generique luvox generique stromectol generique luvox ivermectin generique stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Gül ve Tayyip atışıyor...!!!

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Gül ve Tayyip atışıyor...!!!
169 Mesaj -

Ben bir gül idim eski zamanda,
Sonra oluverdim dýþiþe aða,
Hemen dönüverdim amerikaya,
Görenlerden selam tayyip aðaya...

Ben bir fidan idim eski zamanda,
Fethin sembolüne yaptýlar aða,
Geçmiþime küfrettim geldim buraya,
Siyonizme oldum çok iyi yama...

Sen beni ne sandýn tayyip efendi,
Ben yalayýp yuttum islam ilmini,
Bak þimdi gördün mü nereye geldiðimi,
Siyonizme hizmette geçtim bak seni...

Sen fazla konuþtun abdullah aða,
Bana neler neler verdiler csýs'ý caba,
Hadi yürü yavrum ha ha ha ha ha,
Sen beni geçemezsin böyle davada...

Sen boþuna konuþma tayyip efendi,
Bu milletin fendi! herkesi yendi!,
Bu kadar oylarý sana mý verdi,
Hepsi bana verdi yüzde kýrkyedi...

Hadi oradan sende avucunu yala,
Öyle bir salladýn ki çýktýn uzaya,
Benim namým olmazsa alýrdýn hava,
Dua edelim bu millet uyuyor hala...

Bu millet uyanýr bilirsin elbet,
O zaman ne diye böyle eminsin,
Sende benim gibi hizmet erisin,
Ýste bush dostumdan randevu versin...

Hadi gözümüz aydýn aldýk randevu,
Yürü bush'a gidelim olalým kulu,
Canlansýn siyonizmin bizdeki ruhu,
Sonra memlekete dönelim biz kuzu kuzu...

Her konuda bush'lan olduk hem fikir,
Etmeyiz biz ondan farklý bir zikir,
Bush'tan duyduklarýmýz bizi hep kiþnetir,
Dünya düzenini hep o iþletir...

Gittikte çok iyi ettik kardeþim,
Yeni görevleri aldýk kardeþim,
Bush, perez, sen, ben hepimiz biriz,
Biz ortadoðuda bip'i isteriz....

ALINTI
Gönderen: 14.11.2007 - 10:16
Bu Mesaji Bildir   YENISAFAK üyenin diger mesajlarini ara YENISAFAK üyenin Profiline bak YENISAFAK üyeye özel mesaj gönder YENISAFAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
yok yahu bu kadarda deðil ........sıkıntılı şaşkın sıkıntılı

galiba bunu yazan kalem her halde ergun poyrazýn kalemine benzetim bir den bire

þu meþhur "musanýn çocuklarý" kitabý okumuþta oradanmý esinlendi nedir....
Gönderen: 14.11.2007 - 22:31
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
Milletin iþi gücü yok böyle abuk zupuk iþlerle uðraþýyor.

Kedi ulaþamadýðý ete mýndar dermiþ hesabý..
Gönderen: 15.11.2007 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Ýnsanlarla alay eden kimseler var ya, kýyamette onlardan birine cennetten bir kapý açýlýr. “Haydi gel” denilir. O kiþi, kapýnýn önüne varýnca, kapý yüzüne kapanýr. Sonra baþka bir kapý açýlýr. “Haydi gel!” denilir. O kapýya da ümitle koþar. Fakat yanýna varýnca, o kapý da yüzüne kapanýr. Ve böylece, kapý açýlýp kapanma durumu sürüp gider. Nihayet, kiþiye cennetten gerçek bir kapý açýlýr. “Haydi gel, bu sefer gir!” denilir. Ama adam, yine suratýma kapatýlýr endiþesiyle, bu açýk kapýya yanaþmaz. (Alaycýlýðýn cezasýný, bu þekilde alaya alýnarak bulur.)
Hadis-i Þerif (Ramuz).

Bu nasil bir uslubtur Allah askina!!!üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 15.11.2007 - 00:30 tarihinde.
Gönderen: 15.11.2007 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
AYNEN KATILIYORUM SÝZLERE ........HANÝ ÞU 35 AKPLÝ ERDOÐANA KARÞIMI YAZINDA OLDUÐU GÝBÝ BÝR RESÝM BE VALLAHÝ PES YANÝ BAÞKA KONUÞULACAK YAZILACAK MEVZUAT YOK DEMÝÝÝ........

BÝR RESÝM NELERE NERELERE GÖTÜRÜYOR NE YORUMLAR ASLI ASTARI OLMAYAN ...

SELAM VE DUA ÝLE..........
Gönderen: 15.11.2007 - 16:43
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EK1453 su an offline EK1453  
253 Mesaj -
Mübarekler silermisiniz yorumlarýnýzý,siz buraya yazdýðýnýz için oda yazýyo iþte..yazmayýn kendi çapýnda eðlensin..
Gönderen: 15.11.2007 - 17:00
Bu Mesaji Bildir   EK1453 üyenin diger mesajlarini ara EK1453 üyenin Profiline bak EK1453 üyeye özel mesaj gönder EK1453 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
ya yeni safak abim...

bu nedir yaa üzüntülü

lütfen bu tür tarti$malar olmasin - abilerim ablalarim....

bo$verin....

degmez!ağlar
Gönderen: 15.11.2007 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 698 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59836 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.