ivermectin stromectol lopinavir ritonavir ivermectin generique plaquenil aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » HIZMETKAR KIM tafsıye amaclı bır kıtap

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HIZMETKAR KIM tafsıye amaclı bır kıtap
251 Mesaj -
--------------------------------------------------------------------------------
ALLAHIN RAHMETI MAGFIRETI VE BEREKETI UZERINIZE OLSUN

oncelýkle beným cok hosuma gýden býzý anlatan býrkýtap ve hepýnýzýn okumasýný tafsýye amaclý ýle buraya yazdým yonetýmden ýzýn almadan kusura bakmasýnlar .
Rabbim ýslamýn cevresýnde ýslam dusmanlarýna karsý býrlýk ýcýnde mucedele vermeyý ve ýslamýn býr neferý olmayý nasýp etsýn

selam ve dualarla Rabbým yar ve yardýmcýnýz olsun......

- Sen de kimsin?

- Ben Hizmetkarým, týpký senin gibi!

- Ýyi de ben hizmetkar falan deðilim.

- Düþünmeden cevap verme.

_ Aslýnda herkes hizmetkar deðil mi ?

_Herkes birilerine hizmet etmiyor mu?:
Ýki kapaðý arasýna sýðmayan bir kitap olduðunu söylesem yeterli olur mu acaba...
Yazarý, kitabýn yazýlým sürecini bir yerde þöyle paylaþmýþ:

"Bundan yaklaþýk üç ay önce, yýllardýr biriktirdiðim bir þeylerin taþmaya baþladýðýný fark ederek kalemi elime aldým. O güne kadar tek söz geçirebildiðim kalem bile artýk isyan ediyordu bana. "Yaz!" dediðimde yazmýyor, "Dur!" dediðimde durmuyor, sanki "Sen çekil aradan, ben sahipsiz deðilim" diyordu. Ben de hiç sesimi çýkarmadan onu takip etmeye baþladým. Beni öyle alemlerde gezdirdi ki; zaman oldu Hz. Ýbrahim'in peþine takýldýk; zaman oldu Ýblis'in karargahýna sýzdýk. Bir an geldi düþman ordularýnýn önüne attý, elime kýlýç verip; ardýndan kýrmýzý halýlar serdi önüme, tahtlara oturttu baþýma tac giydirip. Ne ben elimden býrakabildim onu, ne de o salýverdi kendi halime beni.

En baþýnda bir soruydu tüm fikrimiz: "HÝZMETKAR KÝM?" Kitap bitti, baskýya gitti, iki kapak arasýnda geri geldi ve baktým ki kapakta hâlâ ayný soru: HÝZMETKAR KÝM? Kendi kendini arayan bir kitap olduðunu anlayýnca, insanlara ulaþtýrmak niyetiyle baþladýk mesaiye, belki aradýðýný bulur diye..

''BEÞ HAFTADA DÖRTBÝNBEÞYÜZ ADET'' ulaþtý elden ele. http://www.hizmetkar.org sitesine girip eleþtirmeye baþladýlar iyisiyle, kötüsüyle. Sonunda anladýk ki bu kitap bizim dar kalýplarýmýza mahkum olmamalý..."
Gönderen: 12.11.2007 - 16:33
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Geçen gün bir yerde öylesine bakarken sadece arka kapak yazýsýyla bile dikkatimi çeken bir kitaptý, ama nasýl bir kitap olduðu hakkýnda hiç bir bilgim olmadýðý için almamýþtým, þimdi burda da sizin tavsiyenizi görünce merak ettim gerçekten, alýp okuyayým inþ., teþekkürler bilgilendirdiðiniz için..
Gönderen: 07.01.2008 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 790 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56532 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.