE ÇOK GÜZEL BÝR ÞEKÝLDE FAYDALANACAKLARDIR ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SELAMETLEsevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Gönderen: 26.04.2006 - 00:47
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Aramiza hosgeldinizzzzGüle Güle Güle Güle gül
Gönderen: 26.04.2006 - 13:09
nurullah-99 su an offline nurullah-99  
17 Mesaj -
Güle Güle SLMALKÜM RAVDA CEMAATÝ BENDENÝZ DENÝZLÝLÝ OLUP KONYANIN HAVASINI SOLUMAKTAYIM YILLARDIR 1985DOGUMLU VE KURAN KURSU ÖGRETÝCÝSÝYÝM RAVDAYLA TANISMAMA VESÝLE OLAN ABLALARIMDAN ALLAH RAZIOLSUN SLMGüle Güle Güle Güle
Gönderen: 26.04.2006 - 13:43
Bu Mesaji Bildir   nurullah-99 üyenin diger mesajlarini ara nurullah-99 üyenin Profiline bak nurullah-99 üyeye özel mesaj gönder nurullah-99 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tacon su an offline tacon  
10 Mesaj -
selamun aleykum..

kýsaca kendimi tanýtayým.

1982 doðumluyum. gebzê'de yaþarken atama vesilesi ile erzurum'a geldim. su an erzurum da öðretmenlik yapýyorum.. bu siteyi de dün gece bir dini konuda bilgi ararken rasladým beðendim ve kaydoldum..
Gönderen: 02.05.2006 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   tacon üyenin diger mesajlarini ara tacon üyenin Profiline bak tacon üyeye özel mesaj gönder tacon üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esat_7119 su an offline esat_7119  
s.a.
8 Mesaj
selamun aleyuküm arkadaþlar ben aranýza yeni katýldým.21 yaþýndayým kýrýkkale üniversitesi spor yöneticiliði bölümü 4.sýnýf öðrencisiyim.
selam ve dua ile...
Gönderen: 02.05.2006 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   esat_7119 üyenin diger mesajlarini ara esat_7119 üyenin Profiline bak esat_7119 üyeye özel mesaj gönder esat_7119 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eyup ensar su an offline eyup ensar  
2 Mesaj
selamunaleykum arkadaslar ben deniz ensar fransadan katiliyorum kadezr bizi buralara suruklemis..aslen bayburtluyum ama istanbulda buyudum 5 yildirda fransadayim malesef siteyi cok gec tanimisim gercek bir dayanisma var burda allah yardimcimiz olsun
slm ve dua ile
Gönderen: 06.05.2006 - 21:48
Bu Mesaji Bildir   eyup ensar üyenin diger mesajlarini ara eyup ensar üyenin Profiline bak eyup ensar üyeye özel mesaj gönder eyup ensar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SataniC su an offline SataniC  
3 Mesaj
Umarým kalýpçý deðilsinizdir.

Bende aranýzdayým. Tabi farklý görüþteki insanlara saygýnýz varsa kabul edersiniz beni. Ama zaten sýk gelmem. Neyse tanýþtýðýmýza sevindim. Ben bilgi haznemi görmeye farklý bilgiler edinmeye birþeyler paylaþmaya belkide doðrumu yanlýþýmý ölçüp tartmaya geldim.

Kendimce eleþtiririm yeri geldimi sdaygý duyar ve öðrenirim. Þimdiden hepinize teþekkürler

Gönderen: 09.05.2006 - 00:13
Bu Mesaji Bildir   SataniC üyenin diger mesajlarini ara SataniC üyenin Profiline bak SataniC üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SataniC

Umarým kalýpçý deðilsinizdir.

Bende aranýzdayým. Tabi farklý görüþteki insanlara saygýnýz varsa kabul edersiniz beni. Ama zaten sýk gelmem. Neyse tanýþtýðýmýza sevindim. Ben bilgi haznemi görmeye farklý bilgiler edinmeye birþeyler paylaþmaya belkide doðrumu yanlýþýmý ölçüp tartmaya geldim.

Kendimce eleþtiririm yeri geldimi sdaygý duyar ve öðrenirim. Þimdiden hepinize teþekkürler

Hos geldin Satanic kardes... farkli goruslu insanlara neden saygimiz olmasin? ravdanin kapisi herkeze acik vesselam...
InsaAllah dedigin gibi olmaz seni aramizda SIK gormek nasip olur...
tekrar hos geldin ne diyelim uyeligin hayirli ugurlu olsun, insaAllahh dedigin gibi bu site sayesinde bilgiler edinirsin ve dogrunu yanlisini olcup bicmene yararli olur.
Simdiden bizdende sana tesekkurler gül göz kırpma

Gönderen: 09.05.2006 - 00:20
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Hosgeldin kardes,

Öncelikle kabul edersen lakabibini degistirelim.

