chloroquine lopinavir ritonavir generique colchicine colchicine ivermektin seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » *iYi Ki DOGDUN CANIM KARDESIM MEHTAP52*

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
*iYi Ki DOGDUN CANIM KARDESIM MEHTAP52*
1686 Mesaj -
Canim kardesim;
Biz birlikte büyüdük,birlikte oynadik,uyuduk...sevinçli
Kardes gibi ....Arkadas...Dost gibi...
Büyüdük ikiz dediler bize birimizi göremeyince nerde ikizin diye...
Evlendik geldik gurbet ellere yine birlikte
Can olduk kan olduk birbirimize...
Sevinc olduk ,dert olduk birbirimize(dert bölümü ben oldum genelde)kahkaha
Ya cok seviyorum seni ...Iyiki varsin....Rabbimin hediyesisin sen bana....
Ne diyeyim ki baska .....bas belanim iste.....
Iyiki dogdun Iyiki dogdunaşık aşık aşık aşık gül gül gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 25.10.2007 - 02:06 tarihinde.
Gönderen: 25.10.2007 - 01:42
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -

Geç oldu amasevinçli

Nice mutlu yýllaragülRabbim Kalan Ömrünüzü Ailenizle birlikte Saglýklý , Huzurlu, Mutlu ve Dolu Dolu gecirmenizi nasip etsin ...

((Bu güller çok tatlý yaf))
Gönderen: 25.10.2007 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý • • VeRvO • •

Geç oldu amasevinçli

Nice mutlu yýllaragülRabbim Kalan Ömrünüzü Ailenizle birlikte Saglýklý , Huzurlu, Mutlu ve Dolu Dolu gecirmenizi nasip etsin ...

((Bu güller çok tatlý yaf))

Allah seni vervo gene guldurdun sabah sabah beni kahkaha Nasil gul kiz bunlar cok oynak ayippppp kahkaha

DOGUM GUNUNUZ KUTLU OLSUN MEHTAP52 KARDESIM.ALLAH SAGLIKLI VE IMAN DOLU BIR OMUR VERSIN INSALLAH.gül

Gönderen: 25.10.2007 - 13:23
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
567 Mesaj -

Ben anladým demek istedigini Beyza ablagöz kırpma Sende gul istiyon dimi

Bunlarda senin güllerin mehtap ablanýnkinden farklý...

Gönderen: 25.10.2007 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
RE:
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý • • VeRvO • •

Ben anladým demek istedigini Beyza ablagöz kırpma Sende gul istiyon dimi

Bunlarda senin güllerin mehtap ablanýnkinden farklý...

Cabuk anliyorsun vervom aferin sana gulum.Hepsi cok gozel canim sagolasin.Bu guller daha saygili bah hele bana selam veriyolar kahkaha
Gönderen: 25.10.2007 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
567 Mesaj -
göz kırpma
Gönderen: 25.10.2007 - 13:57
burcu 52 su an offline burcu 52  
56 Mesaj -
Dünyada Eþsiz bir güzellik varsa oda kalbindedir.
Hayatýnýn bundan sonrasý kalbinin güzelliði gibi geçsin.
Ýyki doðdun
Nice mutlu senelere
Ailen, Sevdiklerin ve Sevaenlerinle ÝNÞALLAH
DOÐUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
MEHTAP ABLA
Gönderen: 25.10.2007 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   burcu 52 üyenin diger mesajlarini ara burcu 52 üyenin Profiline bak burcu 52 üyeye özel mesaj gönder burcu 52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehtap52 su an offline mehtap52  
34 Mesaj -
selamunaleyküm
canim cananim cok sagol kardesim güzel yazin icin
ben insaallah bu yazdiklarina layiktirim bende seni cok seviyorum
sen benim icin daha degerlisin bunu bil canim benim
iyiki varsin sükürler olsun rabbime senin gibi bir dost ve kardes verdigi icin
ayrica burcu canimsin tesekkürler feyza ve vervo sizlerdende Allah razi olsun gec oldu biraz ama kabul buyrun Allaha emanet olunaşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık Güle Güle
Gönderen: 07.11.2007 - 20:04
Bu Mesaji Bildir   mehtap52 üyenin diger mesajlarini ara mehtap52 üyenin Profiline bak mehtap52 üyeye özel mesaj gönder mehtap52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 903 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Mecced (42), tilve (45), alsancak55 (54), kobra111 (49), ihlumut (39), salih1960 (64), morsel (35), zeynep17 (31), alperen_58 (58), mushab60 (50), MEDINENIN GÜLÜ (36), lazkopat_tr (37), ilhanebrar (50), turkthunder (46), selcukserdar (45), sedaseda (35), orhanaksoy (58), selimkum (40), ege-men (37), adigesav (58), osman__ulker (44), azize (38), muhittin19 (40), faruk1453 (40), BüCüR (37), mücahit444 (46), yilmaz keskin (53), daricali (39), ilkahmet (44), aktashakan (38), mücella (41), fatih avc&yacut.. (52), GurbetGülü (36), abdulbakiucar (40), MaRsS (39), metince (52), sercan_21998 (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60342 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.