generique colchicine chloroquine ivermektin lopinavir ritonavir kaletra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » IYIKI DOGDUNUZ GONCAGULL ABLAMIZ ...

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
IYIKI DOGDUNUZ GONCAGULL ABLAMIZ ...
714 Mesaj -
Soyle baktimda bugun dogum gunu olanlara GONCAGULL ablamizda vardi listede.Kendisini pek tanimasamda

YENI YASINI KUTLUYOR ALLAHTAN IMAN DOLU SAGLIKLI BIR OMUR DILIYORUM KENDISINE.

IYIKI DOGMUSSUNUZ IYIKIDE BU SITEDESINIZ SEVDIKLERINIZLE NICE YILLARA INSALLAH gül

Gönderen: 25.10.2007 - 13:21
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GONCAGuLL su an offline GONCAGuLL  
50 Mesaj -
ALLAH razý olsun nur beyzacým ilk sen kutladýn doðumgünümü ve beni okadar çok sewindirdin ki helede böyle yanlýz ve sýkýlmýþken saol caným allah sana ve ailene mutlu huzurlu bi hayat ve küçük bebiþine uzun ömürler nasip etsin inþallahaşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 25.10.2007 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   GONCAGuLL üyenin diger mesajlarini ara GONCAGuLL üyenin Profiline bak GONCAGuLL üyeye özel mesaj gönder GONCAGuLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý GONCAGuLL

ALLAH razý olsun nur beyzacým ilk sen kutladýn doðumgünümü ve beni okadar çok sewindirdin ki helede böyle yanlýz ve sýkýlmýþken saol caným allah sana ve ailene mutlu huzurlu bi hayat ve küçük bebiþine uzun ömürler nasip etsin inþallahaşık aşık aşık aşık aşık

Ne demek ablam aslinda dun gece gordum ve sabah geldim kesin konu acilmistir tebrik yazayim dedim baktim yok acilmamis düsün Gozden kacmis heralde.Ve ben acmaya karar verdim.Mutlu olmaniza sevindim.Hayirdir niye yalnizsiniz ve sikiliyorsunuz.Heemde dogum gununuzde olmaz ama.Istersen ben neselendiririm sevinçli

Guzel dileklerin sagol bu arada ablacim.Tekrar yeni yasin kutlu olsun.gül

Gönderen: 25.10.2007 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Nice mutlu yýllara...

Rabbim geriye kalan ömrünüzü Ailenizle birlikte Saglýklý, Huzurlu , Mutlu ve Dolu Dolu geçirmenizi nasip etsin...

Gönderen: 25.10.2007 - 13:47
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Olmadi nur beyza ya benim kuzimin dogum günü benden önce ......şaşkın
Alin size bir can daha ....hala kizim.....
Goncagüllüm...
Büyük gönüllü,kücük kiz....
Vefakar,caliskan.....
Yesil buranin yesil gözlü kizi...
Simdilerde bir de Allah dostu olduaşık valla bu gidiste bizleride solluyacaksevinçli
Candir o can...
Seni cok seviyorum hemde cok cok sansliyim ya sizin gibi kardeslerim,kuzenlerim oldugu icin....
Iyi ki varsiniz...aşık gül aşık gül aşık
aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 25.10.2007 - 14:03
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Evet, benim de þimdi dikkatimi çekti Goncagül ablanýn doðumgünüymüþ dedim, konuya bakacaktým ki yukarýda gördüm..sevinçli

Doðumgünün kutlu olsun ablacým, Rabbim sevdiklerinle, hayýrlý bir ömür geçirmeni nasip etsin..gül
Gönderen: 25.10.2007 - 16:58
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GONCAGuLL su an offline GONCAGuLL  
50 Mesaj -
ya ben size ne desem bilmiyorum hele caným kuzi cim canan sen varya bi tanesin beni ravda yla tanýþtýrdýðýn için allah senden razý olsun son günlerde çok sýkýlýyorum ve çok sinirleniyorum olur olmaz herþeye ama ravdaya girince herþey geçiyo yeniden doðmuþ gibi oluyorum güzel dilekleriniz için hepiniz saðolun allah hepinizden razý olsun çok teþekkürler sizleri ve ravda yý sewiyorum gül gül gül bunlarda benden sizlere acizane kabul buyurun lütfen
Gönderen: 25.10.2007 - 23:31
Bu Mesaji Bildir   GONCAGuLL üyenin diger mesajlarini ara GONCAGuLL üyenin Profiline bak GONCAGuLL üyeye özel mesaj gönder GONCAGuLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 509 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53566 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.