dexamethasone generique kaletra hydroxychloroquine kamagra generique colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Tuvalet Mescit'ten Daha Lüks

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Tuvalet Mescit'ten Daha Lüks
875 Mesaj -
Metrocity'de müþteri, namaz kýlmak için yer ararken...

Metrocity'de müþteri, namaz kýlmak için yer ararken kendisini otoparkta buldu. Gördüðü manzara karþýsýnda þoke olan müþteri, tuvaletlerin bile daha lüks olduðunu söyledi.

Ýstanbul Levent'teki Metrocity yönetimi, namaz kýlmak isteyenler için bir mescit yapmayý ihmal etmemiþ. Ancak koskoca Metrocity, mescite layýk yer olarak en alt katta yani otoparkýn yanýnda izbe bir odayý görmüþ.
Metrocity'e alýþveriþe giden bir müþteri, namaz kýlmak için yer ararken kendisini otoparkta buldu. Gördüðü manzara karþýsýnda þoke olan müþteri, cep telefonu ile mescitle bulunduðu katý fotoðrafladý.

Tuvaletlerin bile daha lüks olduðunu ve temizlikçilerin sýk sýk temizlediðini belirten müþteri, koskoca Metrocity'ye bu yakýþýyor mu' diyor haklý olarak.. Çünkü mescid olarak gösterilen odaya en yakýn tuvalet ile iki kat üstte..

düsünağlar her zaman en dýplere yaparlar zaten ...gozukmesýn dýye olabýldýgnce ucralara yapýyolar....neyse yýne de hýç yoktan ýyýdýr dýyelým...
Gönderen: 12.11.2007 - 16:50
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Ah be kardeþ geçmiþte bir gün bursada bizde gittik arkadaþla birlikte carrefora þu meþhur yere her neyse ara babam ara yok mescit yok en sonunda güvenlik amiri denk geldi bakarmýsýnýz dedik sorduk acaba namaz kýlmak için yer nerde var dedik oda.. mescit felan yok burada böyle bir þey ..... dedimki burda hiç namaz kýlan müslüman yokmu dedim cevap bana çok enteresan geldi.....Arkadasým bu güne kadar senden baþka kimse sormadý ki bu istekte bulunmadý ......Ne kadar ilginç yahu müslüman mahallesinde solyangoz satýyorlar...Ama kabahat bizde neden yahu adam içkinin en hasýný satýyor vs.vs. olmaz tabiki vs.....bende elimden geldiði kadar gitmemeye gidenlerede gitmesinler diye telkinde bulunuyorum ne yapalým çok garip bir memleket çok garip insanlar var mesela calýþtýðým fabrika mescit var 3 ncü katta olsun onada þükür ama ....iþin garib tarafý þu ki mescit devamlý kapalý ne hikmetse .......Sonunda bir müþteri geliyor fab... adam gayri ihtiyarý namaz kýlacak soruyor mescit nerede patron ,müdür mahçup bir þekilde konuyu geçiþtiriyorlar iþte ne garib ne acý mescitte o kadar güzel oldu ama daha namaz bile kýlamadýk....ALLAH'ým hayýr etsin ..... kim bilir daha neler var þu hayatta......kardeþim eklemen için tþk

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son maksat kelam olsun tarafından, 28.02.2008 - 18:15 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2007 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
refya su an offline refya  
29 Mesaj -
sadece alýþ-veriþ merkezlerinde deðil yolculuklarda dinlenme tesisleri içinde ayný þey geçerli yerdeki kilime kilim bile denmez.ama bunada þükür ya hiç olmasaydý...sevinçli
Gönderen: 12.11.2007 - 22:07
Bu Mesaji Bildir   refya üyenin diger mesajlarini ara refya üyenin Profiline bak refya üyeye özel mesaj gönder refya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bende-i_babagan su an offline bende-i_babagan  
20 Mesaj -
Sabancý dindar adamdý Adanada koca cami yaptýrdýydý ama neden iþyerleri böle annamadým.....
Gönderen: 27.02.2008 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   bende-i_babagan üyenin diger mesajlarini ara bende-i_babagan üyenin Profiline bak bende-i_babagan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Bizler Müslüman olarak namazimiza ehemmiyet versek her alis veris yerine mescid acdiririz diye düsünüyorum..
Viyanada bir hasanede müslümanlarin istegi üzere mescid acilmistir,ve yine askeriyede de müslüman askerlerin talebi üzere mescid yapilmistir.Bu bir avrupa ülkesinde oluyorda bizim memleketimizde neden olmasin? Ama Laiklikleri elden gider diye mescid acdirmamak icin ellerindne geleni yaparlar...