Kabul edersen lakabin "sadakat" olsun.

Haaa... olmaz dersen, en azindan ben "sadakat" diyeyim.

Lakin,
"SataniC" kelimesi her nedense cok soguk geliyor bana.

Bir güzel kardese "SataniC" diyerek hitab etmek benim icin cok elzem.

selametle kaliniz.
Gönderen: 09.05.2006 - 00:33
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SataniC su an offline SataniC  
RE:
3 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý sicilyalý

Hosgeldin kardes,

Öncelikle kabul edersen lakabibini degistirelim.

Kabul edersen lakabin "sadakat" olsun.

Haaa... olmaz dersen, en azindan ben "sadakat" diyeyim.

Lakin,
"SataniC" kelimesi her nedense cok soguk geliyor bana.

Bir güzel kardese "SataniC" diyerek hitab etmek benim icin cok elzem.

selametle kaliniz.

Nasýl isterseniz. Bugüne kadar belki ortam baskýsýndan belkide boþluktan satanizme yönlendirildim. Ama karanlýk ortamlar bayýyor artýk beni neden özüme dönmeyeyimki. Sadakat olsun sevinçli
Gönderen: 09.05.2006 - 00:38
Bu Mesaji Bildir   SataniC üyenin diger mesajlarini ara SataniC üyenin Profiline bak SataniC üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
Hay Allah razi olsun Sadakat kardesim.

Ihtiyac hasil olursa buralardayim insallah...

Gönderen: 09.05.2006 - 00:42
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  
280 Mesaj -
Sadakat kardeþim gül

aydýnlýk dünyamýza
H O Þ G E L D Ý N gül

Boþluðunu en kýsa zamanda
güzelliklerle doldurursun
inþ.gül gül gül
Gönderen: 09.05.2006 - 01:00
Bu Mesaji Bildir   asabi kanarya üyenin diger mesajlarini ara asabi kanarya üyenin Profiline bak asabi kanarya üyeye özel mesaj gönder asabi kanarya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
hoşgeldin
1420 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM...
HOÞGELDÝN KARDEÞÝM YENÝ ADINLA SADAKAT...
ÞÖYLE BÝR UÐRAMIÞSIN AMA ÝNANKÝ DOÐRU ADRESTESÝN ÝNÞAALLAH HEP BÝZÝMLE OLURSUN ÝNÞAALLAH BURASI SENÝ AYDINLIÐA ÇIKARACAKTIR
HER GECENÝN BÝR SABAHI VARDIR..
ALLAH HER DAÝM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..
Gönderen: 09.05.2006 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sucam4 su an offline sucam4  
26 Mesaj -
es-selam aleykum arkadaþlar..ben canan ocak.aslen samsun-ladikliyim.kastamonuda türkçe öðretmenliði ikinci sýnýfta okuyorum.kitap,þiir,bilgisayar ve spor ilgi alanlarýmdýr.sitede yurt dýþýndan çok kardeþimiz var ALLAH onlara kolaylýk versin.gurbet zor.ben bile burdayken samsunu özlüyorum.selametle....Güle Güle PC de mesaj
Gönderen: 16.05.2006 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   sucam4 üyenin diger mesajlarini ara sucam4 üyenin Profiline bak sucam4 üyeye özel mesaj gönder sucam4 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*imam_hatipli* su an offline *imam_hatipli*  
s.a
59 Mesaj -
sadakat arkadas Allah gönlünü feraha kavuþturur inþallah burdaki ablalar abiler sana yardým ederler hepsi çok iyiler Allah hepsinden razý olsun aramýza hoþgeldin
Gönderen: 16.05.2006 - 20:31
Bu Mesaji Bildir   *imam_hatipli* üyenin diger mesajlarini ara *imam_hatipli* üyenin Profiline bak *imam_hatipli* üyeye özel mesaj gönder *imam_hatipli* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Yeni gelen arkadaþlar hoþgeldiniz.

SataniC kardesime özel bir paragraf açmak istiyorum.

Yazdýklarýnýn samimiyetinden çok emin deðilim. Ama yazdýklarýnla hayatýn örtüþüyosa, sende hoþgeldin,sefa bulursun inþAllah.

ÝnþAllah bu site hepimizin olduðu gibi seninde aydýnlanmana ve tünelin ucundaki ýþýk olmaya devam eder.

Daha sýk görüþmek temennisi ile...

