kaletra budesonide kaletra hydroxychloroquine generique kaletra fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » _bitirdiğim romanlar_

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    _bitirdiğim romanlar_
33 Mesaj -
bazýlarýna ütopik gelebilir ama amacým güzel bir roman yazarý olmak..ileri de BEYAZ DÜÞ adlý bir roman duyar ve okursanýz þaþýrmayýn olur mu?
þuan da okumaktayým romanlarý ve sevdiklerimi sizlerle de paylaþayým.
........
emine þenlikoðlu:esir evliler..çok hoþ ve yaþanmýþ bir roman..
emine þenlikoðlu:ne olur ihanet etme..bu da çok hoþ ve okunacak kitap..
þule yüksel þenler:bitirdiðimde gözyaþlarýna boðulduðum harika kitap..
ahmet günbay yýldýz:gurbeti ben yaþadým..konusu mükemmel ve baþarýlý bir kitap..
hekimoðlu ismail:sibel..bugün bitirdim..bu da buluþun bir romaný..
hüseyin üzmez:çilenin böylesi..çile sevenlere..
aklýma bu kadarcýk geldi..
ROMAN TAVSÝYE EDEN VARSA LÜTFEN SÖYLESÝN..
..........
dergi olarakta feyz dergisi ilginizi çekecektir..
es-selam..
Gönderen: 19.10.2007 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   hakan taha üyenin diger mesajlarini ara hakan taha üyenin Profiline bak hakan taha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
Emine þenlikoðlu,sevgide hiç vefa yokmu.... tavsiye ederim ilk elli sayfasý çok duygusal bilmiyom beni etkiledi baya...göz yaþlarýný tutamadým ...
Gönderen: 19.10.2007 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Ben 250 ye yakin itap okudum nasil sigdiricam buraya .Ama bu siralar hic elime alamiyorum kitap yaziklar olsun banaağlar
Gönderen: 19.10.2007 - 14:33
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hakan taha su an offline hakan taha  
33 Mesaj -
250 kitap..
maþallah..bana bakar mýsýn yazar olcak mýþým 15 20 kitapla olunuyor sanki...
off...
beyza lütfen öyle deme kendimi boðasým geliyor..
mahmut kardeþ..eyvallah..
o kitabý kabul edicem..
beyza lütfen þu kitaplardan bi kaç tane yaz..en sevdiklerini..
:(
:(
Gönderen: 19.10.2007 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   hakan taha üyenin diger mesajlarini ara hakan taha üyenin Profiline bak hakan taha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
baskasinin günahina aglayan adam-Vehbi Vakkasoglu
Peygamberimizin örnek ahlaki-Mehmet Paksu
Cennet cocuklari-Seyfettin Bulut
Münib engin Noyan-Ask düsünce yollara
Peygamberimiz cocuklara nasil davranirdi?-Nuriye Celegen
Icimden geldigi gibi-Ikbal Gürpinar
Sabah namazina nasil kalkilir?-Cemil tokpinar
Bir sürü cocuk egitimi üzerine kitap ve Emine senlik oglunun hemen hemen bütün kitaplari-Imamin manken kizi cok baskadir benim icin mesela...
Halit ertugrulun da üc bes kitabini aldim onlarida okuyacagim insallah...
Yas ilerledi artik kitaplari görmeden hatirlayamiyorumdüsün Neyse Selam ve dua ile kardesim....
Insallah diledigince olur her seyGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 19.10.2007 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
33 Mesaj -
eyvallah ablacýðým..sen de olmasan..
münib engin noyan ý okumak isterim..çok seviyorum kendisini.
evet bu listeyi deðerlendireceðim..çok saðol..
ufkumuz geniþlesin bee..
oh beee..
saðoll..
Gönderen: 19.10.2007 - 15:14
714 Mesaj -
Emine SENLIKOGLU : Idamlik Genc

Halit ERTUGRUL: Duzceli Mehmet

Simdi hatirlayamiyorum ama Esref Bitlis Pasa ile ilgili bir kitap okumustum olumundeki celiski ile ilgili.