Defalarca sahit oldugum mesele es dostla alis verise cikariz Türkiyede vakit gelipde haydin namazi kilalim dedigimde aman aksama kaza ederiz,halbuki Tr de adim basi Camilerimiz mevcut ama gel görki namaza yüzümüz yok.

Büyük alis veris merkezlerinde de sikayet kutulari bulunur oralara herkez ayni sikayeti yapsa herhalde sorun giderilir..

Birde yollardaki mescitlere ufak notlar yazarak uyarilar yapsak sanirim duyarli insanlar el atar bu soruna..
Gönderen: 28.02.2008 - 13:30
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Sabancý dindar adamdý Adanada koca cami yaptýrdýydý ama neden iþyerleri böle annamadým..... belki öyle ama...carrefour fransýzlarýn demekki onlarýn borusu ötüyor...

raVzanur kardeþ sanada katýlýyorum.....biraz duyarlý olsak namaza þikayet...istek kutularýna býraksak belki onlarda anlarlar...Ama ben þunu demek istiyorum...EZAN KULAÐI OLMAYANIN NAMAZDA GÖZÜ OLMAZMIÞ demekki insanlarýmýzýn namaza ehemniyeti bek fazla yok...düsün
Gönderen: 28.02.2008 - 18:24
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Selamunaleykum,

Carrefourda mescid mi bekliyorsunuz siz? yahudi oldugunu ögrenemedinizmi hâlâ??

Bide metrocity'de mescit otoparktaymis. sükredin mescit var, mescidi yapan metrocity belki düsünüyodur ben niye para harcadimki bosuna bu mescide,zaten içi hep bos...
evet bende istiyorum buyuk alisveris merkezlerinin en guzel yerlerinde olmasini mescidimizin,ama kimse namaz kilmiyosa niye yapilsin

sözde 99% müslüman olan milletimizde yüzde kaç 5 vakit namaz kiliodur acaba..?

"Günde en az 4 vakit namaz kilmayan kimse günde 40 kere anasiyla zina yapmis kadar günah alir"
Gönderen: 01.03.2008 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý 3. Hanedar

Selamunaleykum,

Carrefourda mescid mi bekliyorsunuz siz? yahudi oldugunu ögrenemedinizmi hâlâ??

Bide metrocity'de mescit otoparktaymis. sükredin mescit var, mescidi yapan metrocity belki düsünüyodur ben niye para harcadimki bosuna bu mescide,zaten içi hep bos...
evet bende istiyorum buyuk alisveris merkezlerinin en guzel yerlerinde olmasini mescidimizin,ama kimse namaz kilmiyosa niye yapilsin

sözde 99% müslüman olan milletimizde yüzde kaç 5 vakit namaz kiliodur acaba..?

"Günde en az 4 vakit namaz kilmayan kimse günde 40 kere anasiyla zina yapmis kadar günah alir"

metrocityde mesciti otoparka yapmakla ayip etmisler ama namaza sahip cikmamakla en büyük ahlaksizligi biz yapiyoruz.hem kendimize hemde ALLAHA karsi.

