generique stromectol generique plaquenil generique plaquenil ivermektine ivermektine imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Hocam bana yol göstert!!!

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Hocam bana yol göstert!!!
4 Mesaj
Selamun Aleykum Hocam

Benim bu Dünya ile Sevincim kalmadi ve kalmiyacak gibi halim var.
Babam bana kizdiginda Icim parcalaniyor.
Okuldada eskinden iyiydim. Kekelemeligim yüksek derece artdi.
Hic Parmak kaldirmiyorum. Beni okumak icin secse ögretmen, okumuyorum.
Okuldan sonra üzüle üzüle eve gidiyorum sonra.
Kekemeligim o kadar cok gücüme gidiyorki, her ne olsa ne yapmam lazimsa yaparim.
Kendi Canimi bile verirm, sadece dogru konusa bilmek icin.
Allaha cok dua etdim, kabul olmadi, acaba kekemeligimin bi hayirimi var ?
Cok Hocalara gitdim. Hic bitanesi hayir getiremedi.:(
Bi yandan babamin siniri beni cok felaket parcaliyor.
Ve üstelik babamin bir baska kadinla cocugu var. Ben bunu 3 yil önceden biliyorum. Ayni anda baska kadinlarla iliskisi var, Babamiz ama yinede bizi terk etmiyor, her istedigimi aliyor.
Babam bana kizarsa, okulda yine kekelersem üzüle üzüle gelirsem, aklima o baska kadinla yapdigi cocuk gelirse.
Icimde bir bosluk oluyor. Sigaraya basliyorum. Her ne zaman istersem biraka biliyorum.
Cok düsündüm bu kekeleme ve baba baska kadinla cocuk dogurtmasi yüzünden öleyimi intihar mi edeyim diye sayikliyorum.
Gecmisim cok acilarnan dolu.
Bebekligimden beri babannem ve dedem bize cok eziyet ederdi. Kavga cikmadigi gün kalmazdi. o yüzden tasindik.
Bayramda bile Babamin ve Annemin Elini öpmedim, cünkü öpemedim.
Evde sadece yatiyorum.

Yasim : 16

Hocam bana Allah C.C Rizasi icin Yol göstert.... dayanamiyacam
Gönderen: 13.10.2007 - 01:06
Bu Mesaji Bildir   6pac üyenin diger mesajlarini ara 6pac üyenin Profiline bak 6pac üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
M. Zahid su an offline M. Zahid  
4 Mesaj
Selamün Aleyküm Caným Kardeþim,
Allah(cc)ýn yarattýðý her þey güzeldir. Güzellikleri görmek, bela ve musibetlere sabretmek lazým. Dua edilince, dualarýmýz Rabbimiz tarafýndan iþitilmektedir. Ama her þeyin bir vakti vardýr. Rabbimiz kimseye kaldýramýyacaðý yük yüklemez. Kekemeliðiniz doðuþtan veya psikolojik olabilir. Dua etmeye devam edin. Babanýz kendi hayatýndan, sizde kendi hayatýnýzdan sorumlusunuz. Babanýz için de, bizim için de dua ediniz. Unutmayýnýz ki beterin de beteri vardýr. Adamýn biri ah bir ayakkabým olsa diye dua eder dururmuþ. Ayakkabýsý olmayýnca dua etmeyi býrakmýþ. Bir gün dýþarda gezerken AYAÐI olmayan birisini görmüþ ve ayakkabý istemekten vazgeçip çalýþmaya baþlamýþ. Sonunda ayakkaýyý da almýþ ayaðýný da kurtarmýþ. Evet bizler bir imtihan için ve misafir olarak bu dünyada bulunuyoruz. Bu can bize emanettir ve ona kýymaya hakkýmýz yoktur. Dua edeceðiz, Çalýþacaðýz, Sabredeceðiz. Allah(cc) sabredenlerle beraberdir. Selam ve Dua ile...
Gönderen: 24.10.2007 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   M. Zahid üyenin diger mesajlarini ara M. Zahid üyenin Profiline bak M. Zahid üyeye özel mesaj gönder M. Zahid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 864 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59717 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.