hydroxychloroquine generique luvox ivermektin generique kaletra generique plaquenil 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » Bu ilahiyi kim Söylüyor

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Bu ilahiyi kim Söylüyor
4 Mesaj
Selamünaleyküm arkadaslar, ben radyoda bir ilahi dinledim o ilahiyi kimin söyledigini birtürlü bulamadim, neolur bana yardimci olurmusunuz, cok mu ama cok bu ilahiyi bulmak istiyorum, sözleri söyle.
Su serperler yüzüme, aklimi basimdan aldi ayrilik, birgün kavusuruz diye beklerim,
gidecegim durmam olsada zahmet........
sadece bu sözler aklimda var, kesin icinizden bilen vardir bu ilahiyi , bilen varsa lütfen yardimci olursa cok sevinirim
Saygilarimla bafi
Gönderen: 02.11.2007 - 06:43
Bu Mesaji Bildir   bafi üyenin diger mesajlarini ara bafi üyenin Profiline bak bafi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
..............
1576 Mesaj -

Aglaya aglaya yollara düstüm
Sükür olsun muradima eristim
Medine göründü yandim tutustum
Ölüm ver Allahim verme ayrilik

Sallu ala Nebi canim Can Ahmed
Sallallahu ala Nebu Muhammed
Bir gün kavusurum diye beklerim
Gidecegim durmam olsada zahmet

Yesil kubbe görününce gözüme
Boynum bükük elim koydum dizime
Uyandimki su serperler yüzüme
Aklimi basimdan aldi ayrilik

Ferhat gibi canim yandi kavruldum
Sirin gibi cigerimden vuruldum
Istemeden Medine'den ayrildim
Bir derdimi yüz bin etti ayrilik

Adem Karaca

Gönderen: 03.11.2007 - 23:04
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bafi su an offline bafi  
4 Mesaj
Allah Razi Olsun Sumeyra, aylardir bu ilahiyi kimin söyledigini ariyordum, oh be icim rahatladi, türkiyeye gidince ilk alacagim album bu olucak insallah.
Saygilarimla Bafi
Gönderen: 04.11.2007 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   bafi üyenin diger mesajlarini ara bafi üyenin Profiline bak bafi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 681 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56531 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.