3. hanedar kardes, anlamadim seni. yazinin en sonuna yazdiginda neyin nesi? nerden duydun böyle bir seyide yazdin? bizde ögrenelim?asli astari ne? namaz kilmayanin azabini cezasinin hertürlüsünü biliyoruzda senin dedigini ilk duydum simdi. cevabini bekliyorum.
selam ve dua ile

Gönderen: 01.03.2008 - 22:50
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-ERDAL- su an offline -ERDAL-  
198 Mesaj -
BUNADA ÞÜKRETMEK GEREKÝYOR KARDEÞÝM,CAREFOUR LARIN HÝÇ BÝRÝNDE YOKTU,BURDADA GEÇMÝÞ SENELERDE BUNU ÝFADE ETMÝÞTÝM,ÞÝMDÝ BÝRÝNDE OLDU,DÝÐERLERÝNDE YÝNE YOK,TEPKÝNÝ USÜLÜNCE YAPARSAN,GEREÐÝNÝ YAPARLAR EMÝN OL,BUNDA HÝÇ RABBÝM BENÝ YANILTMADI...CAREFOURDA HALI REYONUNDAN HALI ALIP BÝR KÖÞEDE NAMAZ KILMIÞTIMsevinçli ÞÝMDÝ BAKTILAR OLMUYO MESCÝT YAPMIÞLAR...TABÝ BU OLAYIN ÖNCESÝ VE SONRASIDA VAR,ANLATMASI UZUN SÜRER,BÝR GÜN KARÞILAÞIRSAK HERHANGÝ BÝRÝNÝZLE O ZAMAN ANLATIRIMkahkaha
Gönderen: 01.03.2008 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
611 Mesaj -
helal olsun sana erdal kardes seni orda gördüler ki ondan mescit yaptilar belkide otoparka.yoksa hic yapmayacaklardi belkide sevinçli
ALLAH razi olsun senden tertip.

Gönderen: 01.03.2008 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
198 Mesaj -
YOK BE MÜBAREK O SADECE ÝÞÝN BÝR PARÇASIYDIsevinçli 1000 E YAKIN MESCÝT NEDEN YOK GÝBÝ YAZILAR YAZDIRMIÞTIM DÝLEK KUTUSUNA,SEVENLERÝMÝDE GÖRMÜÞ OLDUM BU SAYEDEsevinçliÝYÝDE OLDU HALK KAHRAMANI OLDUK BÝRANDA,ÞÝMDÝ PEK KAHRAMANLIK KALMADI,ARADAN SENELER GEÇÝNCE,VARMI AKLINA GELEN BÝÞEY YAPALIM ORTAKkahkaha BAÞÖRTÜSÜYLE ÝLGÝLÝ BÝRÞEYLER AKLIMA GELÝYODA(ANNEMDEN KORKUYORUM,ARAMIZDA KALSIN)kahkaha kahkaha
Gönderen: 01.03.2008 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   -ERDAL- üyenin diger mesajlarini ara -ERDAL- üyenin Profiline bak -ERDAL- üyeye özel mesaj gönder -ERDAL- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
611 Mesaj -
takanlar canli yayinda cüret ediyorda senmi takamayacan. güzel anacigina o canli yayini gösterip gaza getir ordanda al bir örtü var üniversitenin kapisina. ama basörtünün uclarini baglamayacaksin igneleyeceksin. biliyorsun cok fark varmis ikisinin arasinda kahkaha örümcek kafalilar!!
Gönderen: 01.03.2008 - 23:12
611 Mesaj -
memet ali branda da takalim bitane cok seviyor onada lazim bitane. derdinden saclari dökülmüs baksana kahkaha kahkaha beraber gidelim onun panellerine kahkaha 100 yahidi beyinlilere 2 aslan gögüs gerelim!
Gönderen: 01.03.2008 - 23:15
198 Mesaj -
Mübarek adam sen yine anlamadýn beni,ama neyse,ben baþörtüsü takmayacaktýmki,daha güzel biþey var,baþörtüsü basit meselesevinçlikonuyuda daðýttýk sanki,hakkýný helal et derya...
Gönderen: 01.03.2008 - 23:59
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 832 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62667 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.