Selametle...
Gönderen: 16.05.2006 - 20:48
esat_7119 su an offline esat_7119  
8 Mesaj
a.s. sucam4 hoþgeldiniz
Gönderen: 16.05.2006 - 20:49
Bu Mesaji Bildir   esat_7119 üyenin diger mesajlarini ara esat_7119 üyenin Profiline bak esat_7119 üyeye özel mesaj gönder esat_7119 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ayneyn

sucam4 ,alaykumselam hoþgeldin Güle Güleben Elif bilecik tenim bizim bilecikte güzeldir ama.imamhatiptenim imamhatipte güzeldir.

hoþbulduk elif kardeþ.türkiyede her yer güzeldir ama memleket baþkagöz kırpma ben imamhatipli deðilim ama çok isterdim imamhatipte okumayý.imamhatipli çok arkadaþým vardý lisedeyken.Kararsiz

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sucam4 tarafından, 17.05.2006 - 10:34 tarihinde.
Gönderen: 17.05.2006 - 10:33
Bu Mesaji Bildir   sucam4 üyenin diger mesajlarini ara sucam4 üyenin Profiline bak sucam4 üyeye özel mesaj gönder sucam4 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý esat_7119

a.s. sucam4 hoþgeldiniz

hoþbulduk...Güle Güle
Gönderen: 17.05.2006 - 10:35
ReSuL_ KoKuLu su an offline ReSuL_ KoKuLu  
s.a
1 Mesaj
s.a. kardeþler bende aranýza bugün katýldým. Sakaryalýyým, Sakarya üniversitesi öðrencisiyim. Kalbimiz Hak Yolundan ayrýlmasýn... Selametle...Kararsiz
Gönderen: 17.05.2006 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   ReSuL_ KoKuLu üyenin diger mesajlarini ara ReSuL_ KoKuLu üyenin Profiline bak ReSuL_ KoKuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
suzunkopru su an offline suzunkopru  
179 Mesaj -
Bende aranýza yeni katýlanlardaným. Çorluluyum. Muhasebe üzerine çalýþýyorum, amatör olarak da Excel-Visual Basic üzerine bir kitap (ilk kitabým, umarým Rabbim utandýrmaz) yazdým.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son suzunkopru tarafından, 17.05.2006 - 17:00 tarihinde.
Gönderen: 17.05.2006 - 16:23
Bu Mesaji Bildir   suzunkopru üyenin diger mesajlarini ara suzunkopru üyenin Profiline bak suzunkopru üyeye özel mesaj gönder suzunkopru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
Hoþgeldiniz canlar...

Hayýrlara vesile olur insa-ALlah ....

selam ve dua ile....
Gönderen: 17.05.2006 - 16:49
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
253 Mesaj -
ben belçikadan murat yaklasik 3.5 senedir burdayim bos zamanlarimda kitap spor ve tabiiiikkki ravda.net

hepinizi yuce ALLAH'in selami ile selamliyor sizleri mevlaya emanet ediyorumAlkis alkıs
Gönderen: 17.05.2006 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
137 Mesaj -
selamun aleykum ben doðduðumdan beri ankaradayým üniversite öðrencisiyim yeterli herhalde
Gönderen: 17.05.2006 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dunya_imtihandir su an offline dunya_imtihandir  
Selamun Aleykum
52 Mesaj -
Aslinda bende kendimi tanitmaktan pek hosnut olmam, fakat kardesimiz "yazanlardan Allah razi olsun " demis, bende Rabbimin rizasini hedef aldigim icin bir nebze de olsun kardesimin ettigi duada bir yerim olsun istedim.

yasim 19 memleketim Aksaray, suan almanyada okuyorum ve arzum geri türkiye ye dönmek.

Buraya üye olmamin sebebi, din kardeslerimi yakindan tanimak, onlarla el ele tutusup birlik ve beraberlik, baris ve sevgi zincirini kurmak ve düsmanlara karsi direnmek.

Sevgiler ile..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son dunya_imtihandir tarafından, 19.05.2006 - 17:36 tarihinde.
Gönderen: 17.05.2006 - 18:23
Bu Mesaji Bildir   dunya_imtihandir üyenin diger mesajlarini ara dunya_imtihandir üyenin Profiline bak dunya_imtihandir üyeye özel mesaj gönder dunya_imtihandir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý atilimliyim

Hoþgeldiniz canlar...

Hayýrlara vesile olur insa-ALlah ....

selam ve dua ile....

gül
Gönderen: 17.05.2006 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (6): < zurück 2 3 (4) 5 6 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 681 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.22700 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.