Dr.Sevim ASIMGIL : Diana

Sule Yuksel SENLER : Huzur Sokagi

Kisacasi bu yazarlarin tum serilerini okudum bunlarin yaninda sahabelerle ilgili cok kitap okudum ve Peygamberimizin hayati ile ilgili, Asri Saadetle ilgili kitaplar ve psikolojiyle ilgili kitaplar okudum.Yani oyle tek bir konuda takilip kalmadim simdi ise cocuk gelisimi ile ilgili kitap okuyorum.Ama eski hizim kalmadim resmen 1 gunde 500 sayfalik bir kitabi okudugumu bilirim hatta babam kitap yetistiremeyince kutuphaneye uye yapti beni.Ama simdi yaziklar olsun banaağlar

En cok ama sanirim Emine SENLIKOGLU nun Hristiyan Gulu ve Halit ERTUGRUL un Kendini Arayan Adam kitabi etkilemisti beni.Tavsiye ederim.

Gönderen: 19.10.2007 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
33 Mesaj -
hristiyan gülü ve diana hariç yazdýklarýný okudum..
yazarlarýn serilerden muhakkak 3-5 te olsa okudum bi kaç sene evvel..
yaw nur beyza neden kendine acý acý sitem ediyorsun..?
sanki çok yaþlýymýþ ve herþey bitmiþ gibi...
ölene kadar okumak..
okumak okumak okumak..
.............
okuyun gari..sevinçli))
baþka kitap tavsiyeleri hadii...
Gönderen: 19.10.2007 - 15:22
714 Mesaj -
Valla soyle iki uc kitap okusam yazarimda o kadar cok okudumki ve yillar o kadar gectiki unuttum hep isimleri dur biraz dusunem soylerim Kararsiz
Gönderen: 19.10.2007 - 15:31
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
RE:
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý hakan taha

eyvallah ablacýðým..sen de olmasan..
münib engin noyan ý okumak isterim..çok seviyorum kendisini.
evet bu listeyi deðerlendireceðim..çok saðol..
ufkumuz geniþlesin bee..
oh beee..
saðoll..

Oku kardesim...Cok hos valla Emine senlikoglu bile gecenlerde sitem etti böyle bir kitabiniz varda niye bahsetmiyorsunuz hic bir yerde diye....
Kendisini bende cok severim ...Münib Engin Noyan basli basina bir dünya....Bulundugumuz sehire kitap fuarina gelmisti...Tanisma firsatim oldu cok seker biri ya....Yani bir insan bu kadar mi icten ,samimi ve alcak gönüllü olur....Her gün kitap fuarina gittik onun sayesinde doyamadik....Kalemi cok kuvvetlidir bir yolunu bul sende tanis bence....Madem bu konulara ilgin var....
Gönderen: 19.10.2007 - 15:38
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -

ÞULE YÜKSEL ÞENLER=huzur sokaðý ÞÝDDETLE tavsiye ediyorum harikalar ötesi bir kitAP..

Gönderen: 19.10.2007 - 17:50
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Bilir kisileri er kisi yapar kitaplar...
Bilene, Gül bahcesi dir kitaplar....

Her kitaptan bir cümle cikariyor/ cikarabiliyorsak payimiza, yazar da amacina ulasmis demektir okuyanda....

Halit ertugrul'un tüm serilerini....

Ve eger okumamissaniz E.S. 'den Hiristiyan Gülü'nü okumanizi tavsiye edenlerdenim...

Sirf Roman larda kalmayiniz... Tasavvuf kitaplarina da göz nuru harcayiniz insaAllah....

Rabbim ilminizi azminizi arttirsin ve daim eylesin....

Gönderen: 19.10.2007 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
33 Mesaj -
teþekkür ettim hepinizee...çok samimi ve içtensiniz sizlerde...tasavvufla alakamýz çok þükür yýllardan beri var..biz onu yaþayarak anlamaya çalýþnlardanýz..elbetteki okumalý ...ama yaþayýnca daha talý ve busemlik oluyor..kapýlarda bir kýtmir gibi beklemek ve dilenmek sonra rýzayý..bu da güzel!
Gönderen: 20.10.2007 - 11:31
33 Mesaj -
bugün bir kitap daha aldým..
ahmet günbay yýldýz..afedersin hayat..hoþ bir kitaba benziyor..hayýrlýsý bakalým..

Gönderen: 25.10.2007 - 21:36
M.Ali25 su an offline M.Ali25  
74 Mesaj -
Tarik Tufan in "Hayal meyal" adli romanini okudum.

gercekten cok hosuma gitti

tavsiye ederim... sevinçli
Gönderen: 28.11.2007 - 16:57
Bu Mesaji Bildir   M.Ali25 üyenin diger mesajlarini ara M.Ali25 üyenin Profiline bak M.Ali25 üyeye özel mesaj gönder M.Ali25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 779 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60230 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.